Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RaiderZ


vampire17

Recommended Posts

kalm75

Jókat írtok a játékról, kipróbálnám, de ahol néztem elfogytak a kulcsok :(

Vki tud linket, ahol még esetleg lehet ? Köszönöm !

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Jókat írtok a játékról, kipróbálnám, de ahol néztem elfogytak a kulcsok :(

Vki tud linket, ahol még esetleg lehet ? Köszönöm !

Ezeket lehet megpróbálni nem tudom van-e még valahol, elég érdekes volt, mert rengeteg kulcsot osztottak szét és az elején alig fogyott, aztán ahogy terjedt a híre meg jött a hétvége, nagyon begyorsult a végére.

Link to comment
Share on other sites

Corten

Ezeket lehet megpróbálni nem tudom van-e még valahol, elég érdekes volt, mert rengeteg kulcsot osztottak szét és az elején alig fogyott, aztán ahogy terjedt a híre meg jött a hétvége, nagyon begyorsult a végére.

Gamesradaron még van én is onnan szereztem most.

Link to comment
Share on other sites

kalm75

köszönöm, már kaptam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
kaszman1

RAX86-W4R-31MP

Aki kapja marja :troll:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát néztem rólla videót de attól h nontarget ez nem egy pörgõs darab. Konkrétan bealudtam a bemutató videó alatt.

De azért a Monster Hunter részéért piros pont nekik akinek van erre ideje :D

IWj2lblPjsk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Athesz

Kaptam kulcsot az EUs betára úgy h gondoltam ránézek. 2 napja indították a bétát de a kliens még ott tart hogy a patch korrupt leállok te meg b+ hibaüzenettel kikapcsol az egész. ögüü

Link to comment
Share on other sites

alkony41

Valakinek van valami elképzelése arról, hogy milyen módon lehet bejutni a játékba? Szereztem kulcsot, de mindig kiírja, hogy nem létezik a felhasználó.

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Valakinek van valami elképzelése arról, hogy milyen módon lehet bejutni a játékba? Szereztem kulcsot, de mindig kiírja, hogy nem létezik a felhasználó.

EU verzió? Arra ügyelj, hogy nem az a userneved amit a regisztráláskor megadtál, hanem amit elküldtek e-mailban a béta kulcs beváltás után, valami Beta_XXXX szerû formátum

Link to comment
Share on other sites

alkony41

Próbáltam én mindkettõre, USA-ra idõvel be is engedett, plusz mostmár az EU-s accom neve is megjött (elég hülye rendszer, de ezt kell szeretni). Eddig USA-n toltam, tetszetõs játék, de ha este odajutok ahhoz a géphez amin fent van a játék, irány EU.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

meddig tart a béta? vagy csak hétvégén volt?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SirAlo

closed betanak mar vege van, az en kerdesem az hogy mikor indul mar az open ?

Link to comment
Share on other sites

Akosx

Üdv mindenkinek. Gondolom sokan fogtok játszani majd ezzel a nagyszerû játékkal (gondolom sokan a bétán is ottvoltak). Szeretném a magyar játékosokat összegyûjteni egy magyar raiderz közösséget alapítva. Létrehoztam egy fórmot e célból, remélem sikerül célom. A fórum a következõ címen érhetõ el: KATT HA ezen nem jön be (van mikor megadja magát a domain) akkor ezen a címen próbáljátok: KATT

Link to comment
Share on other sites

moody

closed betanak mar vege van, az en kerdesem az hogy mikor indul mar az open ?

ez engem is érdekelne

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
bloo

open beta október 24-én kezdõdik :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
undY1ng

Hányan toljátok innen? :)

Nemrég szedtem le és így elsõre egész jónak tûnik a többi tucat freehez képest. Ugyan csak a nontarget miatt hasonlít a TERA-ra (és csak ehhez az egyhez szerettem volna hasonlítani :D) de kérdés, hogy valaki már nagyobb szintig elvitte és esetleg PVP/PVE hogy áll?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
moody

srácok, tart még az open beta? vagy mikor lesz elérhetõ a játék? egyáltalán ingyenes lesz?

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

srácok, tart még az open beta? vagy mikor lesz elérhetõ a játék? egyáltalán ingyenes lesz?

Már kilépett a béta fázisból november 20-án és igen, free-to-play rendszerû maradt.

Raiderz európai oldala/ kliense

Link to comment
Share on other sites

moody

Már kilépett a béta fázisból november 20-án és igen, free-to-play rendszerû maradt.

Raiderz európai oldala/ kliense

köszi. a sok free játékhoz képest ez egész jónak tûnik. bár mindig ezt mondom :D:D

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

köszi. a sok free játékhoz képest ez egész jónak tûnik. bár mindig ezt mondom :D:D

Nem akarlak elszomorítani m00dy meg a játék kedvet sem elvinni, de valahogy engem olyan lvl 10 után sajnos nem... nem tudott jobban lekötni. A Tera sokkal jobban letudott kötni, pedig ugyanaz a style és ugyan fizetõs de mégis.. Valahogy ezekben a free mmokban tényleg nincs meg ez a "lekötõs" style. :(

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Nekem bejön, tiszta SAO, csak sajnos tegnap nagyon laggolt a szerver, egy idõ után már be se engedett :\

Link to comment
Share on other sites

jetine

Nekem bejön, tiszta SAO, csak sajnos tegnap nagyon laggolt a szerver, egy idõ után már be se engedett :\

Most már ez lesz a "tiszta olyan mint a wow" helyett. Viszont legalább a használata ugyanolyan téves ><.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Most már ez lesz a "tiszta olyan mint a wow" helyett. Viszont legalább a használata ugyanolyan téves ><.

Akkor már inkább a Blade and Soul olyan. Az a repkedés rohadt jó. :D

Jut eszembe. :)

Remélem olyanra csinálják h ha elkúrod game over. :D

16CyAuxeEu4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...