Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik filmet láttad legutóbb? - 9.


Joey

Recommended Posts

tenderlumpling

Under the Dome S03E01-02

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Real013

na, erre én is kíváncsi leszek, a kritika szereti, pedig elõzetes alapján ugyanolyan ízléstelen szemét, mint a bridesmaids volt. azt is agyondicsérték, pedig semmivel nem volt jobb az átlag fingós-szarós vígjátéknál, csak ott éppen nõk fosták meg hányták tele a filmet. csodás volt.

Szerintem nem ízléstelen szemét, de a kirobbanó kritikai sikerét sem értem. Kellemes lötyögés kb.

Link to comment
Share on other sites

Razon

na, erre én is kíváncsi leszek, a kritika szereti, pedig elõzetes alapján ugyanolyan ízléstelen szemét, mint a bridesmaids volt. azt is agyondicsérték, pedig semmivel nem volt jobb az átlag fingós-szarós vígjátéknál, csak ott éppen nõk fosták meg hányták tele a filmet. csodás volt.

Én nagyon kis elvárásokkal indítottam el, lehet ezért is pontoztam ilyen magasan. Általában utálom az ilyen melissa mccarthy féle színészeket/karaktereket, de itt most nem idegesített annyira, vagy inkább csak nem figyeltem rá annyit mint a többiekre. Már Statham miatt megéri megnézni, a szövegek amiket lenyom -_-

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

run all night, 2015

biztos én vagyok értelmi fogyatékos, de nem fér a fejembe, hogy lehet az ilyen liam neeson-féle filléres akciófilmeknek még mindig piaca. chucknak ajánlom.

lol, már rég láttam.... 8as topicban írtam is róla, le is oltottam én is

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Under the Dome S03E01-02

[GSF] Picture

Azt hittem, nem nézem többet ezt a sorozatot, de most, hogy eszembe juttattad, hogy van harmadik évad...egyszerûen olyan szar, hogy szórakoztató, remélem emeltek a téten.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Azt hittem, nem nézem többet ezt a sorozatot, de most, hogy eszembe juttattad, hogy van harmadik évad...egyszerûen olyan szar, hogy szórakoztató, remélem emeltek a téten.

Igen, már én sem tudom követni, hogy mirõl szól.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Igen, már én sem tudom követni, hogy mirõl szól.

Akkor mindenképp meg kell néznem. Igazából arra már rájöttem az elején, hogy a búrán kívül kb. semmi köze a könyvhöz, aztán történtek a dolgok össze-vissza, mókás volt minden megoldás. A második évadnak meg úgy lett vége, hogy lényegében minden apróbb szálat lezártak, és valami radikálisnak kell történnie, hogy legyen valami dolguk azon kívül, hogy megfulladnak, szóval gondolom valami ilyesmi radikális, és váratlan, semmi értelme dolog történt, ami új irányba viszi a sztorit, és csak remélni tudom, hogy sokkal komolyabb és ezzel együtt viccesebb próbál majd lenni a sorozat. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Akkor mindenképp meg kell néznem. Igazából arra már rájöttem az elején, hogy a búrán kívül kb. semmi köze a könyvhöz, aztán történtek a dolgok össze-vissza, mókás volt minden megoldás. A második évadnak meg úgy lett vége, hogy lényegében minden apróbb szálat lezártak, és valami radikálisnak kell történnie, hogy legyen valami dolguk azon kívül, hogy megfulladnak, szóval gondolom valami ilyesmi radikális, és váratlan, semmi értelme dolog történt, ami új irányba viszi a sztorit, és csak remélni tudom, hogy sokkal komolyabb és ezzel együtt viccesebb próbál majd lenni a sorozat. :rolleyes:

Körülbel olyan volt, mintha másfél órán keresztül az Ûrgammákat néztem volna, szerintem priceless.

Link to comment
Share on other sites

getro2

jupiter ascending (2015)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Joey

Körülbel olyan volt, mintha másfél órán keresztül az Ûrgammákat néztem volna, szerintem priceless.

Annál tuti szarabb. Nincs benne Csilla zolg.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Körülbel olyan volt, mintha másfél órán keresztül az Ûrgammákat néztem volna, szerintem priceless.

