Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Külföldi ingyenes tárhelyek


Blueeight

Recommended Posts

Blueeight

Hello!

 

Most Angliában élek és szeretnék itt összehozni egy honlapot az itteni magyarokról.

Ehhez kellene egy tárhely.

Magyarok közül nem merek választani, mert nem szeretik a külföldi eléréseket. A saját honlapom karbantartásával is voltak gondjaim. Év elején az ATW nem engedett ftp-zni innen, akkor átáltam az uw-ra. Most már az nem enged csak a webws felületrõl, de ott csak egyesével lehet feltölteni a fájlokat.

Az ATW most jó, de nem merem megkozkáztatni egy olyan honlap feltöltését, amit elsõsorban külföldrõl irányítanék.

 

Keresgéltem külföld ingyenes tárhelyeket, de szomorúan tapasztalom, hogy ez nem egyszerû. Eddig kb 6 helyre regisztráltam de mindenhol van valami gond. Vagy csak blogot lehet feltölteni, vagy mégsem ingyenes, vagy nem érem el az ftp szervert...

Az igényeimnek tökéletesen megfelelne egy UW-hoz hasonló tárhely, nem zavarna egy reklámcsik a lap tetején sem. A lényeg, hogy mûködjön. Doménnév sem kell. a subdomain-es megoldás tökéletesen megfelel.

 

Tudna valaki adni egy megbízható címet? Nem baj ha magyar, csak tutira mûködjön külföldön 10 év múlva is.

 

Köszi

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Itt csemegészhetsz.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...