Jump to content
GSForum - Segélyvonal

nyelv átváltási probléma


tekton

Recommended Posts

tekton

Roppant dühítõ, hogy nem tudok rájönni hol kell az Inkscape programban beállítani a magyar nyelvet! :mérges:

Pedig ez egy szuper-hasznos és ingyenes vektorgrafikus szerkesztõ progi.

Már nézte sok jó (hozzáértõ) barátom és nem megy nekik sem. Letöltéskor csak annyi információ volt róla, hogy magyarul is tud. ??? A hónosítómûhelybõl szedtem le és oltári fontos volna vele dolgoznom, csak a bibi az, hogy angolul vajmi keveset értek. Azaz semmit! :upsz:

Aki hallja adja át, örök hálám annak, aki segít megmondani mit tegyek vele.

Írtam már ODA a szakiknak, de válaszra sem méltattak. Segíts kérlek! Kérlek!Kérlek! :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

zico
Letöltöd telepíted, és kész. Rögtön az elsõ indításkor már magyar nyelven jelenik meg.
Link to comment
Share on other sites

tekton

Te próbáltad? Én így csináltam, mégis angol. A telepítés közben is lehet választani, de alapból berakja az angolt, mégha nem is akarom telepíteni. :S

Valamit biztos rosszul értelmezek, csak nem tudom, hogy mirt?!

Mindenestere köszönöm. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

zico

Persze, hogy próbáltam amúgy nem írtam volna. Telepítéskor a nyelvek fel vannak sorolva.

Link to comment
Share on other sites

tekton

Megpróbálom újra, de az angol mezõ ki van pipálva és szürke, nem lehet kivenni a pipát.

Gondolom ezért lessz angol. Újra nekifutok, majd még írok a fejleményekrõl. Azért kösz. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
tekton

Sajna semmi új nem történt, angol! Tudjátok mit? Hagyom a francba! Van még ezen kívül jó progi, minek vergődjek feleslegesen vele?! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...