Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coyote Linux és QoS


gamer

Recommended Posts

gamer

Hali!

a címben említett egyfloppys linuxal kapcsolatban lenne 1 kérdésem:

nagyjából mindent értek ami benne ebben a "routerben", csak ezt a bizonyos QoS-t nemigazán. ugy tudom hogy itt lehetne beállítani a felhasználók számára bizonyos sávszélességet. DE HOGY??? én itt akármit beállítok, akárhogy elmentem, egyszerûen nem mûködik. mintha nem is lenne ilyen beállítás. tehát pontosant mit, és hogy kell beállítani???? például mik azok a feltöltési és letöltési arányok, ID számok, stb... hova mit írjak hogy mûködjön a dolog???

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Egyfloppys linux?!?!?

Vagy kell még hozzá valamit letölteni a netrõl? Mert hát egy egyfloppystól ne várj túl sokat :upsz: Inkább szerezz be egy "egycédéset" ;):D

Link to comment
Share on other sites

Greene

Ilyet találtam:

 

define_class_qos "1:1" "1:11" $COMP_DOWN 256 $COMP_UP 64 192.168.6.0,192.168.6.2,192.168.6.6 #

define_class_qos "1:1" "1:12" $COMP_DOWN 256 $COMP_UP 64 192.168.6.128,192.168.6.100,192.168.6.29

 

Nekem maga a dolog egyértelmûnek tûnik, csak az nem, hogy ezt most begépelni kell-e vagy egy konfig állományban beállítani :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Drone-4EB
Egyfloppys linux?!?!?

Vagy kell még hozzá valamit letölteni a netrõl? Mert hát egy egyfloppystól ne várj túl sokat :upsz: Inkább szerezz be egy "egycédéset" ;):D

Nana! :) Ott volt kérem a QNX is anno, szintén egy db floppyn, egy 386-os gépen próbáltam ki valami 16 mega rammal és mégis bebootolt, volt szép grafikus felülete, menü, stb, és volt benne webszerver is. :D:D :!:

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát igen a QNX nekem is nagyon tetszett és mivé lett, az ûrprogramok op. rendszerévé. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Zazu

A QNX mai napig használatos. A mûvese gépek operációs rendszere, többek között. Mármint a BBraun/Dialog gépeké. 3 db floppy-n van. a legújjabb verziók 4-en. Egy komplett rendszer, kezeli a perifériákat, hálózatot, még az érintõ képernyõt is. Pentium 100-as gépeken vígan fut, memória igénye minimális. Multitaszkos (remélem jól írtam).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...