Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Asus


attila31

Recommended Posts

attila31

Sziasztok!

Igaz-e, hogy az F3-as típus már nem támogatott Windows XP driverekkel azaz csak a Vista futtatható rajtuk?

Kérlek benneteket, segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Hali!

 

Nekem F3S notim van, és a driverek között nem szerepel már az XP-s driver, de az asus forumon többen is írták, hogy simán fel lehet rá tenni. Én nem próbáltam, mert tökéletesen megfelel a Vista.

Link to comment
Share on other sites

attila31

Értem, köszi. És a tiédnek milyen a típusa ill. hogy vagy megelégedve vele? Én még csak nézegetek, kb. 2-3 hét múlva szeretnék vásárolni vmilyen gépet.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Nálam bevált. Kb szeptember óta van meg. Igaz németbe vettem. Asus F3S

2GB ram, 2magos intel T7300-as proci, ATI HD2400 256 videókari. 160 Gb SATA merevlemez.

Link to comment
Share on other sites

attila31

köszi az infót

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jaspi

Sziasztok!

 

Nekem is F3S van, a Vista gond nélkül megy rajta. Alapvetõen csendes (a jogtár dvd-t használva zug csak fel, más lemezzel nem csinál ilyet. Nekem nagyon bejött, föleg a több mint 3 órás aku idõ.

 

Van egy kérdésem is, a videokártya 128 VRAM-os és szeretnék neki adni a rendszerbõl még 128-at. Viszont sehol nem találom ezt az opciót. Tudna valaki segíteni?

Link to comment
Share on other sites

prof.

Sziasztok

 

Most vettm egy AUSUS F3-as tupusú laptopot, ehez szerennék egy

recovery CD-t készíteni,ehez kérek segítséget

A gépen nem volt op.rendszer azt én telepítettem fel.

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

prof.

Sziasztok !

 

Most vettem, egy ASUS F3-as tipusú számítógépet.

Az ellen a probléma,hogy nem tudok vele cd-t és dvd-t írni ,mi lehet a probléma ?

Link to comment
Share on other sites

HK

Az ASUS-nak állítólag a CD/DVD-meghajtója nem mindig működik, vidd vissza szervizbe, és szerintem kicserélik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Alex99

A kérdésre válaszolva: nem teljesen igaz. Az F3-as típus esetében például F3E vagy F3U, megtalálhatóak a driverek az oldalon. Csak az F3 sa,sc,se,sr,sv igaz, hogy vistás.

 

Hello

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
JimBeam2227

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Asus F3 Notebookot . Valamiért nem tudok xp-t tenni a gépre mert nem talál hdd-t a telepités kezdésekor. De a Vista gond nélkül telepedett fel.

Inkább xp-t szeretnék feltenni, hogy tudom ez a problémát megoldani?

Kérem segitségeteket!

Elõre is THX!

Hali

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Az nem elég, ha leírod, hogy F3-as. A pontos neve kell, mert van amelyik only Vista. :)

Link to comment
Share on other sites

JimBeam2227

Asus F3S series, Duo T7100, 1Gb Memoria, 160Gb Hdd, GeForce 8400 128Mb.

Tudok erre Xp-t telepiteni? vagy csak álom marad? :)

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Jelentem az Asus F3S széria csak Vistát támogat, és csak Vistás driverek vannak hozzá. (Sa, Sc, Se, Sr, Sv).

Link to comment
Share on other sites

JimBeam2227

Akkor maradok a Vistánál! :S

Köszi az infót! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
beneficam

Sziasztok!

 

Nekem egy ASUS F3SE-m van. Kb négy hónapig használtam rajta a vistát aztán legyalultam.

Nem akarom fejtegetni, hogy miért, csúnya lenne...

Föltettem az XP-t, szupergyors lett, A drivereket meg egy nap alatt össze vadásztam az internetrõl.

Szemétség szerintem az ASUStól, hogy nem ad XP-s drivereket, és ezt még csak nem is említi.

Egyébként a utility-k az ASUS F3L-nél teljesen ugyanazok és azokat letölthetitek az asus honlapról XP-s verzióban (is).

 

További segítség az XP telepítéséhez:

http://www.peterjwest.com/Blog/tabid/218/E...25/Default.aspx

 

Most öt napja, hogy fenn van az XP és végre kezdem megszeretni ezt a nem is olcsó laptopot.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Én még megvártam volna, milyen az SP1-el a Vista.

Link to comment
Share on other sites

beneficam

Biztosan igazad van, de egyszerûen nem volt már türelmem a vistához

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
JimBeam

Heló!

 

Az alábbi ASUS-t szeretném megvenni, de mielőtt végleg rákölteném a pénzem, szeretném kikérni a véleményeteket. Akinek van ilyen gépe, legyen szíves, írjon pár sort róla. Jól bírja a strapát? Játékok szépen futnak rajta? Külső kialakítása mennyire szép és igényes? Tesztet nem találtam róla, ezért kérdezem meg itt.

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
speedyzoli

Nekem egy ASUS F3JR Dual Core T7200-as laptopom van. Nem vagyok megelégedve a sebességével. Szerintetek mi lehet a baj? Vettem hozzá még 1 Gb ram-ot, esetleg nem ez lassítja be? Komolyan a Media Markba egy EEPC is gyorsabb XP-vel.

---

Nekem egy ASUS-F3JR típusú notebook-om van. A kérdésem ez lenne, hogy erre lehet 64bit-es Xp-t felrakni? CPU: Core duo T7200 2.00Ghz, Ati Radeon x2300.

Eddig 32 bit-es Xp van rajta, de nagyon lassúnak tûnik, komolyan egy EEPC is megveri.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Persze, hogy lassúnak tûnik. Nem is támogatja az XP-t, csak a Vista-t!

Link to comment
Share on other sites

speedyzoli

De akkor minek adtak hozzá Xp-s drivereket?

 

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Adtak hozzá? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

speedyzoli

Persze, gyárilag

Link to comment
Share on other sites

longjoe

A mázlista,persze a f3sc meg nem jár gyárilag.

 

Ui:Wifi és bluetooth bekapcsolva jelentösen lassit,javasolt még átnézni az automatikusan induló programok listáját is!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...