Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FlashGet


Sanzi

Recommended Posts

Sebi

Eszközök -> Alapértelmezett letöltõ program -> pipáld ki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
goog155

Nekem az a problémám, hogy a letöltés megáll 100%-on és nem hajlandó be fejezni a letöltést. Nem csinál semmit a program nem tölt le már semmit de nem is hajlandó a fájlt megnyitható formába tenni (openSUSE-10.2-GM-DVD-i386.iso.jc!). Nem tudom mit csináljak. az 1.8.2 -es verziót használom. Lehet hogy a 3.61 Gb ods fájl sok neki?

Link to comment
Share on other sites

dragon1986

nekem az a bajom, hogy néha lelassul úgy 4kbtal tölt vagy semmennyire, de ha leállítom a letöltés és rögtön folytatom akkor megint el kezd tölteni a kellõ sebességgel, ez miért van?

 

Ez azért rossz mert amikor nem vok gépnél és ezt müveli akkor kevesebbet tölt, mert kell neki egy kis idõ, hogy újra begyorsuljon magától és ne nekem kelljen leállítani meg újból elindítani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Nekem az 1.82.1001-es verzióval voltak hasonló gondjaim. Egyes letöltéseknél ezt csinálta, sõt meg is állt a letöltés. Csak akkor folytatta, ha újraindítottam a programot, de akkor is megállt egy idõ után. Feltettem a 1.82.1002-est, azóta minden jól mûködik.

Link to comment
Share on other sites

dragon1986
Feltettem a 1.82.1002-est, azóta minden jól mûködik.

köszi a kinézet is jobb :D:D

csak a letöltés végezetével mindig kiad egy hangot azt hogyan tudom kikapcsolni? filmnézés közben zavaró, meg amúgy sem kell.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Tools -> Options... -> Schedule/Event -> Enable Sound -> Pipa ki. ;)

Link to comment
Share on other sites

dragon1986

Sebi ;)

 

hogy nem láttam pedig vagy háromszor végigi néztem :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Most jutott eszembe, közben kijött az 1.82.1003-as verzió is. Klikk ;)

Az USiTE.hu-n pedig megtalálható egy részleges magyarítás a programhoz. Klikk :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

dragon1986
Most jutott eszembe, közben kijött az 1.82.1003-as verzió is. Klikk ;)

Az USiTE.hu-n pedig megtalálható egy részleges magyarítás a programhoz. Klikk :ötlet:

 

köszi egynlõre ez jó lesz gondolom nincs nagy változás 1002 és 1003 között, de ha mégis mi lenne az?

Link to comment
Share on other sites

Sebi
FlashGet Version 1.82.1003 (2007.04.16)

 

* Modified the database saving directory

* Fixed few UI bugs

* Some minor improvements

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sebi

Ismét kijött egy új verzió. FlashGet 1.8.4.1001. Letölthetõ Itt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zsoff

Hello!

Én még nagyon kezdõ vagyok ezzel az egész FLashGet dologal:(( Légyszi segítsen valaki. Egy filmet szerettem volna letölteni a rapidról és ott darabokban volt, szóval fogtam és mondtam, hogy az összes letöltése flashgettel. Szépen le is jött és marha gyorsan. De amikor a megszokott módon Winrarral összeakartam fûzni, akkor azt írta ki, hogy a fájl ismereteln vagy sérülté s csak akkor vettem észre, hogy mindegyik darabból csak 6 KB jött le, ez miért van? mit rontottam el? mi történt? mit tegyek?:((( légyszi segítsetek!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
apa

Sziasztok!

Ha mondjuk 55 file-t akarok egyszerre letölteni (behúzni a bedobó ablakba :hááát:), azt hogy tudom kivitelezni?

 

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Jobb klikk ---> Összes letöltése FlashGet-tel.

Link to comment
Share on other sites

apa

@Sebi

:istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

bvoneki

Hol lehet beállítani, hogy egy fájlt ne 5 szegmensben töltsön, hanem fájlonként csak 1 szálat használjon?

 

Meg amióta frissítetem az Operát 9.23-asra, már nem látom a beépülését a jobb klikkes popup ablaknál... :( lehet, hogy visszaállok a régebbire.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Ha azt szeretnéd, hogy csak állandóan egy szálon töltsön, akkor Eszközök --> Alapértelmezett letöltési tulajdonságok... (Alt + Ctrl + O) --> Darabolás ennyi részre --> 1. Ha csak egy bizonyos fájlnál szeretnéd akkor az Új letöltés ablakban állíthatod be.

 

Jobb klikk beépülésre itt találod meg a választ. A kommenteket olvasd el, abban van a megoldás. Lehet, hogy a kommentek között rossz a link, itt megtalálod az OperaGet-1.23.zip fájlt.

Link to comment
Share on other sites

bvoneki

Kösz!

 

Ebben az alapértelmezett beállítási részeken meg se néztem, csak a Beállítások-at néztem át, de vagy 10-szer. Az elõbbire azt hittem, hogy mindent visszaállít alapértelmezettre, ezért alapból kizártam a tudatomból...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Norbesz16

Sziasztok!

 

Hogyan lehet gyorsítani a FlashGet-tel történõ letöltést? Nincs beálítva korlátozás, de így is csak kb. 200 kb/s-al tölt le, pedig az internetkapcsolatom 1Mb/s-ra képes. A sima letöltés gyorsabb, de mondjuk 400 Mb-nál kockázatos, ha megszakad, akkor kezdhetem elõröl. Ezért kéne gyorsítani a FlashGet-et.

 

Köszi a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
madlovba

:üdv:

 

Én már jó ideje használom a flashget-et, és lenne egy problémám: Hogyan lehet azt beállítani, hogy ha letöltéskor dupla URL-t talál, akkor ne kérdezzen rá, hanem mindig a "mégse" parancsot hajtsa végre? A flashget remek program, és ez nekem fontos lenne, mert mikor egy honlapon azt az akciót választom, hogy "Minden letöltése FlashGet-tel", akkor mindig nekem kb. 60 dupla URL-t talál, és eléggé unalmas összesen akár több ezret is kattintani :S . Minden segítségnek örülnék.

 

Elõre is köszönöm: Madlovba

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
akela007

Jó reggelt mindenkinek! :)

 

Szeretnénk segítséget kérni. Egy magyar,vagy legalább nyelvű FlashGet program kellene. Megnéztem itt a fórumon levő változatokat, nem nagyon működnek a linkek, amit meg a Googleban végigmazsoláztam, az mind vagy cseh, lengyel... nyelvű. Egynek volt a language mappájában valami XYnevű Hu valami, de azt meg nem tudtam, hogy hogy kell átváltani. :Sír:

 

Nézzétek el nekem, de nagyon kezdő vagyok ebben a témában, és eddig csak töltögettem vele, nem nagyon értek hozzá. Ami volt a gépemen az elszállt a géppel együtt, előtte meg eltűnt belőle az összes letöltött anyag. :nem: Most kaptam éppen sikító frászt. Nagyon sürgős lenne!!!!

 

Előre is köszönöm a segítséget!!!!!!!

 

üdvözlettel.akela007

Link to comment
Share on other sites

payskin

Milyen nyelv a "vagy legalább"? :o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...