Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pidgin azonnali üzenetküldõ


bedecs.hu

Recommended Posts

bedecs.hu

Az MSN-t mindenki ismeri, majdnem mindenki használja. A szolgáltatás olyan amilyen, a kliens pedig szerintem maga a borzalom. (Én legalábbis gyűlölöm az M$ féle klienst).

 

Szerencsére van a Gaim utódja a Pidgin ami amellett hogy gyorsabb, letisztultabb és stabilabb mint az MSN valamennyi elterjedt azonnali üzenetküldő szolgálatással megbirkózik (MSN, ICQ, Gtalk, AIM...)

 

A kérdésem az lenne, hogy nem e tudja valaki, hogy kell kikapcsolni az egyéni hangulatjelek megjelenítését?! Öngyilkos tudnék lenni, mikor beszélek egy ismerősömmel akinek az M$N-en kívül más nem létezik és minden második szótöredékre egy idióta undorító össze vissza villogó kép vagy gif animáció van hozzárendelve és gyakorlatilag olvashatatlanná válik a beszélgetés. MSN-ben és Trillianben könnyen letiltható ez a dolog, vagyis hogy az egyéni képeket ne jelenítse meg csak az általános hangulatjeleket. Ha valaki használja még a Pidgint és tudja hol kell letiltani ezt a dolgot, legyen szíves megosztani velem.

Link to comment
Share on other sites

Bata László

Beállítások > Hangulatjel-témák > nincs

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Pjotr

Hol található meg a "nem beépített MSN, hanem külön letölthetõ WLM plugin"?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Nagyon klasszul megcsinálták, csak épp nem tudom használni. Mi az, hogy nem találja a Pidgin telepítésemet? Jó, hogy, portable. Letöltöttem azt a különálló DLL-t, de kb. nem mûködik. Írok valakinek, de nincs válasz, szerintem semmit nem kap meg. :S

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Portable verziónál mutasd meg neki a könyvtárat. :ötlet:

 

Nálam például:

 

c:\Pidgin.Portable-2.7.4\App\Pidgin

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Hülye azért nem vagyok. :)

 

A C: gyökerébe hogyan kerülhet hordozható program? :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Sebi
Úgy, hogy odatettem ideiglenesen próba céljából. :P
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nekem is portable van. Bemásoltam a dll-t a könyvtárába a megfelelő helyre, elindítottam a programot, és lett egy új protokollom, kész. Nem tudom, mit rontottál el.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Új protokollom nekem is van, csak épp nem jó semmire.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nekem fordítva volt. Az MSN protokollal folyton összeomlott, míg ezzel mûködik. Szerintem nem sokat vesztesz, ha az alapot használod. Az megy?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Megy, csak sokszor van, hogy nem megy el egy üzenet, vagy épp nem kapok meg mindent.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Az WLM-en is. :P Minden esetre érdekes. Próbálj meg felrakni egy fixet. Amennyire én láttam, nem szemetel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...