Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Különleges eszközök


Chabi1

Recommended Posts

arpsoft

Ha valaki meg tudja mondani, hogy minek rakjak CF kártyát a házam belsejébe, annak nagyon örülnék.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

:muhaha: :muhaha: :muhaha:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Wincsipótlónak nagyon jó. Szervergépbe, ami csak speciális feladatot lát el ( netmegosztás pl.), egy a célra optimalizált Linux remekül elfér egy kisebb kártyán is, és ugye stabilabb mint a wincsi.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Baró! És a log-ot hova fogja írni? :D

Link to comment
Share on other sites

Laali

Valaki még talán az elõzõ fórumon, egy könyvelõ programhoz akart Pendrive-ról dolgozni. Ott probléma volt DOS alatt az USB. Ez talán mûködne. Én is hasonlóra gondoltam, pont a multkor láttam egy Linuxot, amit Pendrive-on is árultak. Vagy a Linuxos médialejátszók.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pannonboy

Wifi lokátort keresek, ami nem csak leddel jelzi a hotspotot, hanem a SSID nevét is kiírja. Az egyik PC Studio adásban volt ilyen, de most nem találom, hogy melyikben. Segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
arpsoft

Majd ha elérik a megfelelõ sebességet, és tárolókapacitást, majd esetleg elgondolkodom rajta. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Laali
>>>Wireless router: Érdekessége, hogy USB csatlakozók vannak rajta, webkamerának, nyomtatónak, USB drive-nak, akár pendrivenak is. Ára 100 $ körüli.
Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Tsunami Ice-1 Media Manager

 

With Hardware decoding , instead of Software decoding

Without booting up the PC

Can make use of any Chassis ,M/B

Can execute the media center functions while PC been attacked by virus

Can execute the TV/FM/S-Video & switch to PC any time , and without occupied efficacy of CPU or bandwidth of internet

Untied to any OS (Windows, Linux, Mac)

With the remote bundled ,control PC On/Off, DVD/TV/FM function

Low noise & good heat dispensation

Users can upgrade PC system any time ,since they are totally independent system

If some faulty happen on media functions , just take off the media center module & get repaired , users can still use the PC system

Since untied to any chassis or M/B, distributor/Wholesaler/Retailer can bundle anything they have for system upgraded market or new system market.

Cost lower & better solution for multi-media entertainment

:oké:

 

Hát ez nem semmi ez az eszköz! :pislog::pislog::pislog:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Laali

Már nem annyira különleges eszköz, inkább a már elfogadható ára miatt írom be. >>> Pixord 205 hálózati webkamera . A legnagyobb felbontása is elég nagy, és az ára már 25.000 Ft körül van, ami elég sok, de már lényegesen kevesebb mint az ezelõtti árak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Timer

Sziasztok!

 

Olvastam, hogy lesz a Skype-hoz (vagy már van??) olyan egység, ami erõsen hajaz egy mobilra, és körülbelül úgy is mûködik, csak wifi-vel. Azt hiszem, netgear volt. Lehet már ilyet kapni valahol hazánkban, vagy tudtok valami alternatívát mondani helyette? Ha lehet, wireless megoldás legyen! Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Az a matyóhímzés a tetején az kész :) Wehehe :lol: (sziklából nem csinálnak ilyet :hááát: ?)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Szerintem nagyon szép!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Jó, és akkor most képzeljük el, hogy egyszer ezt a tervet el is készítik. :lol: Nem rossz, csak kár, hogy ez egy grafika.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Laali

Most olvastam egy FLASH HDD-ről. A SAMSUNG gyártja, 33 GB-os SDD, vagyis solid state disk. Olvasáskor 3 szor gyorsabb, íráskor pedig 1,5-szer a rendes winchesternél. Fogyasztása pedig 95 %-kal kevesebb.

A másik érdekesség, amit eddig még nem tudtam a normál mobil HDD-kről: gyorsulás érzékelőt is tartalmazhat, így észre veszi, ha elejtenék, és megszünteti az írást, így kevésbé sérül.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

De szerintem 500 Euro akkor is túlzás érte. Abból már majdnem kijön két WD Raptor X.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Ez a csatlakozó egyáltalán nem rossz!!! :pislog: Kár, hogy önállóan csak a csatlakozó nem kapható.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Tényleg nagyon érdekes. Ennél esztétikusabban már aligha lehetne. Csak kár, hogy ennek a bővíthetősége egyelőre egyátalán nem lehetséges.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...