Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hiányzó fájlok


deki79

Recommended Posts

deki79

Üdv!

 

Segítségeteket szertném kérni.

Jó néhány program telepítése során keresi a C:\DOCUME~1\SajátProfil\LOCALS~1\Temp\valamelyik al könyvtárában a layout.bin fájt, de mivel nem találja a telepítés meghiusul.

Ha a találok a gépen valahol teljesen máshol egy ilyen fájt,elfogadja ugyan de követel rajtam még vagy 100 másikat.

Már egy picit feszült vagyok emiatt! :mérges:

Pls segítsetek

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Szerintem ajánlott egy víruskeresõ és egy spy-ware írtó lefuttatása. A programok nem igényelnek fájlokat a Temp könyvtárból.

Link to comment
Share on other sites

payne85

Üdv!

Sajna nem találtam megfelelõbb topicot ezért gondoltam ide írok. Szóval a helyzet az, hogy egy xp újratelepítést követõen gondoltam telepítem az ati 9800-as videokártyámhoz a drivert, letöltöttem a hivatalos oldalról, települt is szépen, újraindítás után gondoltam, azért a Control Center-ben még kalibrálok pár dolgot, mire a következõ hibaüzenetet kaptam:

"Could not load file or assembly 'CLI.Implementation, Version 2.0.2589.34531, Culture=Netural, PublicKeyToken=90ba9c70f846762e' or one of its dependencies. The system can not find the file specified." OK gomb és nem töltõdik be a CCC.

Más fórumokból már kiderült számomra, hogy valami a .NET keretrendszerrel van csak sajnos nem tudtam rájönni, hogy mi. Újratelepítettem már majdnem mindent, az összes lehetséges sorrendben, de semmi megoldás.

Valami ötlet?

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Calyd

A Control Center-hez kell a .NET, pusztán ennyi. Biztos feltetted? Más driver-rel próbáltad már? Úgy értem korábbival, amit tudsz, hogy mûködik.

Link to comment
Share on other sites

payne85

Biztosan felraktam, az összes azóta megjelent update-tel együtt..

Lehet, hogy akkor a Control Center ezen verziójával van a gond?

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Szerintem megér egy próbát, hogy feltegyél egy olyan verziót, amirõl tudod, hogy mûködött.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...