Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty: Ghosts


Raven

Recommended Posts

Raven

nrg neked már megvan ugye? lehet nem veszem meg elsõ nap, tekintettel arra h nincs meg a min. pc hozzá, megvárom h nálad h fut. milyen géped van?

Link to comment
Share on other sites

Razon

dx11 lol.... na ja, cod. aki skilles játékkal akar játszani menjen inkább bfezni, ez maga az igazi publámulás...

Gondolom trollkodás :D

De amúgy sosem értettem a CoD vs BF-et, teljesen más játék a kettõ (fast paced run & gun vs team/objective game), én pl. épp azzal játszok amihez kedvem van. Max abban hasonlítanak hogy mindkettõbõl kiadnak évente egy 1:1 copyt (BF3-BF4 példa) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Gondolom trollkodás :D

De amúgy sosem értettem a CoD vs BF-et, teljesen más játék a kettõ (fast paced run & gun vs team/objective game), én pl. épp azzal játszok amihez kedvem van. Max abban hasonlítanak hogy mindkettõbõl kiadnak évente egy 1:1 copyt (BF3-BF4 példa) :rolleyes:

csak a bf egy igazi férfias játék, a cod meg lányoknak van!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Gondolom trollkodás :D

De amúgy sosem értettem a CoD vs BF-et, teljesen más játék a kettõ (fast paced run & gun vs team/objective game), én pl. épp azzal játszok amihez kedvem van. Max abban hasonlítanak hogy mindkettõbõl kiadnak évente egy 1:1 copyt (BF3-BF4 példa) :rolleyes:

azt figyelembe kell venni,hogy bf3-4 között 2 év telt el,codoknál meg 2 csapat csinálja,de azokat is elvileg 2-2 évig kreálják,az hogy melyik mennyire copyzza az elõzõt abba nem megyek bele,mert akkor segíteném killert a flame war kezdeményezésében. :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

De amúgy sosem értettem a CoD vs BF-et, teljesen más játék a kettõ (fast paced run & gun vs team/objective game), én pl. épp azzal játszok amihez kedvem van. Max abban hasonlítanak hogy mindkettõbõl kiadnak évente egy 1:1 copyt (BF3-BF4 példa) :rolleyes:

Ez igaz, de ha én csak egy katonai FPS-t akarok idén, meg az elkövetkezendõ páratlan számú években megvenni, melyik legyen az? Melyik a jobb: CoD vagy BF? Elkerülhetetlen az összehasonlítás.

Link to comment
Share on other sites

Razon

azt figyelembe kell venni,hogy bf3-4 között 2 év telt el,codoknál meg 2 csapat csinálja,de azokat is elvileg 2-2 évig kreálják,az hogy melyik mennyire copyzza az elõzõt abba nem megyek bele,mert akkor segíteném killert a flame war kezdeményezésében. :D

BF3 két éve volt? Fak de gyorsan megy az idõ :unsure: Amúgy sem a fejlesztõk hibája, a hülye kiadók kényszerítik õket hogy használják a jól bevállt receptet. :/

Link to comment
Share on other sites

Raven

egy multis játéknak nem 1 évre kell szólnia... ha csak sima pályacsomagok jönnének 12000-ért 2 évente, az is megérné. nem kell ezt túlcifrázni. nem kell csórónak magyarnak lenni és problem solved. lehet h egyetem után én is csóri leszek és nem lesz pénzem egy sz.aros videojátékra, de 1000% h magamat fogom hibáztatni és nem az activision-re haragszom majd :ninja:

BF3 két éve volt? Fak de gyorsan megy az idõ :unsure: Amúgy sem a fejlesztõk hibája, a hülye kiadók kényszerítik õket hogy használják a jól bevállt receptet. :/

na jó, de amit a valve csinál az jobb? 6 éve nincs új half-life. a cod-dal meg nem volt baj, mw1-et (sõt még 2-t is) szerették az emberek, csak valamiért elegük lett h nincs újítás. de minek újítani, ha vmi jó? a multit alapvetõen az emberek teszik érdekessé, akik ellen játszol, a kampnyhoz meg történet kell. ezeken a frontokon szerntem a cod mindig hozta amit ígért/vártunk.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

1

egy multis játéknak nem 1 évre kell szólnia..

2

nem kell csórónak magyarnak lenni és problem solved.

3

lehet h egyetem után én is csóri leszek és nem lesz pénzem egy sz.aros videojátékra, de 1000% h magamat fogom hibáztatni és nem az activision-re haragszom majd :ninja:

  1. szerintem sem 1évre kéne szólniuk
  2. mintha ez ilyen könnyen menne.... "mától eldöntöm és kész" :lol: LOL
  3. én bízom benne, hogy szép nagy diákhitelbe fogsz beledõlni :)
Link to comment
Share on other sites

Raven

[*]én bízom benne, hogy szép nagy diákhitelbe fogsz beledőlni :)

sokadik alkalom h próbálsz belémkötni. miből gondolod h érdekel bárkit a személyes problémád velem? segítek: egy senki vagy, le vagy szarva a véleményeddel együtt.

elképzelem ahogy görnyedsz a gép előtt és ugrasz a nevemre, mikor látod h postoltam vhova. tartalmas életed lehet. :lol: csinálj 20 fekvőt ha keménynek hiszed magad.

mutatom h kell:

T_7s7UpNbWg

ne felejts el egy párnát tenni a kis térdecskéid alá.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

Ez igaz, de ha én csak egy katonai FPS-t akarok idén, meg az elkövetkezendõ páratlan számú években megvenni, melyik legyen az? Melyik a jobb: CoD vagy BF? Elkerülhetetlen az összehasonlítás.

