Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tom Clancy's The Division


Chuck_Norris

Recommended Posts

anjunabeast

valahogy nem bízom az Ubisoftban. az utóbbi idõben bebizonyították, hogy a pcre optimalizálás se tartozik a kedvenc elfoglaltságaik közé.

illetve jöhetne valami infó a játékról, hogy mégis mi ez az egész. az okés, hogy mmo, de egy ilyen helyzetben évekig fenntartani az érdeklõdést csak igen masszív támogatással lehet. ahogy az is fura lenne, ha egyszeri összeget kellene kifizetni utána pedig ingyenes lenne az egész neten való játék.

sanszos, hogy elõjön a szokásos "betegség". adott egy nagyon jó elképzelés és mellé az összecsapott/félkész megvalósítás. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

valahogy nem bízom az Ubisoftban. az utóbbi idõben bebizonyították, hogy a pcre optimalizálás se tartozik a kedvenc elfoglaltságaik közé.

illetve jöhetne valami infó a játékról, hogy mégis mi ez az egész. az okés, hogy mmo, de egy ilyen helyzetben évekig fenntartani az érdeklõdést csak igen masszív támogatással lehet. ahogy az is fura lenne, ha egyszeri összeget kellene kifizetni utána pedig ingyenes lenne az egész neten való játék.

sanszos, hogy elõjön a szokásos "betegség". adott egy nagyon jó elképzelés és mellé az összecsapott/félkész megvalósítás. :unsure:

Én nem félek a PC porttól.

Sokkal inkább az általad is említett tartalom vagy a késõbbi támogatás hiánytól. -_-

Több infó azon kívül, mint amit eddig tudunk nem igen fog jönni még sokáig, hiszen 2014 tavaszára van beígérve a cím és addig rengeteg minden fog változni. De a lényeget elmondták már nagyjából, a többi infó csak "részletezné" a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

most komolyan. orrba-szájba szidod a codot, hogy átverik a népet, azt pedig fenntartás nélkül elhiszed, hogy mit nyilatkozik az ubisoft? :D tudom, nem egy cég készíti a két játékot, de a franciák se a jó portról híresek. soroljam azokat, amiknek befürödtek a pc-s kiadásával? :)

azzal pedig eléggé elbénázzák, ha nem közölnek konkrétabb infókat. lehet sok vevõ lesz, de nem annyi, mintha tudnánk, hogy mire számítsunk. tekintve a várható gépigényt lehet, hogy jó pár ember pont amiatt nem újít be, mert elég költséges egy zsákbamacska lenne. amúgy is, 2014 tavasza még kb 3-4 hónap.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

1

tudom, nem egy cég készíti a két játékot

2

azzal pedig eléggé elbénázzák, ha nem közölnek konkrétabb infókat. lehet sok vevő lesz, de nem annyi, mintha tudnánk, hogy mire számítsunk. tekintve a várható gépigényt lehet, hogy jó pár ember pont amiatt nem újít be, mert elég költséges egy zsákbamacska lenne. amúgy is, 2014 tavasza még kb 3-4 hónap.

1

pont ez a lényeg

+ meg se jelent még a Division, míg a ghosts igen és tapasztalatból tudom mondani, hogy egy nagy FOS :) lehet, hogy ez is az lesz, de amíg nem jelent meg csak reménykedni lehet (mellesleg nézd meg a piaci mutatókat, elég szarul teljesít a ghosts minden téren - szóval az hogy "fos" ez nem csak az "én" véleményem hanem elég sokaké)

2

Tavasz nem = tavasz 1. napjával

Lehet, hogy éppen nyár előtt jön ki, addig pedig nem 3 hónap van. Mellesleg nem kell minden marketing patront eldurrogtatni jóval megjelenés előtt. Ubi meg jó marketingben hidd el, nem kell emiatt félteni őket.

A várható gépigényről meg annyit, hogy next-gen konzolra készül, valószínűleg PC-n is egy erősebb gép kell majd alá VÁRHATÓAN.

Mellesleg nem a codot szidom, hanem a ghosts-ot.... vagyis inkább úgy mondanám, hogy az MW1,2 utáni részeket (még Bo1 is jobb mint a ghosts)...

Nagy különbség.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chuck_Norris

itt egy újabb videó a Snowdrop Enginerõl:

8z6rzPjcZL0

ami érdekes ebbõl a videóból, azon kívül, hogy milyen jó ez a snowdrop:

  • láthatunk éjszakai gameplayt
  • a végén van melee attack rész is (tehát lehet majd közelharcot vívni egymással -- ez eddig kérdés volt)
  • lesz erdõs rész is (a külvárosban)
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

az elõbbi videóból néhány kivágott kép:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chuck_Norris

A 2014es E3as bemutatkozó videója:

SsDNTxpRYf4

Ami új infó:

- megint láthattuk a szép térképet

- visszaemlékezõs-elemzõs story rész

- áll-ejtõs mozgás animációk

- azonnal reagáló környezet

- új képességek is bemutatásra kerültek

- találkoztunk egy ELITE ellenséggel is (õk az erõsebb npc ellenfelek lesznek, amolyan brute soldier kategória magas HP-val)

- minden régióban lévõ központot fel kell szabadítani, a zónákra osztás is így mûködik valószínûleg

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Bár ez csak CGI videó, de a megvalósítása egészen mûvészi lett, már csak ezért is jár nekik a plusz pont. ;)

E6Uu-cJ_bQc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tomiee17

Kíváncsi vagyok milyen erõmû kell majd hozzá

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Doggar

még mindig arra vagyok kiváncsi, hogy lesz ez Mmo. Hogy fogják ezt megvalósítani. Lesznek majd játékos által irányított szakadárok is? Vagy mindenkinek lesz saját karaktere és mobok ellen kell majd harcolni? Lesznek insták meg ilyenek?

