Jump to content
GSForum - Segélyvonal

foobar2000


Shia-ko

Recommended Posts

Robchee

Kösz a választ!

Hát egyelőre csak a sima playlist switchert használom, az valamennyire átlátható számomra is és azt csinálja, amit én akarok. A playlist tree-ről egy ideig lemondok, majd ha nagyon elszánt leszek nekiugrok megint. :D

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Lehet már volt kérdezve... Honnan tudok olyan plugint letölteni, aminek segítségével MSN-be kiírja, hogy milyen zenét hallgatok? A legújabb foobarom van.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Nem kell plugin. Az MSN-ben bekapcsolod, és kész.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zsoltchelsea

Az működik foobarral is??? Azt hittem, hogy csak WMP-t támogat alapból.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
payskin

Kijött az 1.0 a hét elején. Gondoltam, megemlékezem erről az ünnepi pillanatról. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jay

Azt szeretném beállítani, hogyha egy fájlra duplán kattintok, akkor az a Default playlist-ben nyíljon meg. Van ilyen beállítási lehetõség? Most mindig az utoljára hasznát playlist-be töltõdik.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Michael76
Az mûködik foobarral is??? Azt hittem, hogy csak WMP-t támogat alapból.

 

Jól hitted, csak WMP-t támogat alapból(legalábbis én így tapasztaltam), kell az a plug-in, amit MSN Clubban le lehet tölteni( címet nem írok, mert a moderátorok nem díjaznák, Google-ban megtaláljátok ;) ) és azzal winamppal és elvileg foobarral is hallgatott számokat kiírja MSN-ben.

 

Bocs a késõi reakcióért, de a foobar után most kezdek el érdeklõdni :upsz:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha négy év alatt nem oldotta meg, most biztos nagyon boldog! :igen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Michael76

Ha négy év alatt nem oldotta meg akkor tuti boldog, még egyszer bocsánat, hogy késõn reagáltam :upsz: , de csak manapság próbálkozok a foobarral, négy éve csak mint vendég olvasgattam a fórum oldalait..ha itt jártam volna már akkor regisztrálok, és már akkor boldog lett volna :)

 

De én most gondolkozok, hogy azt a plug-int feltegyem-e, kérdés mûködik-e foobarnál is, kiderül nem soká :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...