Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Billenytûk, egér "beragad"


addyca

Recommended Posts

addyca

Hi!

Miért van az, hogy játék közben a billentyûzet nem hagyja abba az ismétlést? pl Carbon: nyilak tovább "nyomódnak" mint én nyomom, lehetetlen így játszani. Eddig is csinálta egyszer-egyszer, úgyhogy vettem egy másik billentyûzetet (logitech deluxe 250, régi: genius comfy kb-09 Valami). Vagy CS közben (eddig semmi baja nem volt) csak megy megy megy, egeret hiába mozgatom, nem mozog. Mintha gondolkozna vmin....

Mi lehet a baj? az új bill? v Valami vírus?

thx

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Faimre

Hello!

Gondom: kikapcsoláskor mindent elvégez a gép, de az utolsó momemtun:'Windows leáll..' ez ott marad és nincs tovább. Nem kapcsol ki.(win XP Prof-szervizcs2) alatt fut. Azt hiszem, hogy a mobiltel-t kapcsoltam hozzá, azóta nem hajlandó kikapcsolni. A regeditet is megnéztem, a 'PowerdownAft--' o-n áll.

Mit javasoltok??? :S

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Olyan probléma lépett fel, hogy kapcsolom be a gépet betölt minden csak az egér megsem mozdul.

Minden mûködik, billentyûzettel nagyrészt tudtam dolgokat végezni de egér bevan halva.

 

Mi lett vele????? :ötlet:

 

(még szerencse hogy megvan osztva itthon a net és a másik géprõl amirõl most irok az mûködik)

 

Légyszi nagy elkelne a segítség hogy mit csináljak neki, mert meghaltam a gépem nélkül...

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Milyen egér? Elemek nem fogytak le benne? Ha USB-s, akkor próbáltad már másik portra kötni?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Most este bekapcsoltam és jó lett, most mûködik.

Amúgy meg nem usb-s és nem elemes, rendes vezetékes.

 

Esetleg Valami kis vírus nem okozhat ilyesmit?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Dehogynem.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Köszi a segítséget. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
addyca

Valaki az elsõre valamit :?:

Annyira rájöttem, hogy csak akkor "ragad be", ha 2mp-ig tartom a gombot. ekkor 3mp-ig érzékeli. szóval ha <2mp tartom semmi gond, de ha >2mp akkor olyan,mintha >3mpig nyomnám! :pislog:

 

köszi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...