Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Age of Conan


Shudzsi

Recommended Posts

Shudzsi

Fura hogy nincs topikja, na m1.

Mai naptól ingyenesen lehet tolni, bár nem tudom megéri-e ennyi korlátozás mellett, de egy próbát megér - szerintem.

Aki esetleg még kipróbálná írhatna véleményt a játékról, esetleg ha vki tolta régen hogy mennyit változott....

Nekem már megy a letöltés, csak gondolom van még rajtam kivül pár ember úgyhogy kicsit lassú(legalábbis az eddigi 5mb helyett kevesebb mint 1mb elég éles váltás :D), és 6gb-ot szedne le o.o.

Regisztráció/letöltés itten

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Fura hogy nincs topikja, na m1.

Mai naptól ingyenesen lehet tolni, bár nem tudom megéri-e ennyi korlátozás mellett, de egy próbát megér - szerintem.

Aki esetleg még kipróbálná írhatna véleményt a játékról, esetleg ha vki tolta régen hogy mennyit változott....

Nekem már megy a letöltés, csak gondolom van még rajtam kivül pár ember úgyhogy kicsit lassú(legalábbis az eddigi 5mb helyett kevesebb mint 1mb elég éles váltás :D), és 6gb-ot szedne le o.o.

Regisztráció/letöltés itten

elolvastam hogy mégis miben kevesebb a f2p a premiumnál és az lenne a kérdésem,hogy nincs benne olyan rendszer esetleg mint a lotroban,hogy esélyt kapjunk ingyen a többi tartalomra is? ha nincs szerintem ki se próbálom,fogadok a fele dungik nem elérhetõk+csak 2 raid és a siege-be sem mehetünk,ami ha legalább annyira fun mint a warhammerben volt akkor jó lenne. -_-

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

elolvastam hogy mégis miben kevesebb a f2p a premiumnál és az lenne a kérdésem,hogy nincs benne olyan rendszer esetleg mint a lotroban,hogy esélyt kapjunk ingyen a többi tartalomra is? ha nincs szerintem ki se próbálom,fogadok a fele dungik nem elérhetõk+csak 2 raid és a siege-be sem mehetünk,ami ha legalább annyira fun mint a warhammerben volt akkor jó lenne. -_-

én is erre vagyok kiváncsi, ha nincs akkor felejtõs :(

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

én is erre vagyok kiváncsi, ha nincs akkor felejtõs :(

Én is megnézném, csak azt sem tudom, hogy mi mit takar. Pl.: Veteran point, alternative advancement, mekkora az a Gateway to Khitai, stb.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

én is erre vagyok kiváncsi, ha nincs akkor felejtõs :(

mert az úgy rohadtul nem fun,ha a high end tartalmak feléhez se nyúlhatsz hozzá és még esélyt sem kapsz,csak ha fizetsz. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Én is megnézném, csak azt sem tudom, hogy mi mit takar. Pl.: Veteran point, alternative advancement, mekkora az a Gateway to Khitai, stb.

instákra is az v n irva hogy abba mehetsz ami nem premium, kösz az infót bazz....

remélem nem csak egy kibõvített trial, akkor kár volt ekkora hírverés neki...

Link to comment
Share on other sites

Razon

12bõl 4 class az elég kicsi választék, pláne ha ez a 4:

Barbarian

Demonologist

Guardian

Priest of Mitra

Ennél unalmasabbakat el sem tudok képzelni.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

12bõl 4 class az elég kicsi választék, pláne ha ez a 4:

Barbarian

Demonologist

Guardian

Priest of Mitra

Ennél unalmasabbakat el sem tudok képzelni.

név alapján a klasszik party: caster,meele,tank, healer - nem?

Link to comment
Share on other sites

Razon

név alapján a klasszik party: caster,meele,tank, healer - nem?

