Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ACDSee problémák


CSSANYA

Recommended Posts

CSSANYA

Sziasztok

Segitséget szeretnék kérni, az ACDSee 7.0 képszerkesztõ progival kapcsolatban.

Feltelepítettem a progit, de nem tudom kikapcsolni a regisztrációs panelt és minden kattintásra megjelenik. :(

Ez nagyon idegesitõ és idõigényes a folytonos bezárogatása :wub:

Ha valaki ismeri kérem,hogy segítsen az eltávolításában :rolleyes:

Köszi! CSSanya

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Szerintem regisztrálni kell a programot és akkor soha többé nem fog felbukkanni. ;) Persze lehet hogy tévedek. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

kori

Igen, a registrációs kódszám beírásával megszünik a probléma. ;) Ha már itt tartunk nekem is lenne kérdésem. Jelenleg az 5-ös verziót használom,érdemes a 7-re váltani? Mennyivel tud többet az új verzió? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Szebb, jobb, gyorsabb.

Link to comment
Share on other sites

CSSANYA

Az 5-ös verziót nem használtam, csak egy ősrégi 3.1-es volt a gépemen, a 7-est még nem sikerült megismerni :huh:

Az említett problémával, ill. a magyarosításával küszködtem, de sajnos az sem sikerült még megoldanom :(

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Honosítást a weboldalamon találsz a 7-eshez.

Link to comment
Share on other sites

kori

Igen én is a weboldaladról töltöttem le a progit és a magyarosítást is. Tényleg szebb jobb,mint az 5-ös. Kösz. :D

Link to comment
Share on other sites

CSSANYA

Bocs, de nem tudom a weboldalad elérhetőségét :blink:

Légyszi megírni

Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

kori
http://www.minidiscweb.hu/index.html és még sok jó progit tudsz letölteni innen,ill leírásokat is olvashatsz. ;) Igaz csak az alapprogram magyarosíttása van meg. A kiegészítő programoké nincs. Azonban tényleg szuper a progi. :D
Link to comment
Share on other sites

CSSANYA

Köszi a segítséget :hááát:

Az ACDSee 7.0 magyarositás sikerült :)

Viszont az ACDPhoto Editor és az ACD FotoSlate maradt a régi angol :(

Üdv:CSSANYA

Link to comment
Share on other sites

Charizard

A honosítás csak az ACDSee-re szól, tehát kizárólag a képnézőre, még a PowerPack esetében is. (Legalábbis MiniDisc ezt mondta)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
thomy

Tudja valaki, hogy hogyan oldható meg a következõ ACDSee.exe alkalmazáshiba? Emiatt lassabb a program és le is áll néha magától :( :

"A "0x7c911e58" címen található utasítás a "0x2f2f3073" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhetõ el a következõ mûvelet: read"

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Melyik verzióban jön elõ a hibaüzenet?

Különben aki még nem tudná: ehavi mellékletünk teljes verziója az ACDSee 5-ös!

Link to comment
Share on other sites

thomy
Melyik verzióban jön elõ a hibaüzenet?

Különben aki még nem tudná: ehavi mellékletünk teljes verziója az ACDSee 5-ös!

A verzió: 7.0

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Shiwer

A 8-asban hol lehet kikapcsolni az avi fájlok lejátszását? Mert marhára idegesít, hogy annyit kell várni olyankor, amikor véletlenül rámegyek egy avi fájlra.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
edmundheckler

Hol lehet beálítani az ACDSee 8-ban hogy ne mutasa a rejtet fájlokat? :ötlet::ötlet:

 

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nekem 5-ös van, gondolom a 8-asban is hasonló helyen van: Tools / Options / User Interface / File List / Show Hidden Items elõl pipa ki.

Link to comment
Share on other sites

Digital Silence

Nekem v4.0 van és a View menü Filter opciónál be lehet állítani, hogy ne mutassa a Media files-t, vagy a Hidden-t.

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

ACDSee Pro és ACDSee 9: Tools :nyíl: Options :nyíl: File List panel :nyíl: Configure Filters gomb :nyíl: Show hidden files and folders kapcsoló.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
JU-HI
' date='2005. május 8. 12:28' post='1809']Honosítást a weboldalamon találsz a 7-eshez.

Hol találom meg a magyaritást az ACD See 7.0 programhoz? A megnyitott web oldalon nem találtam. Segitségét köszönettel:Kezdõ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ria

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Leszedtem a ACSee 9-es verzióját, de nem találtam hozzá magyarosítást. Honnan lehetne ezt letölteni?

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A 7-es verzióig volt egy lelkes programozó aki készített nyelvi kiegészitéseket, de a 8-as verzitól már a magyar forgalmazó - azzal, hogy ezek után õ készíti majd el - letiltotta. Azóta teljes a csönd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
evin1
A 7-es verzióig volt egy lelkes programozó aki készített nyelvi kiegészitéseket, de a 8-as verzitól már a magyar forgalmazó - azzal, hogy ezek után ő készíti majd el - letiltotta. Azóta teljes a csönd.

Ha szájról szájra terjed a hír, milyen érdekes fordulatok csempésződnek bele. :lol: Először is én készítettem/készítem a magyarítást, de programozó nem vagyok.

 

Úgy volt, hogy a Codra Kft. készít a 8-hoz magyarítást. És az elején még úgy volt, hogy én is besegítek, vagy ilyesmi, de azóta (gondolom mindenkinek feltűnt) semmi hír. Azért is nem csináltam a 8-hoz fordítást, mert minek 2. De nem tiltottak le, saját döntés volt.

 

Egyébként tőlem letölthető minden eddigi magyarítás: ACDSee 5-6-7-9 A 9-hez a legújabb verzió (build108) kell! :!:

 

Már van ACDSee Pro 2 Béta, akit érdekel. Szeptemberben jelenik meg a végleges, addig ez a béta ingyen és korlátozás nélkül használható! Ehhez nem tudom készítek-e magyarítást, majd szeptemberben meglátom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...