Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Csevegõ program futtatás USB-rõl, vagy Cd-rõl


szmolkalaszlo

Recommended Posts

szmolkalaszlo

Sziasztok!

 

Légyszíves adjatok tanácsot, van-e olyan csevegõ progi amit USB-rõl, vagy CD-rõl is lehet futtatni? Ha igen akkor melyiket ajánljátok? Sajnos a gépemen semmilyen program telepítésére nincs jogosultságom.

Elõre is köszi mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

A Miranda USB-ről (remélem, pendrive-ra gondolsz) tökéletesen futtatható, mindenféle telepítés nélkül. Hogy aztán kijut-e a netre, az más kérdés.

Link to comment
Share on other sites

szmolkalaszlo

Letöltöttem "mirandát". Az exe fájlt pendrive-ra mentettem, de sajnos telepíteni szeretne, mit rontottam el?

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Én elõször telepítettem egy sima mezei gépen a Program Files-ba, ahogy kell, aztán az egész Miranda mappát áttettem a PenDrive-ra, és mûködik. Persze lehet, hogy tudod egyenesen oda is telepíteni, azt még nem próbáltam. Ehhez talán kellene legalább átmenetileg egy olyan géphez jutnod, ahol telepíthetsz. Ha nagyon nem megy, átküldhetem a kész telepített Mirandát (a saját fiókom nélkül, persze), beállítod és mennie kell.

Link to comment
Share on other sites

Laali

Egy lehetõség: >>> ChatWithMeNow

 

Ehhez az egyik félnél kell telepíteni egy programot. Ez egy aláírást illeszthet az OutlookExpress vagy Outlook leveleihez. (Úgy kell beállítani, hogy nem mindhez...) , vagy az általa létrehozott aláírás ikon beilleszthetõ weboldalba, fórumba is. Az ikon tulajdonosánál kell futni a programnak, a másik oldalon elég rákattintani és létrejön egy Chat kapcsolat. (szöveg, kamera, mikrofon...) A szolgáltató weboldalán keresztül mûködik, flash felületen.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
KeLa

Portable Skype! Link

Link to comment
Share on other sites

szmolkalaszlo

Köszi az eddigi tippeket, a mirandát telepítettem pendrive-ra. El is indul, de a beállításokkal nem boldogulok, ha esetleg ebben is tudnál segíteni az szuper lenne. Az msn-en vannak azok az ismerõseim akiket el szeretnék érni. Az msn-ben én a már létezõ szmolkal@t-online címemet használtam. De ez a címem néhány hónapja megszûnt, minden esetre az msn probléma nélkül mûködik.

Próbáltam a Gaim nevû progit is használni, és hiába adtam meg a címemet, mert kéri a kiszolgálót is, azt viszont nem tudom milyen értékre kell beállítani (alapértelmezésként a "messenger.hotmail.com" érték a beállított, de nem tudom mi tartozna a t-online-os címhez). Egyszóval teljes káosz a fejemben, az idõ meg egyre sürget.

Valaki segítsen!!!! :zokog:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az MSN 7.5 is létezik portable (USB) változatba. Keressgess egy kicsit a neten. Google-> portable msn.

 

Most próbáltam ki az enyémet és mûködik rendesen.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Én is most töltöttem le egyet és mûködik...

Link to comment
Share on other sites

szmolkalaszlo

TheSaurus, KeLa, Laali köszi mindõtöknek a segítséget, a Miranda nagyszerûen mûködik. Mindenkinek jelezném akinek ilyenre van szüksége, a honosítómûhely honlapján magyarított változat is elérhetõ. Nagyszerûen mûködik szintén a Gaim nevû progi is szintén ugyaninnen. Mellesleg én nekem ennek a használata egyszerûbbnek tûnik ezért ezt használom.

Még egyszer köszi mindenkinek! :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...