Akkor ezt élvezni fogom.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na megnéztem ezt az új jurassic parkot... vagyis akarom mondani jurassic "worldöt".... csak tudnám miért. :unsure:

jobban jár mindenki ha megnéz 3 mercédesz reklámot, kevésbé zsibbasztja le az agyat. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Mert most jött ki a hdrip.

Szívesen.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mert most jött ki a hdrip.

Szívesen.

*koreai feliratos webrip

Egy ilyen filmnél (látvány a lényeg) azért érdemes megvárni a rendes ripet. -_-

Link to comment
Share on other sites

Joey

*koreai feliratos webrip

Egy ilyen filmnél (látvány a lényeg) azért érdemes megvárni a rendes ripet. -_-

:biglol:

Láttad már? :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

:biglol:

Láttad már? :D

Nem :D De ha nem a látvány akkor mi miatt nézzem? :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nem :D De ha nem a látvány akkor mi miatt nézzem? :D

Nincs mellette érvem.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nincs mellette érvem.

:B

Link to comment
Share on other sites

oFF.

jurassic world

eleinte pedig még élveztem is, de az eltelt percek számával exponenciálisan növekszik az idegesítõ baromságok száma is, úgyhogy a végére nem lesz több egy mérsékelten szórakoztató, de teljesen átlagos és felejthetõ blockbusternél. kár.

spy

feleslegesen túlnyújtott, tele olcsó, elcsépelt, kiszámítható poénokkal. a második felére azért valamennyire összeszedi magát, de ez így nagyon kevés. rejtély, hogy ezen már megint mit esznek az emberek.

Link to comment
Share on other sites

getro2

spy

feleslegesen túlnyújtott, tele olcsó, elcsépelt, kiszámítható poénokkal. a második felére azért valamennyire összeszedi magát, de ez így nagyon kevés. rejtély, hogy ezen már megint mit esznek az emberek.

pont most fejeztem be :D erdekes, altalaban nem szoktam toleralni az ilyen gyerekes pozerkedest es szexizmust, es akkor ott van az is, hogy mar alapszinten is van egy-ket borzaszto hibaja (ahogy nehany poent idozitettek, anyam), de valamiert megis viszonylag hamar eltelt ez az egyebkent tenyleg jo hosszu ido. kabe fast & furious szint.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ant-Man

Awesome :B Az egyik legjobb marvel film, vicces, jól néz ki (a 3D kivételesen hozzáad az élményhez), színészek jók. Helyenként húzódik kicsit meg a villain se a legjobb, talán ez a két negatívum.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Barely Lethal (2015)

[GSF] Picture

Tipikus tinis shit, de nem is vártam többet. Mondanom sem kell, Jessica Alba minden jelenetet ellopott amiben benne volt és most nem csak azért, mert amúgyis szép nõ, hanem most tényleg jó arcjátéka is volt mellé. Samuel L. Jackson a szokásos kiképzõ / general style már megint, kicsit unalmas már. Sophie Turner a GoT Sansa-ja remekül hozza a tipikus tinis bitch szerepet, vele nem volt akkora gond, bár lehetett volna kicsit jobb is azért ha jobban belegondolok. A srácok egytõl egyik gázak, említésre se méltóak. A film tele van klisékkel, stb, de néhány poén jó helyen van jó idõben, aminek viszont örültem, mert manapság egyre ritkább az ilyen. Ha nincs más amit néznél, akkor tedd be ezt. (a seggedbe)

Link to comment
Share on other sites

Razon

The Mechanic 2011

10 perc után jöttem rá hogy ezt a filmet már láttam :ninja: Nembaj, belehajtogattam hogy frissítsem a memóriámat.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

TED 2

Rég láttam már ilyen ostoba filmet. Jobban kerülendõ ez, mint éjszaka a 8.ker

Link to comment
Share on other sites

Real013

Terminator: Genisys

[GSF] Picture

Olyan, mintha egy önironikusra formált fanfictiont valósítottak volna meg nagy pénzbõl a geek közönség (egyik) álomnõjével, a Targaryen lánnyal. Buta film, és kb. sárba tiporja az elsõ két rész szellemiségét, de meg kell, hogy mondjam, nekem ez az év azon filmje, amit nyugodtan szarnak nevezek úgy, hogy tulajdonképpen jól szórakoztam rajta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...