Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Angol szöveg a számítógépen


Ali

Recommended Posts

Ali

Milyen módszerrel fordíthatnék le angol szám. szövegeket gyorsan, kényelmesen? Úgy hallottam, a mobymouse pont erre szolgál. Ki küldene nekem egy ingyenesen letölthető linket?

Link to comment
Share on other sites

Becsoft

Senki. Vedd meg!

Link to comment
Share on other sites

Alex99
Milyen módszerrel fordíthatnék le angol szám. szövegeket gyorsan, kényelmesen? Úgy hallottam, a mobymouse pont erre szolgál. Ki küldene nekem egy ingyenesen letölthetõ linket?

 

A webforditas.hu ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

Ali

Én úgy gondoltam a fordítást, hogy rákattintok az angol szövegre, és az már le is van fordítva magyarra. Ilyen elven mûködik a mobymouse is, volt is egyszer egy ilyen teljesen ingyenes programom (mister Becsoft), de közben új számítógépet vettem, és valahogy elkallodott.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Hát én nem tudok ilyen ingyenes programról. Mellesleg ne várj tõle csodát. A gépi fordítás még nagyon kezdetleges, akárhogy is tekintjük. ;)

Ki lehet próbálni például a webforditas.hu-val is, hogy lefordíttattok egy szöveget vele angolról magyarra, aztán visszafordíttatjátok vele magyarról angolra, és ezt még eljátsszátok egy párszor. A végén meg lehet nézni, hogy a kapott szöveg mennyire egyezik meg az eredetivel. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ali

Pedig volt. Persze a webfordítás is jó lenne, ha nem kellene annyit körmölni, viszont sok az olyan szöveg a Windowson, amit nem másol le az egerem. Egy-két szót még én is lemásolok, de ennél többre aztán nem futja a türelmem.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Tekintve, hogy a MoBiMouse sosem volt ingyenes, rosszul emlékszel. Már csak azért is, mert a MoBiMouse nem fordított egérkattintásra semmit. Az szavakat fordít, amire rámutatsz az egérmutatóval.

Link to comment
Share on other sites

Ali

Lehet, hogy csakugyan nem volt ingyenes, ugyanis egy haverom töltötte le nekem. Ha jól emlékszem, akadémiai MobyMouse volt, de olyan rövid ideig mutatta a szöveget, hogy egy mondatfordítást már el sem tudtam olvasni, ezért nem is bánom, hogy elveszett.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Ismerõsnek megvan. Nem hajlandó mindent lefordítani, amire rámutat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...