Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általában a lapolvasókról


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Nagyon nem értem, hogy most mi is ez.

Minden scanner lapolvasó?

Pl. az enyémet rá lehetne bírni lapolvasásra? (hp psc 760)

A lapolvasó az, ami betűket olvas be, és nem képet, igaz?

Csak szoftware kell hozzá?

Link to comment
Share on other sites

pampalini

Szerintem tényleg csak szoftver kérdése és működnie kell neki. A dokumentumot ugyanúgy képként olvassa be, nem szövegként, csak a telepített OCR alkalmazás próbálja szövegként feldolgozni. Ami viszont egy önálló program. (A Canon Lide20 scannerhez az OmniPage jár.) Ki kellene próbálni. :P

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Hát éppenséggel járt hozzá egy CD...Nem tudja valaki, hogy egy HP nyomdához milyen progi jár?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ulala

Milyen nyomda? :pislog:

 

Ciao. <PF>

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

HP :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Ulala

De mi az, hogy nyomda? És fõleg a lapolvasók között. :pislog:

 

Ciao. <PF>

Link to comment
Share on other sites

Adani

Azért ez már nemsemmi, egy saját otthoni nyomda :D De szerintem a nyomtatóra gondolt :D

Link to comment
Share on other sites

Zazu
Szerintem tényleg csak szoftver kérdése és mûködnie kell neki. A dokumentumot ugyanúgy képként olvassa be, nem szövegként, csak a telepített OCR alkalmazás próbálja szövegként feldolgozni. Ami viszont egy önálló program. (A Canon Lide20 scannerhez az OmniPage jár.) Ki kellene próbálni. :P

Kipróbálhatod, de sajnos a magyar szöveggel hadilábon áll. Ajánlom figyelmedbe a FineReader program magyar verzióját. Nagyon jó! A beolvasott állományt ki tudod menteni MS Office formátumokban, azaz, Word, vagy Exel. Nagyon jól paraméterezhetõ. Jó minõségû forrásból, nagyon ritkán téveszt.

 

Link: http://www.Windowshu/html/letolt.html

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

De nem szabad elfelejteni azt sem, hogy az Office XP-hez jár OCR program is, igaz, nem túl okos, de kezdetnek megteszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
gerisanyi

Sziasztok. Új gépet vettem. amikor hozzákötöm a géphez felismeri kéri a lemezt de amikor teszem hozzá drivert azt írja nem hivatalos és hogy összeomlik a rendszer. szerintetek tényleg összeomlik vagy telepítsem nyugodtan??? Sürgõs

Link to comment
Share on other sites

gerisanyi

Bocs az elõbb nem írtam hogy scannert kötök a géphez. bocsi :Sír:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nem azt írja, hogy nem hivatalos, hanem azt, hogy nem ment át a Microsoft tesztjein, illetve még nem tesztelték.

Nem fog összeborulni tõle a géped.

A Win2000 meghajtók általában mennek XP alatt is.

Link to comment
Share on other sites

Dózsi

Nekem HP Scanjet 3670-es scannerem van, és az ehez kapott Vezérlõközpont nevû programmal ezt meg lehet csinálni. .doc-ba menti a szöveget, és utána rendesen szerkesztehetõ. Vannak hibái, de nekem jó.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...