Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Üzenõfal


Pozoki

Recommended Posts

Pozoki

 

Sziasztok!

 

Nem akartam itt megkérdezni, de rákényszerülök. :P

Nos tudom van jó pár üzenõfalas téma, de egyikben sem találtam megoldást gondomra.

 

Én a PHPSHOUT nevû üzenõfalat használom, a próblémám hogy nem fér ell a lapon, ezért utána néztem PHP-s könyvekben és megtaláltam a gondomra a választ, a fread utasítást.

De nem tudom alkalmaztatni, se hogy sem jó! :dühös:

 

Minden üzenõfalban meg van ez a hiba....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zen

Sziasztok!

Kezdõ vagyok honlap építésben és szeretnék egy üzenõfalat feltenni a lapomra. Találtam egy phpSHOUT phpShout nevû dolgot, de fogalmam sincs, hogy lehet beilleszteni mûködõképesen a lapba. Illetve a beállítás részét nem tudom megoldani,mert nem ismerem a php-t. Beillesztése ezzel lehetséges, ha jól értelmezem : <IFRAME SRC="inc_form.php" WIDTH=200 HEIGHT=500 frameborder="0" scrolling="yes"></IFRAME> De a többit nem tudom, hogy mit és hol kell még beállítanom, hogy mûködjön. Ehhez kérnék segítséget. Elõre is köszi!

Zen

Link to comment
Share on other sites

Zen

Szia!

Megtörtént, de valami miatt gubancoskodott, ezért írtam ide. Már mûködik, köszi szépen a segítséged :)

 

A kezdõk gubanca. Már a színeket is szerkesztem és a gomb , hibaüzi is magyar már :) Köszi a segítséget :)

 

Legközelebb használd a keresét mielõtt új témát nyitsz. <tzoli>

Edited by tzoli
Link to comment
Share on other sites

eremit

Szívesen!

Egy jó tanács: itt, a Fórumon, az ADDREPLAY gombot nyomd meg, ha hozzá akarsz szólni! Fölösleges az idézés.

 

És legközelebb a keresét is hasznb

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...