Jump to content
GSForum - Segélyvonal

SMS-játék


FZoli

Recommended Posts

FZoli

Sziasztok!

 

Nagyon szimpatikus az áprilisi szám nyereményjátékán megnyerhetõ laptop, úgyhogy gondoltam én is küldök sms-t. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Lehet nem jól emlékszem, de régen a helyes válasz mellett mintha név, cím is kellett volna. Most csak annyit látok, hogy a helyes választ kell beküldeni.

Ezek szerint akkor nem kell a cím és a nyertest a telefonszám alapján azonosítják? Vagy nevet, címet is kell küldeni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mucsi95

Azzal a kérdéssel fordulnék elsõsorban a szerkesztõséghez, hogyha egy 13 éves gyerek szavazott és megnyeri akkor õ is megkaphatja a nyereményt? Vagy kizárólag 18 éven felüliek vehetnek részt benne? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

mucsi95

Nem válaszol senki? Nah nem baj. :weep:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szerintem simán. A szerkesztőséget a velemeny kukac újság neve pont hu címen találod.

Link to comment
Share on other sites

mucsi95

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
barni29

szia mindenki

 

a probléma a következõ májusi nyereményjátékra küldött smst a gép visszadobta hogy nem jó

tulhajtásért felelõs technika Turbo Drive Engine elküldött sms PCW C

rosszul tudom a választ a net mindenhol ezt irta hogy ez a túlhajtásért felelõs technika neve

valaki segítsen már legyen szives (jó számra küldtem az smst a megadott számra küldtem)

köszi

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Az attól függ, mikor küldted az sms-t!

Link to comment
Share on other sites

barni29

Az sms 2009. 05. 13.-án lett feladva, bizonyítani tudom.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Remélem nyersz, és a jutalmad mellé csomagolnak egy nyelvtan könyvet is, hogy megismerd a pontot, meg a vesszőt, meg a többi érdekes karaktert. Valamint egy "Shift" billentyűt keresek neked a fiókban, mert látom nem találod. :ima:

 

A témádat egyesítettem egy hasonló, ámde fifikás módon SMS játék álnévvel álcázott témával, ami talán nem mond annyit mint a "segítség ?" című, de én már csak ilyen szőrözős típus vagyok. ;)

Kérlek olvass vissza a témában, lehet, hogy segítségedre lesz az infó amit itt találsz.

 

:fetreng:<Pjotr>

Link to comment
Share on other sites

payskin

Feláldoztam rá 200 akárhány forintot, és a PCW C-re a 'Gratulálunk, ön a helyes választ adta meg' üzenet jött vissza. Tekintve, hogy ez egy automata, amit minden hónap elején egyszer beállítanak, nem hiszem, hogy 13-án mást fogadott volna el jó válasznak.

 

De ha te egész biztos vagy benne, hogy a PCW C-t küldted be, akkor nincs semmi baj, mert a visszaigazoló SMS-tõl függetlenül bekerülsz a sorsolásba.

Link to comment
Share on other sites

Maxxxan

Sziasztok!

Ez az elsõ alkalom hogy beküldtem a választ. Vissza is igazolt a gép hogy jó a válaszom, és kaptam egy kódot is. Gondolom az alapján sorsol a gép. Ha esetleg nyernék (vagy más nyerne) akkor telefonon értesítenék az illetõt?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Alighanem, lévén más lehetőség nem nagyon akad. :)

Link to comment
Share on other sites

Telek Zoltán

Olyan probléma szokott elõfordulni, hogy valaki nem csak a kódot írja be , de még a lakcímét is az SMS-be. Ilyenkor a rendszer automatikusan rossznak veszi - hiszen nem felel meg a szigorú "PCW A" vagy "PCW C" megfejtésnek. Olyan is van, hogy valaki a kód után még egy space-t is beüt véletlenül - ekkor is visszadobja a rendszer.

