Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vistával használható programok


BlueGold

Recommended Posts

SkyBird

:hmm:Maga a Symantec is csak ennyit ír:

"Operating System: Windows® XP Home/XP Pro/XP Media 2005 +, Vista Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate Build 6000 and later (Not compatible with Vista RC1/RC2)"

 

De úgy néz ki valami öszvér, 64 bites komponenssel: :nyíl: Norton 360 - 64 bites Vista alatt

Link to comment
Share on other sites

system54
Mcaffe hol található az interneten (letöltés)?

:Sír:

Nekem Vistára kéne!!!(32-bites-re) Kérlek, segítsetek!!! :mérges: Utálom a NOD 32-t.

Link to comment
Share on other sites

MiSa123

Sim 2 valakinek elindult már Vistán?

Link to comment
Share on other sites

payskin
Nekem vistára kéne!!! (32-bites-re)

Megadtam a linket. Voltál ott? Nem igaz, hogy nem találtad meg! Na, jó, segítek: tessék, innen töltheted le. Ez egyébként 3 kattintás a mcafee.com-ról, amit belinkeltem neked a múltkor.

 

Link to comment
Share on other sites

blackdragon

Nálam ezek mentek:

BitComet 0,70

Nero 7.0.0.0 Premium (meglepõ)

BitDefender 10 (csak így simán)

MPlayer 0.17

GOM Player 2.0.12.3375 (egyes filmeknél azonban nem tiszta a hang, az MPlayer még mindig jobban teljesit)

 

Link to comment
Share on other sites

system54

Bocs Bálázs de regiszrálni kell!!! Esetleg tudnál nekem olyat mutatni, ahol nem kell regizni? Léccci! ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nem kell regisztrálni... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

system54

De! Ott van a download now, és ráklikkelek, és ott van a JOIN NOW! :(

Link to comment
Share on other sites

Garono

Mondom, hogy nem kell regisztrálni. [Download Now] és vársz, míg megjelenik a JS-el automatizált letöltés. Vagy ha nem így van, akkor próbáld ki másik böngészõbõl.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ahogy Garono is mondja, amikor megjelenik a JOIN NOW, akkor a letöltés automatikusan elkezdõdik, csak pár másodpercet kell várni. Ha nem így volna, akkor a JOIN NOW alatt van egy Download Problems felirat, kattints rá arra, majd a következõ oldalon az 1. pontban levõ linkre. Így már tutira el kell induljon!

Link to comment
Share on other sites

system54

Kösz! Azt láttátok hogy amikor megnyitsz egy képet, van benne egy csomó újdonság? Pl: javítás. Nézzétek meg, nagyon király!!!

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

system54

A Panda 2007 nem megy Vistán? :S:S:S Nekem azt írta ki, hogy ez a progi csak Me, XP-n megy! :mérges: A Mcafee-tõl elégé nyivákolt a Vista!!! A szokásos dolog...

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

BlueGold

Milyen McAfee-t próbáltál Vistán? Nekem a 8.5i megy tökéletesen.

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

system54

Álítólag a 2007-es de mind egy aligtudtam letörölni még három napig nyivákolt a vista miatta ja és két dll-t nem tudok letörölni a McAfee.com mappából hogy írtsam ki lehet hogy vírus??? habár a (nagyon rossz) NOD32 állítólag nem talál semmi de még a Defender sem talált semmi!!!

Link to comment
Share on other sites

WinVista

@system54:

Valószínűleg azért nem találnak az irtók semmit, mert nincs semmiféle vírusod, csak vissza kell venned a fájlok használati jogait. Jobb egér > Tulajdonságok. De van olyan eset is, mikor Shift + Delet gombokkal is ki tudod törölni.

Link to comment
Share on other sites

vtred

Sziasztok,

 

Van egy elég fura problémám:

A winamphoz társított fájlok ikonjai nem jelennek meg a Total Commanderben annak ellenére, hogy a fájltársítás jó. (A windows intézőben jók az ikonok). Minden más program ikon és fájltársítása, működik csak a winampé nem. Próbáltam többféle winamp és TC verzióval, de sajna nem megy egyikkel sem. Nagyon megköszönném ha tudna valaki segíteni.

 

vtred

Link to comment
Share on other sites

system54

Nálam se. [De szerintem nem is fog, ez ilyen alap cucc (lehet hogy egy kis hiba (vistás)) (én wp-t használok).]

De szeretnék kérdezni: vettem egy 512-es memót és ugye van a Vistánál a minõsítés, és fel is ismerte, hogy van egy új hardver és a következõtt írja, amikor éppen minõsíti "A felmérést nem sikerült befejezni. Ennkek oka az operációs rendszer, az illesztõprogram vagy egyéb összetevõ által jelentett hiba."

Lehet hogy telepíteni kell a memót? :hááát:

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

WinVista

@system54:

Hát, furcsa lenne RAM-ot telepíteni... Szerintem csak indítsd újra, és az értékelés közben ne csinálj semmit, hanem várd meg míg befejezi. Nekem is volt már, hogy ilyen hibával leált, ha össze-vissza kattintgattam közben, de reset és megoldódott.

Link to comment
Share on other sites

system54
Az oldalsávban nincs számológép. Nem lehetne letölteni valahonnan? (Csak különlegességért kérdezem.)
Link to comment
Share on other sites

gergo66

Ez egy aránylag jó számológép, kicsit hasonlít arra, ami a Vista Beta 2-ben volt: >> LINK <<

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

popTray 3.2

TuneUp 2007

WinRAR 3.60

Notepad2

Adobe CS3 Web Premium

AppServ

IrfanView 4.0

Spyware terminator

 

 

Nincs Vista alá normális megbízható TweakUI program???

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem tudom értelmezni a "megbízható TweakUI program" kifejezést, mert TweakUI-ból csak egy van, tehát nincs belőle olyan, ami nem megbízható. :) Egyébként még nincs vistás, a redmondi fiúk még gondolkodnak, mit tegyenek bele.

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

XY Vista Manager/Wizzard/Buherátor stb programokra gondoltam. Hogy ezek nem érdekelnek, csak az eredeti. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ja, de vannak ilyenek. Tucatszám. Told be a Google-ba, hogy tweak vista, elámulsz. De ezek egy része shareware, és engem tényleg nem annyira érdekelnek... :P Remélem, lesz TweakUI.

Link to comment
Share on other sites

system54

Kösz!!! 8) gergo66

Melyik jó vírusirtó megy vista alatt? (nod32 kivételével) a Mcaffe nem megy valahogy szerintem régik már vagy 3 verzióját letöltöttem és egyik sem akart menni!!!

az AVG jó???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...