Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DJ programok


Gyalo92

Recommended Posts

Gyalo92

Melyik progi a legjobb, amit le tudok tölteni?

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Ami ingyen is van, olyat nem igen tudok ajánlani... Talán a trackerekért nem kell fizetni.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ami volt a PCWORLD-ben is meg ami nekem meg van DELUX-ban, az a MUSIC MAKER, de az Ejay sorozat számtalan elem vonultat fel disco stílusban programokat, az oldalamon találsz jó pár MUSIC MAKER-rel készített zenét, de nem igazán disco stílusban! :D

Link to comment
Share on other sites

'Hercooles

MixVibesPro, Atomix MP3, Virtual DJ

Talán ez a 3 van amivel érdemesebb próbálkozni.

Az Atomixet elég könnyû kezelni, sõt..

A Virtual DJ sem bonyolult, viszont ebben már több lehetõséged van belenyúlni a nótákba.. :)

És végül a személyes kedvencem: Mix VibesPro 5.21 Talán ez a legbonyolultabb, tudja azokat a dolgokat amiket a Virtual DJ, viszont nagy elõnye, hogy kevésbé erõforrás igényes, bár lehet hogy csak én vagyok elfogult.

Az elsõ a kezdõk progija, a második kettõ a megszállottabbaké, bár a hozzá értõ mindegyikkel jó kis mixeket tud összehozni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gyalo92

Nekem is mondták már, a virtual DJ-t, de most a Traktorral szórakozom ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

A földmûveseknek gyártassz zenét a trakorral? :D

Errõl a progiról még nem hallottam? Egyszerû kezelni :?:

Link to comment
Share on other sites

'Hercooles

Tracktorról is hallottam már, de megmondom õszintén, még nem próbáltam. :?:

Ha megy vele a dolog, akkor hajrá :oké:, lehet én is kipróbálom..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
lal

ja én is halottam már a traktorról, sõt :démonikacaj: ki is próbáltam,

de nekem túl bonyolult volt :lol:8)

Link to comment
Share on other sites

Razak_255

Hellosztok!

 

Én egy olyan programot szeretnék amiben kettõ hangot könnyen összetudok keverni. Vagyis elmondom, hogy mirõl lenne szó és akkor tudtok jobban ajánlani hozzá programot:

Van egy zene amiben csúnya szövegek is elõfrodúlnak és egy sípoló hanggal kiszeretném sípoltatni és az egyszerûbb használat érdekében olyan lenne jó amiben a zenét másodperces felbontásban látnám, hogy arra könnyen rátudnám húzni a sípszót és akkor az is jó lenne benne egyúttal, ha belehetne állítani, hogy a zene annál a résznél néma legyen. Remélem érthetõen magyaráztam el és tudtok segíteni.

Ja és még valami: valaki nem tud adni valami "hivatalos" sípszót, mert nem mikrofonnal akarok már bíp-elni......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Painkiller

Van ilyen program most nem emlékszem a nevére, de valami "r" betûs. De ha megvan a VirtualDJ szerintem azzal is meg lehet csinálni, de csak ezért szerintem ne vedd meg, majd leírom, ha eszembe jut az ingyenes progi neve. :fal:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zazie

Ebben a topicban ha jól látom inkább a zenekészítõ szoftverekrõl van szó. De a cím DJ programot említ. Van egy ingyenes progi a MIXVibes Free. Könnyen kezelhetõ kis program. Betöltjük a zenéket és mehet a lejátszás mixelgetéssel ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
csucsu144

csõ emberek. Valaki megtuná adni a mixvibes free webcímét, ahonnan letudom tölteni, mert egy csomó programot használok, de ezen program nem szerepel a listámban. az atomixmp3, virtual dj, tactile13000, traktor dj, dss dj, dj mixes(magyar program). Ugyhogy valaki legyenszives segíteni :?:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Szerintem mindenki tanulja meg a virtual dj-t, másra amúgy ez se, meg a többi se jó, csak arra, hogy megtanuld az elvét a lemezjátszóknak és a mixelésnek, igazán jókat mixelni "élõben" lehet rendes lemezjátszókkal nem szgépre írt progikkal. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
---===K1mSt3r===---

Virtual DJ-re leszettem efekteket, be is raktam de nem tudom használni , mert rákatintok de nem csinál semmit :S

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Ruzsa Dániel

 

Igazad van, de nem mindenki engedheti meg azt magának, és házibuliban egy VirtualDJ-vel is egész jól el lehet szórakozni, meg ott tényleg meg lehet tanulni. A Virtual DJ-ben az tetszik, hogy egérrel lehet szkreccselni, sõt állítólag kézzel is lehet, ha van webcamod.

Link to comment
Share on other sites

Robosztusz

Sziasztok új vagyok, Virtual Dj-t nemtudjátok honan lehet letölteni?nem a trial verzióját hanem a fullos verziót.Mert keresgélek neten, sehol se találok Virtual DJ-t egészben.Még kezdõ lennék a DJ-zésbe elõször csak ki akarom próbálni hogy milyen, de ha nincs progim nem nagyon fogok tudni nekiállni.

 

léccives segítsetek nekem.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

A teljes verziót sehol mert fizetõs program. Ára: 129,00 USD :ötlet:

 

Teszteld a teljes értékû próbaváltozatot 20 napig. Letöltheted >> itt << ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Fizetõs....Vagy megkeresel engem... :D Én még emelett traktor 2.0-t és MixVibes-t használok, az utóbbi két programmal-elég bonyolultak-, de ha jól megtanulod õket, hatalmas bulikat nyomathatsz egy géprõl is akár.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez igaz, mi anno még egy Pitchwork nevû winamp pluginnel is tudtunk jó bulikat nyomni. Sajnos már nincs meg.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Lenne a traktorral és a mixvibsel kapcsoltatban két kérdésem, mindegyikre vontakozik: hogy tudom a két lemezt egyszerre elindítani?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ruzsa Dániel

Virutal DJ kérdés: Mit és hol és hogy állítsak be, hogy ha mondjuk megy egy szám, akkor a gépbe dugott mikrofonba tudjak beszélni, és az a szám alatt hallható legyen?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
zsoltchelsea

Hi! Ha nem a lejátszás pillanatában akarsz keverni, akkor az Audacity 2 jó választás. Magyar nyelvû, ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Mi inkább lejátszás közben szoktunk házibulikon marháskodni, arra meg a Virtual DJ jó program. Szkreccselni pl: nagyon jól lehet vele.

Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Az sem rossz, de egy alapzenét el lehet vele készíteni. Bocs, de csak ennyit tudtam ajánlani, én egy másik stílust kedvelek jobban, úgyhogy nem vagyok nagy szakértõ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...