 

Viszont minden SMS-t eltárol a gép, így pl. a velemeny @ pcworld . hu -ra írt levélben le lehet írni a problémát, és át tudjuk tenni az ilyen SMS-eket manuálisan a "helyes" megfejtõk közé.

 

A nyertest mindig azon a telefonon értesítjük, amirõl az SMS jött.

Link to comment
Share on other sites

Anti

Szervusztok!

Az SMS-játékról kissé elvont gondolatként a "Néma gyereknek anyja sem érti szavát" szólás jutott eszembe. Fenntartásaim vannak a nyereményjátékokkal, nem is veszek részt bennük. Kivétel erõsíti a szabályt, és persze részem lett hibaüzenetben. Pedig csak az alábbiak szerint kellene leírni a folyóiratba az SMS-küldés tartalmát:

 

Csak a PCW A, vagy PCW B, vagy a PCW C választ küldje el SMS-ben, a 06-90-642-311-es telefonszámra, és nyerjen!

(Ha még félreérthetetlenebbek szeretnénk lenni, akkor így folytatandó a nyomdába kerülõ szöveg): Megfejtéseiket (név és cím nélkül) május 6. - június 3 között várjuk!

Sziasztok: Anti

Link to comment
Share on other sites

devergo

Sziasztok.

Csak ámulok, némelyik emberkének, tisztelet a kivételnek, nehezebb megoldani a válasz elküldését mint magát a kérdést. Ezen most nevessek, vagy sírjak?

Link to comment
Share on other sites

Maxxxan

(Szerintem nevess devergo)

Oké hogy nincsen oda írva hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG mit küldj el, de az sincs hogy mit ne. Ennyi erővel oda lehetne írni hogy 'nem kell elküldeni hogy milyen szendvicset ettél ma reggel, mert nem érdekel mintket'.

 

Ugyanilyen pl hogy a boltban 300 forintba van a csoki. Igaz, nincs odaírva hogy ki is kell fizetni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Anti

Sziasztok!

 

A nyereményjáték-bonyolító elektronikus leveleibõl kapott információ, amely kiegészíti a Balázs és Zoltán által leírtakkal: nem elég a helyesen formázott, és megfejtési válaszában is helyes kódot sms-ben elküldeni. A küldési telefonszámot is be kell írni, mert nem tudnak másképp beazonosítani és visszahívni. (a szervezõk írták, én csak idéztem...)

 

"Maxxxan" és "devergo" fórumtársaktól elnézést kérek, hogy nem reagálok és válaszolok hozzászólásukra. Csak általánosságként jegyzem mag, hogy a fórum nem személyeskedõ megjegyzésekre való.

Üdv.: Anti

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

A világon semmi mást nem kell beírni, mint hogy

 

PCW A

 

vagy

 

PCW B

 

vagy

 

PCW C

 

El kell dönteni, hogy melyik, és azt kell elküldeni.

 

A telefonszám, lévén SMS-rõl van szó, "magától megérkezik".

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
fekeandras

Húhh... Izgatott vagyok. Reménykedem benne, hogy megnyerem valamelyik videokártyát és akkor nyugdíjba küldhetem az öregecske X800XT-met. :P Korrekt nyeremények. Magyarországon talán egyedülálló, hogy egy online magazin ilyen kaliberű nyereményjátékot folytat hónapról hónapra. :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Online magazin? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

fekeandras

Hát igen ezt benéztem... :sajnálom:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
fekeandras

Az augusztusi nyereményjáték nyerteseit tudni lehet már? Izgatott vagyok hátha nyertem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Perzio

Tegnap elküldtem nyereményjátékot, és megkaptam az SMS-t.

 

Gratulálunk, Ön a helyes választ adta meg! PC WORLD Magazin PC WORLD Magazin (trkod: xxxxxx).

 

Nem tudom, hova írjam be trkódot. Nem találom sehol. Mire jó a trkód?

 

Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem kell beírni sehova, az csak ilyen technikai információ.

Link to comment
Share on other sites

Perzio

Ja ertem, koszi infot, ak megvarom sorsolast. :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...