Nálam már ott bukott meg hogy nincs rogue/thief, vagy valami archer féle :D

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

bejutottam végre de 40 perc múlva 2 órás leállás illetve szarakodik a netem, nagyon laggoltam ingame.

tehát kb várhatok 2 órát hogy egnézzem...

Link to comment
Share on other sites

Machine_Head

Én 2011 elején vettem meg a játékot, a játék legnagyobb hibája hogy nincs elég quest, és a végén kínkeservesen lehet eljutni a max szintig. Veteran point, alternative advancement: ne foglalkozz ilyenekkel, a f2p oldalnak sztem ilyenje úgyse lesz. Gateway mérete pedig egy normális zóna. Ez is csak egy kibõvített trial...

Link to comment
Share on other sites

Stromblast

Én még anno 50-es szintre toltam fel egy dark templart...Rohadt jó játék lenne amúgy, csak pl egy a siege tök jól hangzik, csak konkrétan nem mûködött. Kihalt volt az egész játék, party-t alig találtam, magyarral alig találkoztam...A játék eleje baromira kidolgozott, csomó quest, tárgyakkal xp-vel, viszont után elfgyott a készítõk lelkesedése/ideje és beleeste abba a hibába, hogy tök érdektelen semmi questekkel pakolták tele a játékot, ráadásul kb 60-as szint után abszolúte kihalt minden a játékból. Azóta persze biztos kijavítottak egy csomó mindent, de ez a f2p nekem nagyon kakesznak tûnik...nagyon sok a korlátozás, így a szakadék a prémium és a f2p játékosok között akkora, hogy szvsz f2p-be nem is érdemes elkezdeni a játkot.

Amit viszont kiemelnék a grafikán túl (sztem a mai napig a legszebb MMO, mindezt úgy, hogy teljesen baráti a gépigénye) az a harcrendszer...végre született egy eredeti ötlet, ami jó is és könnyen kezelhetõ is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
darkmessiah666

hello

tudja valaki hogy a funcom pontokat ingame ki lehet farmolni,vagy csak megvenni lehet penzert? <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GubZol

Sziasztok! Nekem bejön a játék... De van pár doog, ami nem világos, és inkább itt kérdem meg, mint hogy ott bénázzak... Hogy tudom a medium armort kitanulni, és hogy tudok szakmát felvenni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ManuelCalavera

Hello!

remélem itt találok végre valakit, aki talán tud nekem segíteni AoC-al kapcsoaltban. A kérdésem az lenne, hogy ha én indítok egy Cimér Guardiant, és a haverom egy Stygiai Demo-t, akkor Tortage szigetek után, lvl20-tól fogunk e tudni együt questelni tovább (partyban)?

Részben azért kérdezem, mert ugye a stygiaiaknak nincsen soldier, a ciméreknek meg mage típusú karakterosztályuk, és attól félek hogy akármelyikünk is utazna át a másik régiójába, annak aki utazott, nem fognak jó rewardokat adnia questek.

Igazából elég tapasztaaltlan vagyok még AoC-al kapcsolatban, de erre sehol se kaptam választ, akárhogy is kerestem... Hogyha ezt valaki esetleg olvasná, akkor nagyon megköszönném hogyha egy pár szóban elmondaná nekem, hogy mi a legjobb választás nekünk, hogy hol tudnánk partyban haladni. elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Agares69

Hello!

remélem itt találok végre valakit, aki talán tud nekem segíteni AoC-al kapcsoaltban. A kérdésem az lenne, hogy ha én indítok egy Cimér Guardiant, és a haverom egy Stygiai Demo-t, akkor Tortage szigetek után, lvl20-tól fogunk e tudni együt questelni tovább (partyban)?

Részben azért kérdezem, mert ugye a stygiaiaknak nincsen soldier, a ciméreknek meg mage típusú karakterosztályuk, és attól félek hogy akármelyikünk is utazna át a másik régiójába, annak aki utazott, nem fognak jó rewardokat adnia questek.

