Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google+


gebali1991

Recommended Posts

arazu

Ha jól tudom, akkor még csak a teszterek használhatják a Google+-t. Vagy nem?

Ha egy cirka fél oldalt lentebb lapozol, akkor láthatod azt a grafikont, amelybõl adódóan már bõven több mint 20 000 000 felhasználója van. Az alap tesztelõs ötletet elég gyorsan elvetették, mivel eszméletlen nagy volt a kereslet a regisztrációkra.

Én nekem szerintem olyan 2-3 hete van már, de értelemszerûen még sehol nincs a Facebookhoz képest (gondolok itt arra, hogy a FB-os 220 ismerõsöm közül egyet se találtam még meg, és nálam néha timeout-ot is osztogat - de azt végülis minden).

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ha jól tudom, akkor még csak a teszterek használhatják a Google+-t. Vagy nem?

Már nem. Egy ideje (1-2 hete) én is fent vagyok, de még csak 1 ismerõst találtam meg.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Akkor küldene valaki nekem meghívõt?

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nekem is dobna valaki egyet? Elõre is köszi :) .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát ha dobtok e-mail címet és tudok küldeni, akkor küldök nektek :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Uraim : Megvannak hívva :)

Link to comment
Share on other sites

alratar

Köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Köszi :) .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szívesen. :)

És azoknak is akik csak PMet írtak.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na úgytűnik nem tudok több meghívót küldeni... de az is lehet h csak egyenlőre, de a jelek szerint már az utolsó sem érkezett meg annak akinek küldtem.

Szívesen mindenkinek.

ja és aki még akar majd az inkább ide írja be (állandóan tele a PM táram xD )

Link to comment
Share on other sites

adesz444

ja és aki még akar majd az inkább ide írja be

Vagy olvasson vissza. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Vagy olvasson vissza. :rolleyes:

Így azt is tudja h most egyenlõre szüneteltetnem kell a meghívogatást

Link to comment
Share on other sites

adesz444

Így azt is tudja h most egyenlõre szüneteltetnem kell a meghívogatást

Hát még annál kicsit visszább. :)

Amúgy én is meghívtam n+1 embert, de nekem még mindig ott van a meghívás gomb, bár nem próbáltam ki, hogy mûködik-e.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát még annál kicsit visszább. :)

Amúgy én is meghívtam n+1 embert, de nekem még mindig ott van a meghívás gomb, bár nem próbáltam ki, hogy mûködik-e.

nekem nem tudom h az N (természetes számok halmaza :lol: ) mennyit is takar pontosan, de kaptam sok PMet, meg más ismerõst is hívtam meg.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Egyébként szerintetek eléri a célját, és leveri a Facebookot?

Link to comment
Share on other sites

adesz444

nekem nem tudom h az N (természetes számok halmaza :lol: ) mennyit is takar pontosan, de kaptam sok PMet, meg más ismerõst is hívtam meg.

1 < n < x, ahol x eleme N :D

Szóval csak annyit akartam, h én is kiosztottam meghívókat, és még tudok is, aki be akar kerülni még az olvasson visszább... :)

Egyébként szerintetek eléri a célját, és leveri a Facebookot?

Én írtam korábban egy gyors review-t.

Fejlettséget figyelembe véve legyõzheti, bizonyos szolgáltatások (játékok, app-ok) híján egyelõre talán nem, de szerintem ez is csak idõ kérdése.

A google ereje abban áll, akik használják a google szolgáltatásokat. Legfõképp a gmailt ugye. Akik használják a gmailt, azok bele vannak úgymond kényszerítve, hogy használják a g+-t, a google profil automatikusan létrejött, ez után pár kattintás lesz a pluszig.

A gyengeség is pont itt rejlik, hiszen biztosan egész sokan vannak, akik nem használják a gmailt, stbt, azoknak (tudatlanságuk :D) miatt nem éri meg google-re váltani. A FB népszerûsége töretlen, igazából egyszerû mint a faék, és nem kell hozzá semmi olyan új dolog, mint egy google account, hiszen email fiókot legrosszabb esetben is ad a szolgáltató, az internet explorer nyomja a hotmailt, yahoot stb, a facebookot meg kb mindenki ismeri legalább hallásból.

Összességében szerintem legyõzheti késõbb, annyi tuti, hogy ez sokkal erõsebb, mint a google eddigi próbálkozásai együtt véve.

Én kipróbáltam/használgattam mindet, ami volt eddig, mint írtam korábban infós egyetemista révén, itt nagyon gyorsan rákapnak az emberek az ilyen újításokra.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyébként szerintetek eléri a célját, és leveri a Facebookot?

ha csinálnak errõl is egy nagysikerû mozifilmet akkor bizonyára :D

Egyébként meg majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

Real013

ha csinálnak errõl is egy nagysikerû mozifilmet akkor bizonyára :D

Facebook-ról sem csináltak. :unsure:

Az nem arról szólt. :P

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Facebook-ról sem csináltak. :unsure:

Az nem arról szólt. :P

Bazzeg, én esküszöm láttam egy facebookról szóló filmet! :o

(The) Social Network címen, egy alkotás a Facebook születését majd - miután kiderül, mennyit ér - a tulajdonlása körüli ádáz küzdelmet mutatja be. Szerencsére filmesre van véve a figura, így élvezhetőbb mint egy sima dokumentum film. Van benne olyan "amerikai egyetemes movie" vonás elég erősen, a facebook ismerte nélkül is élvezhető a mű.

Mark Zuckenberg is szerepel a filmben (mármint alakítja valaki) igaz még februárban láttam.

És persze lehet okoskodni h nem arról szólt, mert persze h nem arról szólt, hanem a teknősök párzásáról... De egy oylan szintű mű elég lenne a google + -nak is.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

ezt nem hiszem el

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

ezt nem hiszem el

Eltaláltak? :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Facebook-ról sem csináltak. :unsure:

Nem a lõfa$zt nem. Itt is tudom mire gondolsz, de a felhúzott orrot hagyd el :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem a lõfa$zt nem. Itt is tudom mire gondolsz, de a felhúzott orrot hagyd el :D

Ez nem felhúzott orr, csak puszta csipkelõdés, mostanában bírom az ilyet :D

Link to comment
Share on other sites

_George_

KROK: Hihetetlen, hogy néha mennyire nem tudod észrevenni magad. Nem tudom, hogy szándékosan csinálod vagy gyengén megy az olvasás de ez már a sokadik alkalom.

Snexi: Mások is vélekednek úgy Krok-ról mint te de azért nem kell ilyen nyíltan szóvá tenni.

Mindketten kaptok egy szóbeli figyelmeztetést, több ilyen ne legyen!

Link to comment
Share on other sites

sid

Most regeltem fel, de már ahogy belépett láttam hogy ez nem fog tetszeni :) Remélem ismerõseim közül senki sem tér át erre...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...