Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internetes vásárlás, eladás, adományozás


csum-pi

Recommended Posts

csum-pi

Ide várok olyan (leginkább magyar) weboldalakat, ahová fel lehet tenni cuccokat eladásra, ahol lehet vásárolni, ahová akár be lehet adni fölösleges alkatrészeinket, illetve, ahol találhatunk olyan embereket, akik felvásárolnának ezt-azt.

 

Találatam egy Webáruházat a VATERÁT.

 

Jó kis hely, ingyenes regisztráció, akárhány terméket lehet eladásra felhelyezni az áruházba... fizetni csak a sikeres aukció után kell.

 

Lenne is egy kérdésem...

Szeretnék vásárolni egy könyvet "Bernard Lenteric- Lángeszû Gyilkosok". Ezt meg is találtam a vaterán, és az áll ott, hogy engem terhel a postai költség.

 

én 210Ft-ot adnék a könyvért, DE! nem tudom mennyibe jönne ki összesen, ha utánvéttel vásárolnám meg a könyvet. A Könyv Budapestrõl érkezne meg egy Békéscsaba melletti városba... körülbelül is elég lenne a végösszeg. 400-500 Ft-ból kijönne? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Én már adtam el , vásároltam ott ,de eddig szerencsém volt , személyesen meg tudtuk oldani a tranzakciókat.

Viszont vásároltam eboltokban , ott kb 1200 forintot fizettem 3 alkalommal is.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Ha fél kg-nál könnyebb a könyv, akkor sima levélként is feladható és akkor 100 Ft alatt van a postaköltség. Természetesen a rizikó picivel nagyobb, mint ha gondosan be lenne csomagolva, de én küldtem már el processzort is így :D és semmi baja nem lett. Jól bebugyoláltam, beledobtam egy nagy borítékba és kész.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Ezt tanusíthatom! 8)

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Az nagyon király! Köszi a segítséget! akkor ha azért az összegért el tudom vinni a könyvet, meg mondjuk a postaköltség 100Ft, akkor az 310 Ft-ból kijön...

 

Hopsz! Most jut eszembe, hogy ennek UTÁNVÉTNEK kell lennie! Ez mennyivel kerül többe? (csak megjegyzem: én kapom ezt...)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Próbáltad már a Postától megtudni? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Vasárnap nincs posta, szüleim a dunántúlon voltak, én meg egy kicsit önállóan akartam akciózni... egyébként most suliban vagyok, de ha nem tudtok ma du. 15 óráig válaszolni, akkor el fogok menni... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
csum-pi

kösz a linket, de már megoldottam, sõt azótra már adtam is el egy-két cuccot! ;)8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Timer

Az extreme digital-ról mi a véleményetek? Én rendeltem memory stiicket, és tökéletesen elégedett voltam velük,most azonban egy notebook lenne terítéken, de nem tudom, merjek-e kockáztatni.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Termékhez adott magyar nyelvü használati utasítás nem az erõsségük. Árban viszont szinte verhetetlenek. Canon A80-at vettem tõlük, semmi gondom nem volt eddig vele. Mindenhol 10-15E Ft-vel drágább volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Machado

Interneten, mikor a bankkártyaszámot kérik, akkor magán a kártyán levõ számot kell megadni?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Igen, azét a kártyáét, amelyik ahhoz a számlaszámhoz tartozik, amelyik terhére fizetni szeretnél.

Link to comment
Share on other sites

Chicken70

Én is kipróbáltam egy olcsó Internetes áruházat. PC Webshop a neve és 30%-al olcsóbban kaptam Ramot, mint a kedvenc Pc üzletemben a környéken. Ráadásul ingyen kiszállítják a futárok az általad megnevezett számítástechnikai üzletbe. Ez azért jobb mint a házhoz rendelt futár, mert ha nem vagy otthon, és visszaviszik, akkor ki kell fizetned a dupla futárköltséget, így viszont akár már másnap délután megkapod a terméket, és ha nem érsz rá átvenni addíg az üzletben elpihen a cucc. Elõnye még, hogy mivel a számlát helyben fizeted, ezért a garanciás problémáiddal sem kell a Webáruhéz telephelyére utaznod, vagy postázgatnod! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Ez ugyanaz, mint a Webáruház? Ha nem, akkor mi a webcíme? A Google-keresés sok-sok találatot adott.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mazda6diesel

:szia:

 

Nagyon sokan azt tartják, hogy tõlünk nyugatra a hardwarek és softwarek sokkal olcsóbbak mint itthon. Én megnéztem már tucatnyi weboldalt és megkérdeztem rengeteg embert hogy kint hol olcsóbbak a dolgok és eddig az a tapasztalat, hogy amiket néztem a weben az mind egy árban volt vagy drágább mint az itthoni. Az emberek többsége pedig azt mondja, hogy hallották õk is, hogy külföldön olcsóbbak a cuccok csak senki nem tudja, hogy hol. :S

Tud valaki esetleg konkrét helyszínt vagy boltot ajánlani ahol tényleg érdemesebb vásárolni :?:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Persze. Meg kell találni a legolcsóbbakat. MSN-en megbeszélhetjük, ha érdekel valami. ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

:szia:

 

Ismeritek ezt a céget? Megbízhatóak?

Link to comment
Share on other sites

Machado

Amazonon vásárolt már valaki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
F. A. Bian
Az extreme digital-ról mi a véleményetek? ... most ... egy notebook lenne terítéken, de nem tudom, merjek-e kockáztatni.

Nos, végül mertél kockáztatni? Csak mert én meg most szeretnék tõlük egy laptopot venni... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
urughai

Csak ajánlani tudom! Korrektek gyorsak, nem beszélnek mellé! Egy Canon ps 510-est vettem tõlük (persze nagyon jó áron). Tartozékok, számlák, garanciapapirok, mindent hiánytalanul megkaptam lezárt dobozban! Fizetés a csomagküldõnek, minden ok! :olé:

 

Ne idézz be elõtted íródott hozzászólást! Egyébként az írásjelek után szóközt szokás hagyni! <PF>

Link to comment
Share on other sites

urughai

A Pixmania-ról tudtok valamit? Egy-két cuccnak jó ára van, csak nem lehet a futárnak fizetni :Sír: ... Karácsonyra szeretnék tõlük rendelni!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem szokott velük gond lenni. De most karácsonyig már szoros lesz.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

urughai

Na akkor hajrá, szaladok rendelni! :gépel:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...