Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google AdSense


Sanzi

Recommended Posts

Trianta

Mi a tapasztalatotok, az oldalon belül hova (melyik részére), mennyit, és milyen színnel célszerrû kitenni a hirdetéseket?

Link to comment
Share on other sites

Victoryus

Sziasztok!

 

Megjött a csekkem, de nem akarják beváltani a bankok, csak ha van náluk vezetett számlám. Több fórumon viszont azt olvastam, hogy minden gond nélkül beváltják. Voltam az OTP-ben, a Citybankban. A Citybank utalja a pénzt, és nem hajlandóak itthon beváltani a saját csekkjüket.

Mikor belevágtam, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz beváltani... :mérges:

Sok idióta! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ruzsa Dániel

MKB ;)

Link to comment
Share on other sites

WinVista

Én OTP-nél váltom, és valóban csak náluk vezetett számla esetén váltják. Ez azért van, mert olyan típusú csekk, amit ellenőrizni kell, hogy valódi-e. Nem tudom, más banknál máshogy van-e.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

MKBnél lehet olyat, hogy egyszerűen számla nélkül beváltják, de akkor -5000 a pénzből.

Link to comment
Share on other sites

WinVista

-5000? Az sem semmi, nálam akkor felejtõs. Igaz, mint írtam, OTP-nél számla kell, és 40 nap türelem, de utána tied a teljes összeg.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ruzsa Dániel

MKBnál kb 1-2 hét de ha úgy van akkor csak napok kérdése

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Victoryus

Nos, eddig tartott az AdSense, péntek 13-án letíltottak. Pont a fizetés elõtt.

Írtam fellebezést, kíváncsian várom a válaszukat.

Bár benne van a szerzõdésben, hogy a Google bármikor indok nélkül is felmondhatja azt. Jó kis feltételek...

Link to comment
Share on other sites

WinVista

Fizetés elõtt szokták ellenõrizni, hogy minden rendben van-e, és tiltanak, ha nincs.

Ha megírod, hol használtad az AdSense-t, megnézem, látok-e valami szembetûnõ hibát.

 

"benne van a szerzõdésben, hogy a Google bármikor indok nélkül is felmondhatja azt"

Hát igen, ez a Google elõnye és hátránya is. Nem áll mögötte aláírt szerzõdés, így egyszerû belépni, használni. Számlát sem kérnek, ahogy a magyar szolgáltatók. De igen, ha találnak valami gyanúsat, nyugodt szívvel kirúgnak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
moyirto

Mennyire bonyolult az AdSense használata, ha nem értek scriptekhez, de a youtube channelemen akarom használni, amin már "elindult a reklámozás"? :pislog:

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...