Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mad Max


Chuck_Norris

Recommended Posts

Chuck_Norris

MAD MAX

[GSF] Picture

VÁRHATÓ MEGJELENÉS: 2015. szeptember 1.

YT-n sok videó van róla, most berakok ide 1-2 trailert meg egy gamescom 2015ös videót:

j_KC8H07vfo

AuFsmwVKl88

k5whLyyccqU

Röviden:

TPS sandbox game, 2013-as E3-on került bejelentésre, de a PS3, X360 teljesítmény-gyengesége miatt a fejlesztés kudarcba fulladt, ezért eltolták 2014-re, de végül most 2015 õsszel jelenik meg PS4, XBO és PC-re a játék. Aki látta a 2015-ös Mad Max Fury Road filmet az kb. sejtheti, hogy mire számíthat hangulatilag majd a játékban is. A kocsi, kocsikázás a játékban is nagy szerepet fog játszani (Magnum Opus megépítése), elvileg több, mint 60%át a játéknak ez teszi majd ki.

Ismertetõ angolul:

Mad Max is an upcoming vehicular combat and third-person action video game set in an open world environment and based on the Mad Max film series. It is being developed by Avalanche Studios and published by Warner Bros. Interactive Entertainment. It is scheduled to be released on Linux, Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One on 1 September 2015 in North America, 2 September 2015 in Australia, and 4 September in Europe.

Announced at the 2013 Electronic Entertainment Expo, the game was "retooled" during development, and the PlayStation 3 and Xbox 360 versions were cancelled due to their hardware graphical limitations. Originally set to be released in 2014, the game was later delayed to 2015.

[GSF] Picture

The game is set in a post-apocalyptic wasteland, which features terrains like canyons, caves, and deserts. Players control Max Rockatansky as he progresses through the wasteland to seek for his lost car, the Interceptor, and to build his ultimate car called the Magnum Opus. The game's story is standalone, and was never planned as a tie-in of Mad Max: Fury Road, a film that was released in May 2015. Inspirations for the game were taken from the Mad Max universe instead of the films. The game's narrative and story will also be more "mature" than other titles developed by Avalanche like Just Cause.

The game puts heavy emphasis on vehicular combat, in which around 60% of the game requires the player to drive their car to fight against enemies. Vehicular customization is also featured in the game.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Ahogy a film, ez is lehet az év meglepetése. Igazából csak pozitív dolgot láttam/olvastam róla. Jó lenne már valami ütõs tps erre az évre.

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Állítólag lesz Imperator Furiosa DLC is.. bíztam benne hogy alapból benne lesz.... :'(

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nem bántam volna ha Hardy-t megszerzik Maxnek..

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

F4 után a legjobban várt játék idén. A film után azonnal rácuppantam. Lehet mire a Fallout-ot végigviszem lemegy kicsit az ára. Engem nagyon emlékeztet a Shadow Of Mordor-ra, szal nyert ügye van nálam.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem bántam volna ha Hardy-t megszerzik Maxnek..

Én is bíztam ebben, jó lett volna átvezetõkben az õ arcát nézni, stb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

70 percnyi MAD MAX gameplay:

CSeudN-hpgk

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

TV spot

P6yLt5ZCPug

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Volt belõle twitch déltõl. Igazából semmi új nincs benne. Fogták a különbözõ játékokból ismerõs dolgokat és belerakták a Mad Max világába. A Darksiders ugrott be elsõre. Nekem tetszett az is, meg ez is. Milliónyi mellékküldetés, felfedezésre váró dolog, fejlesztések dögivel stb. Verekedés az szinte egy az egyben Batman.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Daermon

Milyen lett a játék?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mikor törik már fel?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Már fel van.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó, de a lusta módon,hogy egy crack és csókolom. :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mikor törik már fel?

vedd meg te csóró anyaszomorító :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Milyen lett a játék?

Idei év talán legjobb portja, remekül fut és nagyon szép.

A játékmenet kicsit szegényes annak ellenére hogy milliónyi a tennivaló, aki nem szeret gyûjtögetni és folyton GTA szintû küldikre számít annak felejtõs. Rengeteg a mellékes, de ismétlõdnek egy idõ után. Ha az ember elkezd koncentrálni hogy minden szemetet felszedjen nagyon hamar bele lehet unni.