Pedig nem bonyolult. Ha jármûveket akarsz vezetni nagy pályákon akkor bf, ha kis pályákon rohangálni akkor cod. A mai napig nem értem pont emiatt, hogy miért akarják a két játékot állandóan hasonlítgatni egymáshoz...

Olvasgatva gson a kérdezõs cikket, az se világos miért akarnak jármûveket erõltetni a codba is. Engem személy szerint onnantól nem is érdekelne a játék..

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

sokadik alkalom h próbálsz belémkötni. miből gondolod h érdekel bárkit a személyes problémád velem? segítek: egy senki vagy, le vagy szarva a véleményeddel együtt.

elképzelem ahogy görnyedsz a gép előtt és ugrasz a nevemre, mikor látod h postoltam vhova. tartalmas életed lehet. :lol: csinálj 20 fekvőt ha keménynek hiszed magad.

mutatom h kell:

*p.cs vagyok*

ne felejts el egy párnát tenni a kis térdecskéid alá.

igen, imádok beléd kötni, főleg mikor marhaságokat írogatsz

egyáltalán nem görnyedek a gép előtt, nagyon rosszul gondolkodsz (mint oly sok mindenről), de postolni is csak 2percembe telik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

Mit szóltok a földönkívülis módhoz?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Valami hasonlóra számítottam, de nem ilyenre, mármint nem alienekre. Jól tették hogy az alapötletet úgymond lopták a black ops-tól, azt speciel imádtam. Már csak normális infó kéne az IW-től, értsd videó

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Remélem Spec Ops megmarad, bár nem tartom valószínûnek. Sebaj, season pass meglesz :D.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Remélem Spec Ops megmarad, bár nem tartom valószínûnek. Sebaj, season pass meglesz :D.

season pass-szel óvatosan, én már mw3-nál is kihagytam az utolsó 2 dlc-t mert nagyon le volt esve a játékosszám. kíváncsi vagyok ghosts milyen számokkal nyit, mw3 asszem 120k körül peak-elt anno.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

season pass-szel óvatosan, én már mw3-nál is kihagytam az utolsó 2 dlc-t mert nagyon le volt esve a játékosszám. kíváncsi vagyok ghosts milyen számokkal nyit, mw3 asszem 120k körül peak-elt anno.

Hardened Editionhöz adják, úgyhogy így is-úgy is "megveszem". MW3 DLC-ket is vettem volna, csak mire kijöttk, már el is felejtettem a játékot. Pedig az új módok, spec ops küldetések és pályák jónak tûntek. Legrosszabb esetben is egyedül survivor (vagy milyen) módban játszva azokat. Így meg hogy akaratlanul is meglesznek, tuti elõveszem majd, squad mód úgyis engedi az egyedüli játékot.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Hardened Editionhöz adják, úgyhogy így is-úgy is "megveszem". MW3 DLC-ket is vettem volna, csak mire kijöttk, már el is felejtettem a játékot. Pedig az új módok, spec ops küldetések és pályák jónak tûntek. Legrosszabb esetben is egyedül survivor (vagy milyen) módban játszva azokat. Így meg hogy akaratlanul is meglesznek, tuti elõveszem majd, squad mód úgyis engedi az egyedüli játékot.

milyen gépen fogsz játszani?

Link to comment
Share on other sites

GustyX

milyen gépen fogsz játszani?

i5 2500K proci (gyári 3.3Ghz), GTX560 Ti, 4GB RAM.

Link to comment
Share on other sites

Raven

i5 2500K proci (gyári 3.3Ghz), GTX560 Ti, 4GB RAM.

lehet majd le kell szaladnod a sarki hw boltba egy 2 gb-s memóriáért, nem? :) mindenképp írd meg h fut majd pls. igazából multiban a konstant fps lenne az ideális, nem hiszem h ~40+-szal beérném, mint single-ben.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

lehet majd le kell szaladnod a sarki hw boltba egy 2 gb-s memóriáért, nem? :) mindenképp írd meg h fut majd pls. igazából multiban a konstant fps lenne az ideális, nem hiszem h ~40+-szal beérném, mint single-ben.

Dual channel miatt csak egy komplett 8GB-os kitért :D. Ha nagyon muszáj lesz benevezek rá, de szerintem nem lesz gond. Meg ha úgy lehet kalibrálni a játékot ahogy az eddigi részekben, akkor meg pláne.

Ez meg... Nagyon nem tetszik. Spec ops-ot akarok!

j8ZLp1rI9a4

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hehe, a csaj narrátor a végén Metro LL-ból ismerős :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

nrg neked már megvan ugye? lehet nem veszem meg első nap, tekintettel arra h nincs meg a min. pc hozzá, megvárom h nálad h fut. milyen géped van?

nrg pls respond

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

nrg pls respond

igen megvan, de a sors fintora h az alaplapomon behalt az egyik memó slot :omg: szóval lehet el sem indul :D

régi (hasonló foglalatú, stb) lapot meg nem veszek, akkor már gépújítás, de az viszont nem most lesz

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Pre-Purchase Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition

119.99 euró

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Pre-Purchase Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition

Év posztja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...