Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vistával használható programok


BlueGold

Recommended Posts

ZooLookaa

jaja, játékokhoz is kell,de nem tudom melyik lenne a legjobb az nVidiások közül!

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
aham, csak egy a gondom ezzel, hogy AMD-ben csak ATI kártyákat találtam és nem igazán akarok ATI-t

Ezzel a hozzáállással semmire se lehet menni. Egyébként pedig off, másrészt egyikõnk sem bánná, ha csiszolnál az írásodon. Az utóbbit csak egyszer mondom el.

Link to comment
Share on other sites

ZooLookaa

Ha csiszolnék az írásomon? Mi nem jo abban, ahogy és amit írtam?:DO

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Mondatot nagy betûvel kezdünk, ponttal zárunk.

 

Egyébként az AMD felvásárolta az ATI-t, szóval a kettõ egy és ugyanaz a cég. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Denibaby

Helló! Uninstalláltam a(z) MSE vírusvédelmi programot, mert nem engedi a Defender működését. Helyesebben: nem tudom mit tegyek, hogy mindkettő védjen. Előnyös volt, hogy a jobb-gombos egérfunkciók között ott volt az azonnali ellenőrzés lehetősége. (akár a letöltött .rar fájl kibontása előtt)

Hasonló kérdést láttam, de nem kapott választ. :)

 

 

 

 

 

 

Szerintem? Ami szerinted! Köszönöm...világos.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Megvilágítom neked nagyon egyszerûen:

 

Letöröltél egy több díjjal elismert, átfogó védelmi rendszert, hogy egy kis segédprogramot szabadon futtathass.

 

Szerinted?

Link to comment
Share on other sites

Denibaby
Már 3 napja "élesben" használom a Vista-t. Gondoltam összeírom az általam használt Vistán mûködö programokat, hogy megkönnyitsem az átállást. Más felhasználók más programokat is használnak és így pár hét alatt összeáll a Vistán használható program verziók listája.

 

Rendszerprogramok: Daemon Tools 4.0.6HE, Total Commander 6.55a

 

CD/DVD irás: Alkohol 120% v1.9.6 (build 4629), Nero Burning Rom 7.5.7.0

 

Multimédia: Cyberlink PowerDVD v7.2, MediaPlayer Classic 6.4.9.0, WinAmp 5.32, AcdSee 5.0, Jasc Paint Shop Pro 7.0.2, QuickTime v7.1.3, DVDdecryter 3.5.4.0, Imgburn 2.1.0.0, Elby CloneDVD2 v2.9.0.3, Slysoft AnyDVD v6.1.0.0, Ulead VideoStudio 10 + Vista Patch hozzá.

 

Viruskeresõ : Mcaffe VirusScan 8.5i

 

Webszerkesztõ: Namo Webeditor 2006.

 

Egyenlõre Egyelõre ennyi programra volt szükségem, de úgy terveztem amikor kell egy program, csak akkor telepítem fel.

 

Nem elõször kapom ezt a levelet. Miért? Ki küldi? Durva összeállítás.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Tomsm
cd címke készítő. Létrehozásához címkék, borítók és betétek dobozok cd / dvd meghajtót. A program támogatja a Windows Vista, valamint a legnépszerűbb nyomtatók (HP, Canon, Epson, ...).
Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Bármi értelme a topiknak? :o

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nem olvassa ezt már senki. Mi lenne, ha széttrollkodnánk? :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Inkább próbáljuk megfejteni, hogy mit akart ezzel mondani?!

 

Az a baj, hogy ötletem sincs. Amikor megnéztem 5-én vagy 6-án, 10 másodpercen keresztül NOP-NOP-NOP ment ciklusban, aztán megnyomtam a Visszát a böngészőben.

 

Továbbá: Google Translate-e? Mert nem magyarul van, az biztos. (Létrehozásához címkék, borítók és betétek dobozok cd / dvd meghajtót. -- ??!??! :o)

 

Felmerül még: reklám-e? Mert akkor kuka.

 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Most, hogy mondod, tényleg olybá tűnik, hogy ezt valami fordítóprogrammal írták. Én csak a linkig olvastam a hozzászólást, aztán azonnal lefutott egy POP PSW és egy RET utasítás, nem próbáltam meg értelmezni, mit akart mondani. (Főleg, hogy képes volt azért beregisztrálni, hogy ebben a topikban elhelyezzen egy hozzászólást.)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Valaki még használ Vistát? :D

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Igen, én konkrétan tudok egy embert, aki decemberben még Vistát használt a laptopján, de az okát nem kérdeztem meg (igazából nem is érdekel), és szerintem már nem találkozunk. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...