Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

Genius87

Elõször nekem is ezt dobja ki. Ha megnyomom az Ok gombot nekem elõjön a helyesírás ellenõrzõ panel. + Mialatt gépelem a szöveget, már szépen húzkodja alá a hibás szavakat.

Lehet, hogy a Beta 2 még nem mindenkinél tudja helyesen kezelni a magyar nyelvi szótárt. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Pedig ez nekem nagyon fontos lenne. Nem szeretnék csak emiatt visszatérni a "régi" Office-ra. :(

Link to comment
Share on other sites

payskin

Genius, egész véletlenül nem egy olyan Office-ra telepítetted rá, amiben volt magyar helyesírás-ellenőrzés? A Beta 2-ben ugyanis nincs magyar nyelvi támogatás. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Egész véletlenül a 2003-as verziót updateltem. :)

Akkor még a 2003-as Word magyar szótárát használja az új béta? :hmm:

Végül is nekem jó így is. 8) Legalább működik.

A telepítésnél lehet választani a frissítés és a tiszta telepítés között. Én az előbbit választottam.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Nekem nem ment fel a 2003-ra. Azt írta, hogy nem frissíthetõ verzió.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nekem meg telepítésnél ki lehetett választani, hogy mit törlök, és mit nem. Upgrade-rõl szó sem volt...

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Még hozzá kell tennem: a telepítõ figyelmezetett, hogy a régebbi programverziók törölve lesznek, és ezután választhattam ki a telepíteni kívánt összetevõket, ha jól emlékszem. Valahogy fent maradt a magyar szótár. :)

 

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Hát én nem találkoztam vele, és nincs is benne a telepített programban. Pedig az office-t mindig is FULL-ra szoktam telepíteni, és most sem volt ez másképp. Minden komponens fent van és még sincs magyar helyesírási támogatás.

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

Én is a 2003 verziót frissítettem, de nekem nem jó a magyar helyesírás-ellenõrzés.

 

Ja, látszik. :(

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

eremit

Az látszik! :Sír:

Link to comment
Share on other sites

payskin
Minden komponens fent van és még sincs magyar helyesírási támogatás.

Az angol nyelvû Office-ban sosem volt magyar nyelvi támogatás. Úgy hogy hiába telepítesz fullt...

 

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

Bocs Balázs de nem vagyok egy jó helyes iró

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

@Balázs

Nem is én kerestem. :!: Ezzel csak azt akartam éreztetni, hogy tutira nicsen benne.

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Sajna nincs DVD meghajtóm a gépben, meg nem is tudodm letölteni (hülye kérdőív), úgyhogy ha valaki lenne olyan kedves, és elküldené a zsoltchelsea@gmail.com vagy a chelseazsolt@yahoo.com címre, nagyon-nagyon megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Én egy szûz XP-re tettem fel. És ha jól emlékszem mûködik a helyesírás-ellenõrzõ. De mindjárt megnézem.

 

Viszont vagy átsiklottam rajta, vagy tényleg nem lehet választani a komponensek között a telepítés közben? Furcsán néztem, hogy feltett mindent.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Én is egy szűz XP-re tettem fel minden komponenssel, de nincs semmilyen helyesírás-ellenőrzés.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Angolnak kell lennie, azt felrakja magától. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Tévedtem.

Még ki is írja, hogy nincs magyar szótár benne.

 

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Tudja valaki, hogy változott-e a neve a FrontPagenek? Itt vagyok a letöltéseknél, de én arra vagyok kíváncsi... :D Ha igen, akkor mi az új neve? Nem találom, pedig még a Visio is itt van!

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Hi! Köszi, mostmár megvan! Jön is szépen, bár nem gyorsan...:P 512k a letöltési sebességem, én meg 664 megát töltök+MSN+Windows Media Player 10+Netezek egy, a 3. évében levõ géppel, úgyhogy teljesítmény... :D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Az elsõ ami szembetûnik, hogy alapból xhtml programozást ajánl fel! Tehát ideje leszokni a "mezei" html-rõl! :D

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én a linkelt oldalról nem tudtam leszedni, de megkerestem a Microsoft hivatalos oldalán. Kiváncsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Link?

Link to comment
Share on other sites

Neo

Olvasva az elõzményeket nem egészen világos, hogy a Microsoft Office 2007 Beta 2 lehet-e telepíteni a meglévõ korábbi változat mellé pl. 2003?

 

A magyar helyesírás-ell. modul csak a honosított változatban található meg a korábbi változatokban is!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...