Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Merülő akksi


szisziway

Recommended Posts

szisziway

Sziasztok!

 

Lenne egy sablonos noti problémám...

 

A következõ van, egy gericom elég idõs noti az áldozat, szóval ... nagyon sok ideig volt hálózatról hajtva a gép úgy hogy bent volt az akksi, és nem volt lemerítve soha, eddig haver szervere volt, én felvásároltam és az akksija kb 10-15 percig bírja úgy, hogy 100%-on van, lehúzom töltõrõl, és utána nem is jelzi, hogy csökken az akku csak egyszer hirtelen 8%, és lemerül persze csak leteszi a gépet készenlétbe...

 

Na már most nem tudom, hogy az akksi vagy a jelzõ cuccos rossz... Ez lenne a kérdésem, hogy lehetne kideríteni mi a hibás, és lehet-e rajta valamit javítani?

 

Minden válasz érdekel, és ha esetleg valaki tud hozzá akksit jó lenne...

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

Alex99

Ha mondjuk már 4 éves a gép és az akksi, akkor valószínû, hogy az akksit kell cserélni.

Link to comment
Share on other sites

szisziway

Jaja kb 4 éves... De akkor is ahogy a jelzõ mutatja tök gáz csak a 100%-ot és a 8%-ot ismeri...

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

Gereby

Szerintem csak 15 percenként mérhet rá ezért lehet. Lehet vele próbálkozni, hogy lemeríted szinte csumára (kikapcsolod winben az autómatikus lekapcsolást), majd maxira föl. (Ezt sokszor.) Vagy még félig töltött állapotban bedobhatod a mélyhûtõbe.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

A következõ lépcsõnél, - ha nem cseréled le - majd nem fog akksiról menni már a gép. Tapasztalat.

Link to comment
Share on other sites

szisziway

Mennyi idöre kell betenni a frigóba?

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

Gereby

@szisziway: Írj rendesen!

 

Pár órára míg megfagy teljesen, aztán feltétlenül várd meg míg kiolvad.

Link to comment
Share on other sites

szisziway

Jolvan, remélem valamivel jobb lesz töle, 3-4 ora csak elég lesz neki, meg az mindegy hogy le van merülve és ugy fagyasztom le vagy fel kell tölteni?

 

 

és kösz a segitséget!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...