Mindenestre nagyon várom, instant vétel lesz xbox One-al együtt.

Edited by Doggar
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Doggar

még mindig arra vagyok kiváncsi, hogy lesz ez Mmo. Hogy fogják ezt megvalósítani. Lesznek majd játékos által irányított szakadárok is? Vagy mindenkinek lesz saját karaktere és mobok ellen kell majd harcolni? Lesznek insták meg ilyenek?

Mindenestre nagyon várom, instant vétel lesz xbox One-al együtt.

A válasz.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Chuck_Norris
Fishyfrost
Chuck_Norris

Ha a bétáról mondanák ugyan ezt akkor kezdenék aggódni, de pre-alfa, itt még annyira bármi lehet hogy nagyon.

Egyébként meg mindig bejelentik az új messiást hogy hû meg há aztán kapunk egy Watch_Dogs-ot ami végsõsoron nem egy rossz játék de többet vártunk. Én alapból kétkedéssel várok minden ilyen "mûfajrengetõ" gamet így nagyot sose csalódok :D

Hát de éppen ez az!

Hiszen volt egy WD incidens, ezért nemhogy duplán, de triplán kéne ügyelniük most mindenre, nehogy végleg elvesszen a hit bennük... Erre tessék b+ :lol:

Tudom, tudom, csak alfa verzio ez még....remélhetõleg most még van idõ, hogy kicsit észbe kapjanak és jó legyen a végére.

Én tényleg imádom az Ubi-t de a WD katasztrófa volt a beígérthez képest.

Na ezt is elk..rják meg a R6 Siege-t is akkor nagyon megutálja õket a nép... meg én is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Chuck_Norris

A teljes játék megjelenése március 8-án várható PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re!

Na itt az E3, jönnek a videók errõl is.

E3 trailer

wrzb-_VclOg

E3 gameplay egy érdekes mozzanattal a végén!!

BF34by3NMPs

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

The Division - Dark Zone Walkthrough

Lényegében a DarkZone-t magyarázzák el bõvebben az elõzõ kommentenben lévõ videóhoz képest...

gHBMOF-qgWA

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ja amúgy kivették a tabletes drónt a PvP-bõl.

A kérdés az, hogy akkor miért ne campelne mindenki a kivonulási területnél? Mások nehezen megszerzik a jó loot-ot, aztán mikor elmenekülnének akkor bumm, headshot ráugranak a camperek az exitnél...

Mondjuk a videóban is lehet látni, hogy játékosonként 6x lehet kivonulást fújni 1 körben, tehát ezt max. 6x lehet eljátszani (megvárni 6 csapatot a loottal, ellopni mind a hatot, majd lelépni)

Illetve még a darkzone-hoz kapcsolódóak, ezek vannak még infóként elvileg:

- lesz külön DZ rank is

reputációs szint, ami a DZ-ben lévõ mobok,npc-k öléséért jár + a loot megszerzése

ha másik játékosra támadsz akkor ugye "rogue" leszel, és ez elvesz a DZ xp-dbõl --> tehát a másik player lootja kell vagy a DZ xp, ezt kell majd eldönteni

önvédelem esetén nincs rogue, nincs DZ xp vesztés se

ha a csapattársak megtámadnak másik játékost, de te nem akarod akkor nem leszel rouge se (azaz csapattársak nem tudnak behúzni rogue állapotba ha te sem akarod)

- 1db DZ lesz összesen

map közepén, kb. a map 25%-át fogja kitenni

- lesz külön DZ valuta

külön DZ vendoroknál lehet beváltani majd mindenféle jó cuccra

(tehát a DZ loot mellett lehet majd valami mást is gyûjtögetni)

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Ja amúgy kivették a tabletes drónt a PvP-bõl.

A kérdés az, hogy akkor miért ne campelne mindenki a kivonulási területnél? Mások nehezen megszerzik a jó loot-ot, aztán mikor elmenekülnének akkor bumm, headshot ráugranak a camperek az exitnél...

Mondjuk a videóban is lehet látni, hogy játékosonként 6x lehet kivonulást fújni 1 körben, tehát ezt max. 6x lehet eljátszani (megvárni 6 csapatot a loottal, ellopni mind a hatot, majd lelépni)

Illetve még a darkzone-hoz kapcsolódóak, ezek vannak még infóként elvileg:

- lesz külön DZ rank is

reputációs szint, ami a DZ-ben lévõ mobok,npc-k öléséért jár + a loot megszerzése

ha másik játékosra támadsz akkor ugye "rogue" leszel, és ez elvesz a DZ xp-dbõl --> tehát a másik player lootja kell vagy a DZ xp, ezt kell majd eldönteni

önvédelem esetén nincs rogue, nincs DZ xp vesztés se

ha a csapattársak megtámadnak másik játékost, de te nem akarod akkor nem leszel rouge se (azaz csapattársak nem tudnak behúzni rogue állapotba ha te sem akarod)

- 1db DZ lesz összesen

map közepén, kb. a map 25%-át fogja kitenni

- lesz külön DZ valuta

külön DZ vendoroknál lehet beváltani majd mindenféle jó cuccra

(tehát a DZ loot mellett lehet majd valami mást is gyûjtögetni)

Jó lesz ez.

Most már csak a gépigenyre leszek kiváncsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

E3 2015 Wrap Up

Belf9TjFgc8

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 years later...
VassGabor

Én már reggel bezsebeltem a játékot.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1
17 minutes ago, VassGabor said:

Én már reggel bezsebeltem a játékot.

Fordítok: Division első része ma ingyenes UPlayen

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Kipróbáltam jó nehéz a rendőrörssel megszenvedtem, nehézre állítottam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...