Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet rádió


tamis

Recommended Posts

tamis

Nem tudtam hogy hol tegyem fel a kérdésem, :upsz: meg próbálom itt.

Hogy lehet (ha egyáltalán lehet) netes rádióról letölteni, felvenni zenét.

 

:segítség:

Link to comment
Share on other sites

cölöp

http://www.no23.de

Letöltéseknél válaszd a No23Recordert , bármit felvehetsz vele ami a hangkártyán megfordul.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Winamp mellé le tudod tölteni a Streamrippert innen (klikk)

 

Én a RádióMaxról (klikk) vettem föl nagyon sok szuper zenét, a pop, dance csatornáról. Nincs szpíker, és külön vannak választva a zenék.

Ha letöltötted, magátol elindul a Winamppal, Options--->File--->Outputnál beállíthatod, hogy hova vegye fel a számokat. Én a D-meghajtóra raktam, az alpértelmezett az asztal.

Starttal indítod a felvételt, berak egy mappát a kiválasztott helyre és különválasztva veszi fel a számokat, MP3-ban.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Ha már rádió akkor valaki próbálja ki ezt a linket , mert két napja nem jön a rádióm , és csak a kezdõoldalig jutok :(

http://www.metalworksradio.com/

Link to comment
Share on other sites

mizsi

A kezdõlapnál tovább nekem se megy. Csak vár és vár... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Kösz , akkor én is várok :(

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
http://www.no23.de

Letöltéseknél válaszd a No23Recordert , bármit felvehetsz vele ami a hangkártyán megfordul.

Valamiért nem települ fel rendesen a No23Recorder. Ha futtatással telepítem sehol nem találom a Program Files mappában a progi mappáját, így nem tudok ikont kitenni az asztalra. Ha mentéssel akkor az egyetlen ikon ami lejön állandóan létrehoz egy mappát a C meghajtón a Program Files mappán kívûl. Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Download--oldal alja--kis jelölõnégyzetbe pipa--alatta a No23recorder gomb

Nem kell telepíteni , a letöltött állományra kattintva indul a progi.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ez a rádió szerintem az egyik legjobb. És felvenni is tud. (ingyenes) Phonostar Player

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

dreamer1

Üdv!

 

Ehhez a netes rádió témához nekem is lenne egy kérdésem.

 

Elég sok netes rádióadó van amely csak Winamp-al játszható le. Én viszont nem használok vinampot csak a jóöreg Media Playert.

 

A kérdés az volna, hogy nincs e valami beépülõ modul a Mp hez amivel hallgathatóak lennének azok az adók is amelyek Winamp alatt mûködnek?

 

És még egy.

 

A Medi Playerbe nem tudom elmenteni azoknak a netes rádióknak a címeit amelyeket halgatni szoktam, hogy ne kelljen mindíg a weboldalról indítani a rádiót? A Radio maxot én is sûrûn hallgatom.

Link to comment
Share on other sites

benkovics
Ez a rádió szerintem az egyik legjobb. És felvenni is tud. (ingyenes) Phonostar Player

Ez tetszik! :D

És skint, vajon hol lehet letölteni hozzá? Illetve hogyan? Mert nekem nem sikerül! :upsz:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Rákattintasz erre kiválasztod a skint, majd a Download-ra kattintasz. Ha fel van telepítve a lejátszó, akkor azonnal le is cserélheted a skinjét a kiválasztottra.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

:oké:

Tehát elõször telepíteni kell.... Milyen balga vagyok! :upsz::upsz::upsz:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Csak egyet felejtesz el: nemzetközi adások is foghatók vele. :ötlet:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na most akkor büszkélkedjek, hogy az én PCTV 310i-m tud analóg rádiót is és internetest is? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chabi1
Csak egyet felejtesz el: nemzetközi adások is foghatók vele. :ötlet:

Nekem jön az FM-tunerrel vagy 5-6 szlovák adó is 8)

Akkor ez is nemzetközi adás :P

Link to comment
Share on other sites

Adani

Román adókat itt is lehet fogni, sõt ha olyanok a légköri viszonyok még Horvátot, és Oroszt is :D

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
Akkor ez is nemzetközi adás :P

:D:P Itthon nekem megy antennáról 10-12 osztrák, jónéhány magyar, szlovák és egy angol.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Közel a határhoz természetes, hogy jön az osztrák, de az angolt már nemértem. Valami profi antennád van? Nemhiszem, hogy egy kínai piacról való rádió teleszkópos antennája, képes befogni az angolt ráadásul állandóan. az persze lehet, hogy alkalmanként igen ( a legköri viszonyoktól függõen egy adás képes akár többezer km-t is terjedni )

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker
Ez a rádió szerintem az egyik legjobb. És felvenni is tud. (ingyenes) Phonostar Player

 

Ciao.

Valahogy be lehet állítani, hogy angolul beszéljen? Mert németül egy szót se tudok.

 

Utólag: Bocs. :upsz: Már meg is találtam. Optionen -> Sprache einstellen -> Englisch.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Közel a határhoz természetes, hogy jön az osztrák, de az angolt már nemértem. Valami profi antennád van? Nemhiszem, hogy egy kínai piacról való rádió teleszkópos antennája, képes befogni az angolt ráadásul állandóan. az persze lehet, hogy alkalmanként igen ( a legköri viszonyoktól függõen egy adás képes akár többezer km-t is terjedni )

Rögzítettem már én is amecsekben angol adóról No Doubt koncertet. :P

Link to comment
Share on other sites

Adani

Szerencséd volt, vagy jó erõsen sugárzott. Azt tudni kell, hogy az URH és a rövidhullámok, visszaverõdnek az ionoszféráról, így szerencsés esetben akár, a föld túlsó végén is fogható, egy kis teljesítményû helyi adó.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
de az angolt már nemértem. Valami profi antennád van?

Nem. Egyszerû antenna. Csak annyi a kulcsa az egésznek, hogy az angol adót Ausztriában sugározzák. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kori

Lehet-e magyar nyelvû adókat a WMP9-en hallgatni? pl.Juventus,Danubius rádiókat :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...