Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PC Tools biztonsági termékek


Stephan

Recommended Posts

Zira

Köszönöm szépen Mirszitya Neked a részletes választ.

Link to comment
Share on other sites

Zio

üdv

 

Van egy kis problémám a tűzfallal. Lényeg a lényeg lefuttattam egy tűzfal tesztet és eredménye az lett hogy talált 3 nyitott portot és nem tudom bezárni. Valaki segítsen már legyen szíves.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szerintem kitaláljuk, melyik az a három, persze hogy! :igen: Utána kibarkochbázzuk, hogy milyen szoftvereket engedsz ki a netre, végül valaki ráhibázik arra, hogy melyik tűzfaltesztet futtattad le. Jövő februárban, amikor már mindent tudni fogunk, tutira megoldjuk a problémát.

 

Én kezdem az elsővel: 32767-nél kisebb vagy nagyobb?

Link to comment
Share on other sites

Stephan
:lol:
Link to comment
Share on other sites

Zio

A probléma megoldódott. Újra raktam a tûzfalat és minden rendben.:D

 

De most azon küszködök hogy a Battlefield 2142 játékkal csak úgy tudok multiplayerezni hogyha kikapcsolom a tûzfalat. Mert a punkbuster-t nem engedi a tûzfal. Pedig teljes engedély adtam az alkalmazásoknál programra. Ha valaki tud akkor segítsen már legyen szíves.

Link to comment
Share on other sites

Richy
Én kezdem az elsõvel: 32767-nél kisebb vagy nagyobb?

16.-ra meg is lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Biztos csak arra a programrészre kell engedélyt adni?

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

@Zio

 

Töröld ki a tûzfalban a programra vonatkozó bejegyzés(eke)t az Applications (Alkalmazások) fül alatt, hátha valamit véletlen leblokkoltál, majd engedélyeztesd újra a játékot.

 

(Az ötös verziótól, mint már írtam, van a progiban full screen mód is, bár még mindig csak bétaként érhetõ el. Lehet, hogy ezen funkció flexibilisre való beállítása orvosolja a problémát.)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
mrszitya

Üdv!

A #18, #23 és a #36 hozzászólásaimat kérlek, töröljétek,míg a #37-est (hálózati megosztásos) fűzzétek hozzá a most beírtakhoz. (A későbbiekben még lehet, hogy szükség lesz a korrekcióra, mivel a tűzfalból nemrég megjelent a 6-os verzió, s annál még nem próbáltam ki a hálózati megosztást.)

Minden bekerült az 1. <-- 2. hozzászólásba, ha bővíteni kell, írj! <Pjotr>

 

----------------------------------------------

 

Megjelent a PC Tools tűzfalának 6-os verziója.

 

Főbb újdonságai:

- frissített driverek

- Windows 7 kompatibilitás

- profilok támogatása

 

Érdekességképpen: A matousec.com legutóbbi tűzfaltesztjén (leak) az új verzió (megint) nagyot lépett előre, jelen pillanatban első...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Arkangyal1528464506

No nem volt nehéz elõrébb kerülni :P.. ~ szerintem lehetne kibõvíten a téma címet a "Symantec" szóval, miután tavaly bekebelezte, de két képbõl is elég egyszerûen leszûrhetõ a dolog:

 

IPB kép

 

IPB kép

 

Remélem, hogy nem jut a Sygate sorsára :(. Mindazonáltal, komolytalanságok - pl. védelem a windowsból való kijelentkeztetés ellen... reeendkííívül veszélyes dolog ;) - kivédésével vezetett, de azért gratulálok a "korábbi" sikerekhez ;).

Link to comment
Share on other sites

misimokus
Üdv!

A #18, #23 és a #36 hozzászólásaimat kérlek, töröljétek,míg a #37-est (hálózati megosztásos) fûzzétek hozzá a most beírtakhoz. (A késõbbiekben még lehet, hogy szükség lesz a korrekcióra, mivel a tûzfalból nemrég megjelent a 6-os verzió, s annál még nem próbáltam ki a hálózati megosztást.)

Minden bekerült az 1. <-- 2. hozzászólásba, ha bõvíteni kell, írj! <Pjotr>

 

----------------------------------------------

 

Megjelent a PC Tools tûzfalának 6-os verziója.

 

Fõbb újdonságai:

- frissített driverek

- Windows 7 kompatibilitás

- profilok támogatása

 

Érdekességképpen: A matousec.com legutóbbi tûzfaltesztjén (leak) az új verzió (megint) nagyot lépett elõre, jelen pillanatban elsõ...

 

Na igen elkészült és le is teszteltem a grc.com-ról egy sima egyszerû réses régi "leak test" segítségével és hát "megbukott" a firewall. Érdekes nem? Azaz nem is annyira a firewall hanem a szponzorokból élõ matousec.com tesztje.Akkor hogy is van ez?

