Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prenzentációbol -> AVI


szelesjanos

Recommended Posts

szelesjanos

Sziasztok!

 

Adott egy PowerPoint file, szeretnék belöle egy avi filet készíteni, tudtok olyan (lehetőleg ingyenes) progit, ami ezt megcsinálja?

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Itt van valami ilyesmi: Link. Kérdés, hogy mûködik-e.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A Camtasia Studio is képes ilyesmire. Nem ingyenes, de van kipróbálható változata. ;)

Link to comment
Share on other sites

szelesjanos

A Camtasia-t kipróbálom, mert az elözõ az nem Mûködik!

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

szelesjanos

A Camtasiával sikerült! Köszönöm az infókat! :kösz:

 

By!

Link to comment
Share on other sites

oregharcos

Sziasztok!

 

Nekem is olyan problémám van, hogy nem bírok a pps-file-ből avi-t csinálni. Odáig eljutok, hogy elinditom a pps-t -> Record. A jobb alsó sarokban a kis ablakban mutattja, hogy csinálja a felvételt, de innen tovább nem tudok lépni. Fent van a Camtasia, abból is próbáltam elindítani a felvételt, de csak addig jutok el mint a pps-sel, nem tudok projectet csinálni. Már több videoszerkesztővel dolgoztam, és sikerült rájönni a kezelésükre, de ez most kiakasztott. Kérlek benneteket, hogy írjátok le, hogy- milyen lépéseket kell tenni, hogy avi legyen a végeredmény. Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is!

 

Pista

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Nem akarok okoskodni, de a Wondershare szoftverrel azzá konvertálod amivé akarod. Csak beolvasod a PowerPoint fájlt (akár többet is), megadod a kimenõ formátumot és START. Ennyi csupán.

Link to comment
Share on other sites

oregharcos

Szia Lalo!

 

Köszi az infót! Ez valóban egyszerűnek látszik. Olvastam fentebb a leírásodat, és kerestem is a neten ezt a programot de csak próbaverziót találtam. Ha tudnál egy linket, ahol hozzá lehet jutni, azt megköszönném.

 

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Mivel fizetõs, így csak próbaverziót használhatsz, a többi már a pénztárca dolga. "Mással" itt meg nem foglalkozunk.

Link to comment
Share on other sites

oregharcos

Kedves sorstársak!

 

Jó sok kinlódással és segítséggel sikerült a konvertálás.

A teljesség igénye nélkül leírom, hogy nálam milyen sorrendbe jött össze. A gépemen a 2000-es Word van fent és felraktam a Camtasia Studiot.

  1. A PowerPoint elinditása, és a "Létező bemutató megnyitása" választás és OK.
  2. A felső sorban a ?-jel mellett a "Camtasia Studio recording options" inditása.
  3. A bejövő ablakban kell beállítani az "Audio source"-nél, hogy legyen hang is az átkonvertált file-ban. Nálam a "Computer speakers and microfone" beállitásnál van hang.
  4. File-> Megnyitás->megkeresni az átalakitandó file-t, majd megnyitás.
  5. A bejövő "Camtasia Studio PowerPoint Add-In"-ablakra OK
  6. Klikk a Record-ra, és a képernyő jobb alsó sarkában megjelenő kis ablakban mutataja, hogy megy a felvétel, itt klikk a "Klikk to begin recording"-ra. Ha hangot is konvertál akkór a hangsávban ezt lehet látni, a hangszoróban pedig szól a pl. a zene. Nagyon fontos, hogy amíg a felvétel megy, addig az egeret ne mozgassuk, mert az is benne lesz a felvételben.
  7. A Vetítés végén megjelenő kis ablakban klikk a "Stop Recording"-ra.
  8. A "Save Camtasia Recording AS.." ablakban Mentésre klikk.
  9. A "Camtasia Studio for PowerPoint" ablakban a "Procedure your recording" választás, és OK. Bejön a Camtasia Studio ablak. Itt hosszabb időt kell várni.
  10. Megjelenik a Production Wizard ablak, és én itt a CD-t választottam (csak a Document and settings....-be neged menteni), és-> Tovább.
  11. A következő ablakban is-> Tovább.
  12. A megjelenő ablakban Klikk a Befejezés-re.
  13. A "Recordin Project" ablakban elkészűl az avi.
Elnézést kérek a részletezésért! Hátha van rajtam kívül más is akinek ilyen problémája van, anna jól jöhet.

 

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...