A kocsituning és a jármûves harc a legerõsebb része a játéknak. Az telitalálat és szinte el is viszi a hátán az egészet. A harcrendszer egyben át lett emelve a többi WB játékból, kivéve hogy mocskosabb és brutálisabb mint pl a Batman-ban. Ha az bejött ez is be fog, semmi újdonság.

A lore részben új, egyéni dolgokat sorakoztat fel, de néhány helyszín és ellenféltipus visszaköszön a filmekbõl. Ez a második legerõsebb része a játéknak, nagyon jól néz ki minden frakció saját jármûvekkel, kitettek magukért ilyen téren.

Összességében jó lett, bár sok ember útálni fogja a sok töltelék tartalom miatt.

Mad Max fanoknak kötelezõ szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

vedd meg te csóró anyaszomorító :rolleyes:

Tervezem, de PSre nem fogom 20-ért, pc-n meg megnézném hogy fut, fõleg, hogy mostanában köhög a gépem.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Tervezem, de PSre nem fogom 20-ért, pc-n meg megnézném hogy fut, főleg, hogy mostanában köhög a gépem.

Nagyon jól optimalizált a játék, bár nemtom milyen géped van. :P

20ezret ne is adj érte. Én 5ért vettem g2a-ról, annyit bőven megért, már 22 órám van benne és kb 30%ban vagyok a játékkal, nagyon sokat mellékküldizek, meg fejleszgetem maxet és a kocsit. Fun játék, korrekt cucc, de szegényes, és hamar megunható szerintem, de ha Mad Max fan vagy akkor elleszel vele.

Viszont egy túlélős alap, amiben van szomjúság, éhség, üzemanyag utáni vadászat (+többféle puska) sokkal jobban feküdt volna a játéknak szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Daermon

Idei év talán legjobb portja, remekül fut és nagyon szép.

A játékmenet kicsit szegényes annak ellenére hogy milliónyi a tennivaló, aki nem szeret gyûjtögetni és folyton GTA szintû küldikre számít annak felejtõs. Rengeteg a mellékes, de ismétlõdnek egy idõ után. Ha az ember elkezd koncentrálni hogy minden szemetet felszedjen nagyon hamar bele lehet unni.

A kocsituning és a jármûves harc a legerõsebb része a játéknak. Az telitalálat és szinte el is viszi a hátán az egészet. A harcrendszer egyben át lett emelve a többi WB játékból, kivéve hogy mocskosabb és brutálisabb mint pl a Batman-ban. Ha az bejött ez is be fog, semmi újdonság.

A lore részben új, egyéni dolgokat sorakoztat fel, de néhány helyszín és ellenféltipus visszaköszön a filmekbõl. Ez a második legerõsebb része a játéknak, nagyon jól néz ki minden frakció saját jármûvekkel, kitettek magukért ilyen téren.

Összességében jó lett, bár sok ember útálni fogja a sok töltelék tartalom miatt.

Mad Max fanoknak kötelezõ szvsz.

Köszi! :) Akkor megy kivánságlidtába steamen. Most idõm se lenne rá, de amint akciós lesz valamennyire veszem is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Én nem bírtam a végéig, a kocsikázás nem volt elég hogy fenntartsa az érdeklõdésemet, hagytam a pitsába -_-

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Én nem bírtam a végéig, a kocsikázás nem volt elég hogy fenntartsa az érdeklõdésemet, hagytam a pitsába -_-

Tényleg hamar unalmassá és monotonná vált az egész. Én kb 60 órát tettem bele, 82%os achi teljesítménnyel, story, camp-ek és gyûjtögetni való kimaxolva. Imádom a filmeket, de tény h hamar kifulladt a játékmenet és a történetben sincs semmi érdekfeszítõ. Ez a 60 óra kb három hét eredménye szóval én sem kapkodtam el. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Tényleg hamar unalmassá és monotonná vált az egész. Én kb 60 órát tettem bele, 82%os achi teljesítménnyel, story, camp-ek és gyûjtögetni való kimaxolva. Imádom a filmeket, de tény h hamar kifulladt a játékmenet és a történetben sincs semmi érdekfeszítõ. Ez a 60 óra kb három hét eredménye szóval én sem kapkodtam el. :D

Nekem is hasonló volt, 3 hét alatt, szépen lassan a végére értem, 48 órával :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Luke2135

Ja, hogy nem így kell parkolni a kocsival? :)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...