Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a szeptemberi számról


payskin

Recommended Posts

payskin

Kultúrbotrány? Barbie-hirdetés? T-Online befolyás? Teljes izlésficam? Figyelemfelkeltés? Médiahack? És egyáltalán ki ezért a felelõs?

 

Döntse el mindenki maga, de okvetlenül írja ide a véleményét! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
:oké: Ki***ott jó lett, már elnézést! :D Legalábbis így, a PCW kezdõoldalon át nagyon! És jó az intro is. :oké: (Látom, nem volt eredménytelen a flash oktatás. ;) Mondjuk a továbblépés az oldalra még nem igazán mûködik)
Link to comment
Share on other sites

manguszta

MiniDisc csillagos szava a legjobb rá, valóban! Csak az a baj, hogy 7-éig nem lesz meg, mert akkor nyelvizsgázok, és szüleim azt akarják, hogy tanuljak -- hát nehéz lesz, erre a címlapra gondolva... :D

Link to comment
Share on other sites

payskin
(MiniDisc @ 2005. szeptember 01., 12:10 - csütörtök)

Mondjuk a továbblépés az oldalra még nem igazán mûködik.

 

 

Vészértekezleten megvitattuk, és csiszolnak rajta.

Link to comment
Share on other sites

Csizmazia István [Rambo]

Eszembe se jutott, hogy a 3 sec nem kivárható. Most ki lett téve egy "Tovább a PC World oldalára >>" link, remélhetõleg ez mindenkinek segítség.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
(Csizmazia István (Rambo) @ 2005. szeptember 01., 13:32 - csütörtök)

Eszembe se jutott, hogy a 3 sec nem kivárható.

 

 

Nem tudom mire gondolsz, de nekem IE-vel és Firefoxszal is új ablakot dobott fel ugyanazzal (tehát a címlap oldalával) a böngészõm. Vártam 3-4 percig is, ugyanis vagy 4-5 ilyen ablak nyitva volt, de nem lépett tovább. De a megoldásod tökéleteslett, köszi. :oké:

Link to comment
Share on other sites

manguszta

@MiniDisc

 

Nekem is így volt, de a plusz link megoldotta a helyzetet.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Ti hol láttátok a szeptemberi szám borítóját? A pcworld.hu/tartalom.php -n is még auguszus van, nekem a www.pcworld.hu - t begépelve már nem jön elõ a newpc.html oldal, azonnal a fõoldalon vagyok :dühös: Valaki tenne be egy linket ide a címlaphoz? Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Tényleg nem néz ki rosszul, már alig várom, hogy megjelenjen, ill. ide is megérkezzen.

Link to comment
Share on other sites

google

Hozzám már meg is jött! :D

Belelapozni volt még csak idõm, nagyon-nagyon érdekes dolgokat láttam benne!

Alig várom már, hogy este behatóbban is tanulmányozhassam! :)

Link to comment
Share on other sites

Humberto

Gyerekek ez a rózsaszín borító... egy elsõsorban férfiaknak szánt lapban...

na de minegy, a belsõ a lényeg, az pedig változatlanul tökéletes!!

Link to comment
Share on other sites

google

Igen, és határozottan emlékeztet is valamire... :D

Ez elõ is fordul a lapban -> vezércikk. ( :istenvagy:)

Link to comment
Share on other sites

aty

Csak az ajánlót olvasom. Például Segélyvonalnál miért kell letiltani a win billentyût? Nagyon hasznos a Win+R, Win+E, Win+F kombináció. Ezt is meg kellene említeni :D Engem kifejezetten zavar, ha nincs egy billentyûzeten win gomb, sokat kell kattintani egy Intézõért...

Link to comment
Share on other sites

Adani

Engem meg kifejezetten zavar, mióta megjelent a win gomb azóta csak a baj van vele. Én sose használom, csak arra volt jó, hogy pl. egy játékban az Alt helyett nyomjam meg, és ekkor persze kigrik a játékból a win, és nézhetem a start menüt, aztán vagy sikerül vissza alttabozni a játékba vagy nem. Szerencsére azóta a megoldás is van a problémára, az I Hate This Key nevû program segítségével. Manapság, már nem lehet olyan billentyûzetet kapni, amin nincs win gomb. Megfiyeltétek már, hogy sikerült a gyökerekhez visszanyúlni? Commodore key- Windows key :D

 

Rózsaszín ??????

 

Nane!

 

Ugye nem a T-Mobile féle dizájnos bugyirózsaszínhez lesz szerencsém ?

Link to comment
Share on other sites

Humberto

Ismerõs a probléma, még a Duke Nukem korában, Doom, Quake stb. Na ott nagyon idegölõ, ha a ctrl helyett a win gombra téved az ujjad. Én a régi billentyûmön amikor még nem lehetett letiltani eltörtem a lábait és így nem mûködött :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ismerõs dolog, és tényleg mûködik. Én anno a power és a sleep gombokról szedtem le a sapkákat, hogy ne nyomjam meg véletlenül, miután már a tököm televolt azzal, hogy del vagy end gomb helyett mindig a power és a sleep gombot nyomom meg, ami kikapcsolja a gépet, persze letiltani ezt sem lehet. A sleep mondjuk csak csicskálni küldte (elvileg, gyakorlatilag az a régi masina ettõl úgy elaludt, hogy csak a reset ébresztette fel :D )

Link to comment
Share on other sites

payskin
(Adani @ 2005. szeptember 01., 22:23 - csütörtök)

Ugye nem a T-Mobile féle dizájnos bugyirózsaszínhez lesz szerencsém ?

 

 

Annál rosszabb! UV-rózsaszín.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Szerintem pedig kell a win gomb : sokszor lefagy egy játék, ezzel kimegyek a játékból, és Feladatkezelõbõl kilövöm.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

@Davs

 

Pontosan!

Link to comment
Share on other sites

google

Igen, Win + M engem is megsegített már nemegyszer... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát sajnos az újságot még nem kaptuk meg, talán hétfõn.

 

Érdekesek vagytok ezzel a Windowsgombbal én meg pont, nagyon is kedvelem, sõt ha már minden beragadt - volt, hogy még ezzel vissza tudtam menni és legalább újraindítottam vele a gépet.

 

Meg néha rejtett módban volt a tálca, és nem volt hajlandó visszatérni a Windowsgomb akkor is jó szolgálatot tett.

 

Hát persze én játék miatt, nem ütök rá. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

google

Megoldás a Gamepad, emiatt én csak a hasznos oldalát látom. Néha - ha lusta vagyok - magát a Start menüt is ezzel indítom, de szeretem a tálcára "dobni" az ablakokat is. :)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Jól látom? ACDSEE 5 a mellékleten? :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szakadjunk el a Win gombtól, ha kérhetem! Köszi!

 

mizsi: tökéletesen vizualizálod e havi teljes programunkat. Sokat várunk e nemzetközileg is elismert képnézegetõtõl!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...