Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hogyan tudnám letölteni?


csomorj

Recommended Posts

Sanzi

Halvány lila gõzöm sincs, hogy hogyan kell letölteni, de megszakadtam a röhögéstõl! :lol: Úgy szedtem össze magam az asztal alól. :fetreng:

Link to comment
Share on other sites

csomorj

Kár hogy nemtudod!

Pedig jólenne leszedni!

 

Link to comment
Share on other sites

zico

Én sem tudom, de innen igen.

http://www.youtube.com/watch?v=3IretnAuII8

ez a linket bemásolod ide Link majd a downloadra katt, kapsz egy linket és azt letöltöd. VLC playerrel vagy valamelyik FLV lejátszóval lejátszod.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Nekem összejött! Ill. csaltam, de a lényeg, hogy megvan! Egy 25 megás flv-fájl lett. Cache-ben van. Kell egy flv lejátszó (Link) a lejátszáshoz, de lehet át lehet konvertálni akármibe.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi
Én sem tudom, de innen igen.

http://www.youtube.com/watch?v=3IretnAuII8

ez a linket bemásolod ide Link majd a downloadra katt, kapsz egy linket és azt letöltöd. VLC playerrel vagy valamelyik FLV lejátszóval lejátszod.

Ezer köszönet ezért a linkért! Ha nem is Fekete Pákóra van szükségem, de nagyon sok videót le akartam volna már szedni. Köszönet érte!

 

Link to comment
Share on other sites

zico

Nagyon szívesen Sanzi. :D

 

Aki Firefoxot használ annak itt a bemutató.

Link

Link to comment
Share on other sites

Soma01

De ezt honnan tudtad:

?
Link to comment
Share on other sites

zico

Beírtam , hogy Fekete Pákó a youtube oldalon és kiadott egy jópár videót. Jobbra fennt és search.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Köszi, értem már.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Találtam egy jó kis progit is, amivel Divx-be is tudod konvertálni. Total Video Converter a neve.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Timo

A

 

http://www.mtv.hu/videotar/?id=10440

 

oldalon szeretném megnézni a híradót vagy az estét vagy stb. De folyamatossan megáll bufferelni és eléggé nézhetetlen. Nem tudtok ajánlani valami progit, amit rá lehetne uszítani az adatfolyamra, hogy először szedje le vinyóra és utána folyamatossan le tudnám játszani egybe az egészet?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Babó22

Üdv! Nekem más gondom lenne. Egy HTTP szerverrõl le kellene töltenem egy mappát. Hogy lehetne ezt megoldani? Errõl az oldalról az konyvek ujsagok mappát kellene letöltenem. Hogyan tudnám ezt megoldani anélkül, hogy egyenként töltötgessem le a dolgokat? A válaszotokat elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

kori

A FlashGet vagy a NetTransport képes egymás utáni fileok letöltésére. Be kell húzni a fileokat a letöltõ ablakába és már megy is a letöltés. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
[OP]Destroy-man

Egy olyan programot keresek amivel egy weblap adott mappáján belül lévõ, összes mappát le tudom tölteni egy bizonyos szabállyal.

Konkrétabban:

A cím, amit leszeretnék tölteni, így néz ki:

http://cim.com:port/mappa1

Ennek a mappa1-nek a tartalmát szeretném úgy letölteni, hogy csak a benne lévõ mappákat, és az FLAC kiterjesztésû fájlokat töltse le, a többi fájlt (html, png, jpg, ini, stb..) ne.

 

Próbáltam a HTTRack-el letölteni, de az semmit sem úgy csinált, ahogy én kértem tõle. Elkezdet letölteni több mappát is a mappa1-el egy szintben, de azok nekem nem kellenek, ami meg kellett volna azt meg nem szedte le.

 

Remélem érthetõ a problémám, a címet pedig direkt nem írtam ki. FTP-vel sajna nem tudom elérni, pedig az lenne a legcélszerübb, egyesével meg exploreren keresztül elég hosszadalmas lenne, mégha mappa szinten meg lehetne oldani is.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Nem hiszem, hogy lehetséges. HTTP-n keresztül nem tudsz fájlokat kilistázni.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Valami komolyabb weblapmentővel sem menne? Az FDM képes kilistázni egy oldal adott fájlait, de több mappa tartalmát már nem. Nincs valami ehhez hasonló, tovább fejlesztett tudású program?

Link to comment
Share on other sites

Garono
Az FDM képes kilistázni egy oldal adott fájlait...

:?: Nem mindegy, hogy a weblap elemeit listázza ki, vagy egy mappa tartalmát.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Sikerült. :)

Az Offline Explorer szép lassan elkezdte letölteni, pont úgy, ahogy nekem kell. :)

Bár egy kicsit kevésnek tûnik nekem az 411 fájl, amit összeszámolt, de majd kiderül, mi mindent szed le. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Giraffe1

Lehet, hogy csak én vagyok nagyon béna, de szeretném tudni, hogy lehet az Apple oldaláról a Trailereket letölteni? Nem a kb. 85 byte-os MOV állományokat, hanem a teljes streameket. Lehetõleg anélkül, hogy meg kelljen venni a teljes QuickTime-ot - már ha azzal egyáltalán menne.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Lex

Sziasztok!

A következõ mûsort szeretném letölteni: Link

Akárhogy próbálom, nem sikerül. Sikerült már kiszedni ideiglenes mappákból egy nagy állományt, de semmi se tudja lejátszani.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Nekem a firefox + FlashGot + Orbit Downloader kombó simán letölti. Egy 151.59MB-os, 497.wmv nevű fájl jön le.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...