Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Quake IV


BlueNeon

Recommended Posts

BlueNeon

Már csak 3 nap és megjelenik a game!!! Megjelenés idõpontja. 2005. 10. 18. :!:

Képek és videók a játékról: Klikk

Honlap

Nagyon kíváncsi leszek rá!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Ezt olvasom:

Támogatott videokártyák:

ATI Radeon 9700, ATI Radeon 9800, ATI Radeon X300, ATI Radeon X550, ATI Radeon X600, ATI Radeon X700, ATI Radeon X800 5 030917 032370, ATI Radeon X850, NVIDIA GeForce 3/Ti sorozat, NVIDIA GeForce 4/Ti sorozat, NVIDIA GeForce FX sorozat, NVIDIA GeForce 6 sorozat, NVIDIA GeForce 7 sorozat

Vajon mit szólna a játék az én Ati Radeon 9600pro 256MB-os videokártyámhoz?

(Kiröhögné.)

Link to comment
Share on other sites

Garono

JUHÉÉ! Már várom. A Doom 3-at imádom, kivácsi vagyok erre. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

payskin
Az ID Software új játka

Inkább a Ravené. ;)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én is kíváncsi vagyok rá, a Quake3-mal anno sokat játszottunk, remélem ez is lesz legalább olyan hangulatos.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor
Vajon mit szólna a játék az én Ati Radeon 9600pro 256MB-os videokártyámhoz? (Kiröhögné.)

Nehogy már ne támogassa a DX9-es 9600 Pro-t, a Sima DX8-as GeForce 3 Ti-t meg támogatja? Ez elég merész húzás lenne. Vagy az Nvidia ennyire megnyomta lóvéval a projektet?

Link to comment
Share on other sites

eremit

Ezt olvastam. Biztos futna nálam is. Minimumon.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Hülyeség, hogy nem támogatja. Mennie kell mindegyikkel.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Papp Norbert

Demót nem lehet tölteni sehonnan? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Megnéztem a képeket, hát lesz gépigénye az biztos.

 

Csak ott rontják el az új játékokat, hogy 64bit helyett 32bit-re írják.

Egy 64bit-es proci mellett kevesebb dolga van a videokártyának is.

 

Bár tudom nincs mindenkinek 64bit-es gépe, de egy Sempron vagy Celeron is jóval többet tud 64bit-es számolni mint 32bit-en ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Amióta XBOX-om van, az ilyenek miatt, hogy fog-e menni egy játék, nem izgulok. 8):) . 360-ra kijön, és lehet, hogy még a sima boxra is.

Egyelõre nekem nem tûnik olyan iszonyat nagy durranásnak. A második rész folytatása lesz. Nekem egyedül az a rész nem tetszett, még multiplayerben se...

A Quake 1-nek és a Quake 3-nak volt hangulata. Jó lenne ha ez az irány folytatódna. Fõleg a multiplayerre lennék kíváncsi. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

payskin

A Q3 elit elismerõen nyilatkozott róla minden játékkiállítás után, ahol eddig bemutatták. Épp tegnap olvastam a GameStarban, hogy nagy kõ esett le a szívükrõl, amikor kipróbálták a multiplayert, mert egyértelmûen hû folytatása a Q3-nak.

 

Én csak egy dolgot nem értek. Minek nekik Q4? Ezek az emberek úgy tolják a játékot, hogy maximálisan lebutítják a grafikát: kikapcsolt textúrák, minimum poligonszám, az egész egy hányadák a külsõ szemlélõ számára. Ha mindez arra megy ki, hogy az utolsó FPS-t is kicsikarjuk a játékból, és ennek alárendelünk mindent -- térképdesignt, grafikát stb. --, akkor a Q3 örökké a legjobb játék marad számukra, és nincs szükség csilivili nagyobb gépigényû, szebb grafikával rendelkezõ folytatásra. Vagy mégis?:hááát:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Valószínûleg azért a fizikai mozgások is javultak az új verzióban. Ez viszont egyátalán nem mindegy.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Ha van, akkor egy demó felkerülhetne a novemberi mellékletre. Nem lenne rossz kipróbálni mielõtt megveszi az ember. Remélem lesz rá lehetõség.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Megaztán idõvel fejlõdik a hardver, és aki minimál grafikán játszott, hogy ne szaggasson a játék, az majd 1-2 év múlva, mikor új gépet vesz amin már full grafikával is röhögve elfut a játék, majd úgy fog játszani, és akkor csodálkozhat, hogy milyen szép a grafika.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Ezen a mániákusokról szóló hozzászóláson én is ledöbbentem. Azt hittem, aki ilyen versenyre megy az veszi a fáradságot, hogy valami jó gépet rakjon össze magának.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nembiztos, hogy van rá pénz. Az egyszeri gamer anno feltette a quake3-at majd lan partykon meg otthon tolta a játékot, megismerte a pályákat, majd, miután eljött a gépcsere ideje, és lett egy jobb gépe, azon már röhögve futott a játék full grafikával. Anno a Quake3 még egy alsószintû p2-esen is elfutott minimális grafikával, és így is lehetett vele játszani még hálóban is.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Ismerem a feelinget. 2 nyaram ráment. :) Haverommal még az earthquake-en is voltunk. Jó buli volt. Most valahogy viszont már inkább az UT 2004 köt le inkább. A lábdás játék nagyon jó benne.

Link to comment
Share on other sites

BlueNeon

Újabb képek és infók a játékról: Klikk

 

Már 1 napja kijött a játék, esetleg nincs meg valakinek, hogy elmondhassa milyenis lett? :?:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Itt szerintem elmondják. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Megvan már nekem játszottam is vele egy pár orát.

A grafika az tényleg Doom3 as csak a továbbfejlesztést nem vettem észre benne :). Nem eszi annyira a videokártyát ugyhogy fel is huztam 1152*864 16x Antianalisingre és egyéb extrákat is bekapcsoltam és még ugyis megy probléma nélkül 8). De gyorsan végig játszhato játék lessz mert összes eddig ugy 3 órát nyomtam vele és 8 pályán tul vagyok.... :)

 

Alapjába véve jo játék (nem úgy mint a F.E.A.R) :!: :!: :!:

 

Ajánlom mindenkinek aki egy picit is szereti a Quaket :!: :ötlet:8)

Link to comment
Share on other sites

BlueNeon

Neohacker:

Azt elárulod milyen géppel futtadtad? Jobban megy mint a doom 3? :pislog:

A multiplayer részét megnézted már? Remélem olyan mint a quake 3-ban volt, pörgõs gyors!

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

A gépem: Abit v17 alaplap - 3Ghz Intel P4 Northwood - GeForce 6600 TD - 200GB

Ezek a fõbb alkotó elemi a gépemnek.

 

A multival még nem próbálkoztam. Elõbb a játékot végig szeretném vinni aztán megnézem milyen. De nem esküdnék meg rá ,hogy olyan mint a 3 mulitja :!: 8)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Olvastam róla hogy van egy kiegészítõ lemeze is a Quake4-nek (Quake IV Bonus Disc - 1.4GB).

De nem tudok róla semmit, hogy mit tartalmaz :(

 

Esetleg valaki ? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Greene

A Bonus Disc tartalma:

- Így készült a Quake 4

- Quake 2, kiegészítõkkel

- E3 footage

- Tervrajzok, és hasonlók

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...