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

Milyen érdekes, nálam viszont leblokkolta a grc-s leaktest-et...

 

Szponzorok? Ja, biztos az összes tűzfalat készítő cég lefizette az oldal készítőit, és az kerül előbbre, aki az adott időszakban többet fizetett, nem? Éppen ennek az oldalnak köszönhető, hogy számos cég sokkal több figyelmet fordít a "leak"-ekre.

Link to comment
Share on other sites

LeBlades

A grc.com oldalán hol található ez a leak teszt? Én csak ezt találtam. Nekem már a sima teszt elindításakor is feldob a KIS2010 egy figyelmeztető ablakot, hogy port letapogatás és engedélyezem-e vagy blokkolja? Egyébként ilyen lett a teszt ereményem de gondolom ez nem meglepő. Kép.

Link to comment
Share on other sites

Arkangyal1528464506
Na igen elkészült és le is teszteltem a grc.com-ról egy sima egyszerű réses régi "leak test" segítségével és hát "megbukott" a firewall. Érdekes nem?
Szerintem valamit elállítottál, durván meglepne, ha nem bírna el a szimpla GRC-s teszttel..
Link to comment
Share on other sites

misimokus

Próbáld ki.

És nemcsak én tudok róla, hanem más fórumokon is téma ez. Google a barátod.

Link to comment
Share on other sites

payskin
A grc.com oldalán hol található ez a leak teszt? Én csak ezt találtam.

Pont alatta van! :D Hot Spots kategóriában harmadik, pont a ShieldsUp! alatt.

Link to comment
Share on other sites

LeBlades

Köszi Balázs! :)

Ezt tudtam és ismerem már régóta. Ezzel és itt- 'All Service Ports'- vizsgáltam le a KIS-t is amit fentebb már írtam. Azt gondoltam, hogy van egy másik teszt is ezen az oldalon- kimondottan szivárgás teszt- ami hasonló vagy ilyesmi mint a Comodo Leak Teszt.

Egyébként ezen utóbbi teszten 290/360 lett az eredmény. (KIS2010 tűzfala)

Elnézést kérek most utólag is a nem topik témába vágó hsz.-ért.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ööö... de én nem a ShieldsUp!-ról beszélek! Hanem az alatta levő LeakTestről. Csinálok róla egy képet, jó?

 

IPB kép

 

(kutyaütő képfeltöltés.hu dög lassú)

Link to comment
Share on other sites

LeBlades

Megtaláltam. :) Köszi a segítséget. Én voltam a béna. Ez az > LeakTest

 

 

Szerkesztve:

... közben próbálkoztam de KIS állandóan dobálja a figyelmeztetéseket, hogy hibakeresési jogosultság beállítások megtagadva meg hasonlókat. El sem tudom így indítani ezt a tesztet. Kár mert érdekelt volna a végeredmény.

Link to comment
Share on other sites

payskin
Eh... nekem is lehetett volna annyi eszem, hogy az URL-t rakom be a kép helyett. :S
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ludla

PC Tools Internet Security (Free for 12 months) Link

Remélem ezzel nem sértek meg semmit :)

 

Minimum System Requirements:

 

* Windows® 2000 SP4/XP (Home and Pro) SP2/Vista™

* 300 MHz CPU or faster (1 GHz CPU for Vista)

* 256MB RAM for XP (512MB RAM for Vista Home Basic & 1GB RAM for all other versions of Vista)

* 150MB of free hard disk space

* 8X CD-ROM drive or faster

 

* Super VGA 800 x 600 video adapter

* Microsoft® Internet Explorer® 6.0 or higher (Internet Explorer 6.0 is required to view a formatted display of Internet Security Logs)

* 56 Kbps modem or faster and Internet service provider account required for Internet access

* Internet access is required to register product and receive product updates.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
OiOiOiOiO

Szeretném, ha tudna segíteni valaki. Most tértem át a PC Tools tûzfalra. Egy probléma adódott, ami miatt lehet, hogy kénytelen leszek mást használni, de hátha van megoldás.

Az interaktív engedélyek kis ablakai gyakorlatilag a képernyõn kívül jelennek meg. A bal oldalon egy alig észrevehetõ csík látszik belõlük. Hiába húzom be a képernyõre, a következõk mindig ugyanott jelennek meg.

Így nagyon kezelhetetlen és kényelmetlen. Van valakinek ötlete?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
ZooLookaa

Valaki használja a PC Tools ingyenes Internet Security-t? Mennyire jó a program a keyloggerekkel és a tracking cookies-kal szemben? Mit ajánlanátok keyloggerek és egyéb rosszinfulatú programok és cookies-ek ellen?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...