Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Csomópont


Denibaby

Recommended Posts

Denibaby

Helló! A téma-keresővel csak a DHT beírásával kaptam néhány problémát, de az én kérdésemre nem találtam választ.

 

" DHT: 230 csomópont" itt néha frissít és vált. Szeretnék én megadni a 230 helyett pl: 253-at. Lehetséges ez? A szolgáltatóm Wi-Fi-s. Feltételezem, hogy tudom melyik az a csomópont / mert láttam / ahol zöld pontot kaptam, vagyis a hálózat rendben. Gyorsan felírtam a számát. Máshol mindig sárga háromszög. A megjegyzett csp számát be tudom állítani? Üdv. Denibaby

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

A frissítés ismét elõadta "azt" a csomópontot, ahol zöld volt! Most sajnos sárga, vagyis nincs bejövõ kapcsolat, hálózt-beállítási hiba. Megoldható, hogy zöldre váltson?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez egy összeg, nem egy beállítható adat: ennyi DHT csomópontot lát azon a torrenten összesen. :)

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Kösz! Azonban, ha hálózati beállítási hiba, hol tudom korrigálni?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem tudom, mert nekem még nem volt ilyen, de valószínûsíthetõen a port-beállítással lehetnek gondok. A Settings --> Connection fülön a port alatt a Randomize be van kapcsolva?

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

A véletlenszerű /random/ gomb van, azt szoktam váltogatni manuálisan, itt nem lehet pipálni. Amik ki vannak pipálva:NAT-PMP port hozzárendelés; UPnP port kezelés engedése; uTorrent hozzáadása a Windows Tűzfalhoz.

Ami nincs pipálva: véletlenszerű port uTorrent minden indításkor.

Proxy nincs, sebességkorlátok : nulla. Verziószámom 1.7.7 Szóval milliószor váltottam már/ kivárással, sőt váltás után kikapcs, újraind./ Két hete kötötték be az internetet, azóta sárga háromszögem van. A szolgáltató is azt mondja, hogy beállítási hiba. Ok. De hol? Üdv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...