Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Xara (már nem Xtreme)


payskin

Recommended Posts

Giraffe1
:szent::taps:
Link to comment
Share on other sites

payskin
...én nagyon félnék egy olyan cég tanfolyamára elmenni, amelyik az általa oktatott programok neveit sem tudja rendesen leírni :upsz:

Anélkül, hogy láttam volna a reakciódat, elmentem megnézni a fentebb berakott linket, és pontosan ez volt az én reakcióm is: vazz, még a nevét sem tudják leírni pontosan. (Egyékbént tipikus "pistike megtanult flashben rajzolni, de szépérzéke semmi nincs", jellegû weboldal.) Persze, ettõl még oktathatnak jól, csak felettéb valószínûtlen. (A tematika is elég zagyva.)

Link to comment
Share on other sites

Szaszon

Sziasztok! Honnan tudok plug-inokat letölteni a Xara Xtremehez?Ugy tudom s "Live effekt" a vacakában, PhotoShop kompatibilis.

 

Nyomdai elõkészítésrõl mondana valaki néhány szót?Értem én itt színrebontás xara val.

Vagy érdemesebb menteni CDR be. és Corelba színrebontani?

Köszi elõre is!

 

ui: a honlap még most sem indult el,...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
RedBoy

Sziasztok!

Tudom hogy nem pluginnal kapcsolatos, de lenne egy gondom: Felnit akartam rajzolni, és külön vonalakkal rajzoltam meg a felni "küllőit" (ami túlképp a csillag formáját adja). Ez vizuálisan renden is van, mert a küllők illeszekdnek a kerékre(kör) csak az a baj, hogy nem tudok színt adni a küllőknek, csak a vonalnak tudok színt adni. Ha drag 'n' dropp módszerrel próbálok középre, ugyanúgy ahogy Paintben, színt rakni, akkor nem érti hogy mi a bánatot akarok tőle. A fill tool-lal ugyanez a helyzet...

Légyszi segítsetek!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...