Jump to content
GSForum - Segélyvonal

X-COM Enemy Unknown


CountofHell

Recommended Posts

CountofHell

Tegnap este gyanútlanul feltelepítettem a gépre a játékot, nem gondoltam h egybõl 6 órát lehúzok :D Nem bírtam abbahagyni.

Nagyon jó a game, de még elég sok dolog ködös. (elsõ xcom amivel játszom)

A legnagyobb problémám:

Soxor scannelés közben találok UFOkat, amiket nem tudok megtámadni, mert nincs a közelben légierõm. Ezt hogyan lehet orvosolni? Nem zavarna a dolog, de általában mindig ott találom a "legnagyobb" UFOkat ahol nem tudom megtámadni.

Nekem 2assault, 2snipa, 1heavy, 1support összeállítás jön be.

Normalon kezdtem, de bevallom sokat szoptam úgy, szal átraktam easy-re. De van egy sanda gyanúm hogy ez egy olyan game amit végigjátszás után azonnal újrakezdek. :D

Igen, ez egy olyan game amit nehéz letenni :D . Vásárolj interceptort - ez az alap légvédelmi egységed neve -, a felsõ menüben jobbra találod, valamint fejleszd ki a beam weaponst, hogy késõbb fel tudd szerelni legalább egy lézerrel, mert késõbb sokkal ellenállóbb UFO-k fogják majd a mûholdjaid bántani vagy a civileket terrorizálni. De sajnos ez is csak idõleges megoldás. Amennyiben nem hanyagolod a kutatást ( research ) késõbb sokkal hatékonyabb fegyverekre és légvédelemre tehetsz szert. :D

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Sikerült végigtolni normál nehézségi szinten (úgy, hogy az egész kampány alatt egy plusz embert vesztettem, és õ is egy õrmester volt, még nagyon az elején), ami azért így is sokszor okozott fejtörést. Ritka látni olyan "normál" nehézségi szintet mostanában, ami kihívást rejt magában. Jó kis retro gamma. B)

Link to comment
Share on other sites

sadoman

Igen, ez egy olyan game amit nehéz letenni :D . Vásárolj interceptort - ez az alap légvédelmi egységed neve -, a felsõ menüben jobbra találod, valamint fejleszd ki a beam weaponst, hogy késõbb fel tudd szerelni legalább egy lézerrel, mert késõbb sokkal ellenállóbb UFO-k fogják majd a mûholdjaid bántani vagy a civileket terrorizálni. De sajnos ez is csak idõleges megoldás. Amennyiben nem hanyagolod a kutatást ( research ) késõbb sokkal hatékonyabb fegyverekre és légvédelemre tehetsz szert. :D

Igen idõközben már szétdobáltam mindenfele a gépeket, már alien repcsim is van. A researchre meg nagyon rágyúrtam már az elején.

Sajnos utóbbi idõben nem sok idõm volt játszani vele. Lézer és plazmafegyvereket is kifejlesztettem (aztán utólag olvastam mindenhol hogy lézert érdemes kihagyni :D )

Már nem sok van hátra a storyból. Eddig nem vesztettem senkit, mivel loadoztam. Ez jó mert megvan a 6 tuti emberem, viszont hátránya hogy ha abból kiesik pár (lesérül) akkor pánikolok mert nincs helyette ugyanolyan faxa helyettes :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
TheGrimReaper

Most csinálom classicon, és az egyik terror küldetésen a scoutom meglátott úgy 10 chryssalidet akik ugye az ingyen mozgás miatt szépen fel is sorakoztak. Ijesztõ volt. :D de a két heavym 2 rakétával eléggé megritkította õket :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Attys78

Sziasztok.Következõt szeretném kérdezni : ha két gamestar magazin példányt vásárolok abból,amivel kapom az X-com-ot,akkor két külön Steam kódhoz jutok hozzá? Ismerõsömmel játszanánk multiba,az õ gépére lesz a másik példány,de nincs Gamestar fiókja.Segítséget elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Gamestar fiók kell hozzá. Egy fiók egy kódot tud aktiválni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chuck_Norris

Most komolyan senkit nem érdekel az XCOM2 bejelentés??? :unsure:

2E_-2wIJIzQ

Link to comment
Share on other sites

Cori

Senki nem is halott róla :D De a hír csodálatos. Szóval akkor lesznek új kütyük, közelharci fegyverek (?), viszont a storyt nem értem, az elsõ rész végén meg pont, h legyõztük az ûrlényeket, történt valami az Enemy Withinbe? :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Senki nem is halott róla :D De a hír csodálatos. Szóval akkor lesznek új kütyük, közelharci fegyverek (?), viszont a storyt nem értem, az elsõ rész végén meg pont, h legyõztük az ûrlényeket, történt valami az Enemy Withinbe? :D

A 2. rész története még nem tisztázott, de az EW és EU ugyanazt a befejezést adja. Viszont minden újításra kíváncsi leszek, na meg arra is, hogy végre lesz-e alien kampány is vagy nem? Bár eléggé esélyes, hogy nem lesz csak human kampány. :( Gondolom a multi is 1 hét alatt ki fog halni :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

XCOM 2 Gameplay Footage - IGN Live: E3 2015

AzAKyj-KK-E

Link to comment
Share on other sites

Cori

NWiLUzDe3uA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Doggar

Na rávettem magam az enemy withinre... Basszus nagyon tetszik.. Bár Megmondom öszintén nekem kimondottan nehéz...

Ugyhogy jöhetne némi tipp, tanács. Amivel könyebbé tehetném a haladást.

Most már eljutottak oda, hogy kifejlesztettem a 2. Páncélt. 5 fõs a csapat. De mûholdam még mindig csak kettõ van.. Most építem a müholdnak való helyet a bázison... Viszont pár helyen már 3-as a pánik. Pénzem nem igen van.. És az ufók egyre erõsebbek...

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Nem csak neked nehéz, hanem mindenkinek. Rutin és/vagy pár tipp hiánya nélkül nagy valószínüséggel bukni fogod az elsõ 1-2 nekifutást.

-szatelit lefedettség a legfontosabb

-terror mission-öknél a pénz/mérnõk jutalom a prioritás, amennyiben 3 (az értékben nem vagyok biztos) alatt van a pánik

-a késõbbiekben sokat számít egy katona rangja, load/restart mission akár, ha kidölne

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Nem csak neked nehéz, hanem mindenkinek. Rutin és/vagy pár tipp hiánya nélkül nagy valószínüséggel bukni fogod az elsõ 1-2 nekifutást.

-szatelit lefedettség a legfontosabb

-terror mission-öknél a pénz/mérnõk jutalom a prioritás, amennyiben 3 (az értékben nem vagyok biztos) alatt van a pánik

-a késõbbiekben sokat számít egy katona rangja, load/restart mission akár, ha kidölne

Jólvan. 2nap megfontolt játék után nagyjából rájöttem :) A Katonáimra nagyon vigyázom, és èpül a 4. müholdam. Terror missioknál, elöször a pánik szint a releváns majd utána a jutalom. :)

Az Overwatch funkció már töbször kihúzott a szarból :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...