Igazából elég tapasztaaltlan vagyok még AoC-al kapcsolatban, de erre sehol se kaptam választ, akárhogy is kerestem... Hogyha ezt valaki esetleg olvasná, akkor nagyon megköszönném hogyha egy pár szóban elmondaná nekem, hogy mi a legjobb választás nekünk, hogy hol tudnánk partyban haladni. elõre is köszi!

Üdv!

Ha még nem változott a rendszer, akkor Tortage után mindenki a saját földjén kezd. Összecsapódni akkor tudtok, ha elértek egymáshoz, vagy valaki fogja magát és eljut a másik területére.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ripley

Baaah. Megnéztem az 1982-es majd 2011-es Conan a Barbárt és hihetetlen nagy kedvem támadt játszani! :)

A "kitartókat" kérdezem, hogy mostanra milyen lett a játék? Lehet F2Pként is élvezni?

Anno csak trialban próbáltam.. :( De akkor nagyon tetszett!

Link to comment
Share on other sites

Garfield92

Baaah. Megnéztem az 1982-es majd 2011-es Conan a Barbárt és hihetetlen nagy kedvem támadt játszani! :)

A "kitartókat" kérdezem, hogy mostanra milyen lett a játék? Lehet F2Pként is élvezni?

Anno csak trialban próbáltam.. :( De akkor nagyon tetszett!

Mondok neked valamit, leszedtem a free veriót, és már a karakter kreálás olyan bugos volt hogy semmi enter world nem volt, nem tudtam karakternevet beirni, és 0 "kúztomizálási" lehetőségem volt...újra lehúzni a 20 gigát és újra rakni már nem volt erőm....

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Mondok neked valamit, leszedtem a free veriót, és már a karakter kreálás olyan bugos volt hogy semmi enter world nem volt, nem tudtam karakternevet beirni, és 0 "kúztomizálási" lehetõségem volt...újra lehúzni a 20 gigát és újra rakni már nem volt erõm....

Azóta már leszedtem és igen, ezek még mindig nagy korlátok ahhoz, h lehessen ezt élvezni. :(

Link to comment
Share on other sites

Garfield92

Azóta már leszedtem és igen, ezek még mindig nagy korlátok ahhoz, h lehessen ezt élvezni. :(

Egyszerûen hihetetlen! Hogy lehet ezt Így a közönség elé tárni? Az egy dolog, hogy a játék bugos, de hogy el se jutsz odáig, hogy játszhass....az már nevettséges... :fuu:

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Egyszerûen hihetetlen! Hogy lehet ezt Így a közönség elé tárni? Az egy dolog, hogy a játék bugos, de hogy el se jutsz odáig, hogy játszhass....az már nevettséges... :fuu:

Nem szívesen írom ezt, de sajna maradok egyelõre a vovnál akkor. :l

Link to comment
Share on other sites

Garfield92

Nem szívesen írom ezt, de sajna maradok egyelõre a vovnál akkor. :l

Én meg maradnék a Lotronál, ha unnám már halomra az auto target mmokat....bár már elég rég óta nem játszom szinte semmilyen mmoval. Lehet már alább fagyott az undorom...meg hát Lotro még is csak Lotro, a világ miatt játszottam nem a harcrendszer miatt.

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Nagyon nem megy a szekér... :ninja:

Ma kaptam:

Calling all Veterans!

With great new adventures now available in the magnificent new House of Crom dungeon, the king is inviting you back as his royal guest! You can now take advantage of this unique opportunity to return and seek your fame and glory in the latest additions to the dungeons of Hyboria.

Featuring two massive new dungeon areas with a wealth of new items and rewards to claim, don't miss this chance to explore the House of Crom. You can claim 30 days of premium game-time for free, just by logging into your account and re-activating! This is a limited time offer and you must stake your claim before February the 22nd 2012 in order to claim your free premium time!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
tyber16

ha váltok f2p-röl fizetõsre akkor mennyi a havidíja a játéknak ?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
VassGabor

A conan exiles jövőhéten ingyenes az Epicen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...