Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fesztiválok


-Dan-

Recommended Posts

BajuszGG

A Hegyaljához csatlakozom. B) Eszméletlenül jó volt. Elsõ nap Nevergreen, Supernem, Beatrice, EDDA Mûvek este pedig Szkúter. :D Koncertek között végigkóstoltuk a borpalettát, megtaláltuk Mo. legjobb döner kebabos büféjét. B) Ott voltunk végig, volt másnap Firkin (de szépke a hegedûs jány ^_^), pipázás, bebaszcsi aztán meg Heaven Shall Burn, Depresszió, Pennywise, Heaven Street Seven, Rómeó vérzik, Guano Apes, Korpiklaani, Helia, Kosheen, Subscribe meg mi szem szájnak ingere. :D Ilyen felhozatal legyen jövõre is. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Sajnálom h nekem kimaradt idén a Hegyalja, de sajna már 1 hónapja sejtettem h ez lesz :(

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

.... bebaszcsi....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Mivel szakad az esõ Hévízen és lószarba se tudunk elmenni, röffentettem elsõ körben két beszámolót a Hegyalja elsõ két napjáról. Akit érdekel, megtekintheti itt meg itt. :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mivel szakad az esõ Hévízen és lószarba se tudunk elmenni, röffentettem elsõ körben két beszámolót a Hegyalja elsõ két napjáról. Akit érdekel, megtekintheti itt meg itt. :)

hé víz

vagy

esõ víz

nem mind1? :D

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

hé víz

vagy

esõ víz

nem mind1? :D

:ninja:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
B4LINT

Hadd idézzek a volt.hu-ról:

"A tömeg fél tizenegykor konkrétan eszét vesztette, amikor felcsendült az intro. A hívó szóra a Telekom Nagyszínpad felé minden irányból sprinteltek a rajongók, időnként még testi épségüket is kockára téve – nem egy hatalmas esést láttunk. Meg is telt a küzdőtér, és nyugodtan kijelenthetjük, hogy a 2011-es VOLT fesztiválon eddig a legtöbben a Pendulum-showra voltak kíváncsiak, akik ezzel arányosan a legnagyobb látványt és technikát vonultatták fel."

Csak most nézem ezt a topikot, olvasgattam a beszámolóid - amik nagyon jópofák amúgy -, és azt kell mondjam, ez a koncert lehet, hogy jobb volt annál, amit a Glastonburyn toltak; bár persze a körülmények nem ugyanazok, egy ennyire elöl álló ember nyilván máshogy vélekedne arról a koncertről is (egyik ismerősünk bent volt elöl a zúzdában, az egyik könyökét sikerült is kék-zöldre verni, ki kellett vinni és ellátni :D).

A legfőbb okot abban látom, hogy este 8-ra Pendulumot tenni, hát... nem a legjobb ötlet, de nem tudtak mit csinálni, Beyonce volt a headliner, vele kellett zárni a Piramist. A tömeg persze felfoghatatlan méretű volt, de ez ott nem meglepetés.

WRFvrYDxAqc

Valami hasonló rohanást mutattunk be mi is amúgy, eléggé siettünk meló után, hogy odaérjünk, de mivel annyira hatalmas az a terület, csak egy 20 perc késéssel tudtunk odaérni... pedig így sem az utakon közlekedtünk, hanem a masszív sárban :D Kb. a második hangfalsorig sikerült jutni ennyi idő után abszolút oldalról közelítve, és hallottunk 3 számot a koncertből... a Blood Sugar nagyon király volt, zárásnak meg ment a Watercolour, de teljesen biztos vagyok benne, hogy sötétben és főleg "válogatott közönséggel" ez sokkal jobb is lehetett volna.

---

Írtam egy kis összefoglalót amúgy én is:

Glastonbury Festival 2011 @ Videodrome

Szarpucolós meló ide vagy oda, ez bizony rohadt nagy élmény volt :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A bebaszcsin én is behugycsiztam :lol:

Na a szigetre leszek még kíváncsi ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-Dan-

Ez egy nem kispályás felhozatal Oo

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ja hát a Reading, igen :D Jövõre ide is lehet, hogy tudok menni dolgozni, ha ezt az utat választom... akkor Glastonbury + Silverstone + Reading adja. De valszeg olimpia lesz belõle, az nagyobb fun :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
mio007

Évem ötödik zenei fesztiválja következik, a Fridge. Már elsõ nap megvolt a bérletem, szerintem hatalmas lesz.

Itt kérném meg azokat az embereket, akiknek van ideje és pár kattintás nem okoz gondot, hogy szavazzon rám a fotópályázaton. A trabantos úriember én lennék. Nekem sokat jelentene pár szavazat, aki pedig rám szavaz monstert kap - ha nyerek :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Évem ötödik zenei fesztiválja következik, a Fridge. Már első nap megvolt a bérletem, szerintem hatalmas lesz.

Remélem is, mert én már betáraztam! :D

3 bérlet 2x2 napijegy

(nevem kipainteltem :lol:)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
-Dan-

20 éves a Sziget és a VOLT is.

5w4fMLZGxVQ

edtxh-8Z6i0

Én igazából csak a VOLT-ban vagyok érintett, de nem estem nagyon hasra tõle. Nagyon durván beharangozták hogy 20. fesztivál meg napokkal elõre nyomatták h mikor lesznek kihirdetve a fellépõk, stb, volt kívánság gép is, erre ahogy nézem sokkal több embernek nem tetszik, mint akinek igen. Elsõ ránézésre nem lesz rossz, de ha nem hoznak vmi nagyobb húzónevet (pl Blink 182, Green Day, Avenged Sevenfold (vagy a személyes legnagyobb kívánságomat a Muse-t)) akkor meggondolom idén is menjek-e... Pedig az utóbbi években mindig kint voltam végig.

Novarock-on pedig ott lesznek olyanok hogy Metallica, Nightwish, Kasabian, stb... Csalódás ez a magyar lineup, de mindkét fesztiválon :ninja:

Link to comment
Share on other sites

marco045

Na majd hegyalja... nagyon várom már, eddig még ott sem volt bejelentve semmi nagy név.

De szerintem idén Voltra is megyek. Csak legyen már nyár...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Eddig Engem se érdekel egyik sem. :unsure: Igazából tavaly is úgy volt, hogy csak egy együttes miatt mentem le, aztán felfedeztem néhány olyan bandát, amiket mondjuk névrõl ismertem, esetleg 1-2 számot is tõlük, de addig hidegen hagytak, most meg már nagyon szívesen kimennék rájuk újra. De ha most nincs legalább 1 olyan név, ami miatt kifejezetten kimennék, akkor nem látom értelmét a dolognak.

Egy Green Day vagy Muse miatt pl. Én is már most rendelném a bérletet. :D Sajnos mindkettõre nagyon kevés esélyt látok. :(

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Egy Green Day vagy Muse miatt pl. Én is már most rendelném a bérletet. :D Sajnos mindkettõre nagyon kevés esélyt látok. :(

Hát se Muse, se Green Day, se Avenged Sevenfold, se Blink 182 (ezt egy korábbi hozzászólásukban írták).

[GSF] Picture

'kinda disappointed now :\

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Igen, ha minden igaz Muse és GD is idén ad ki új lemezt, így várható volt, hogy egyáltalán nem vagy csak néhány helyszínen turnéznak, így egy mo.-i állomás kizártnak tûnt. :( Így igazából nem is tudom ki jöhetne, akire szívesen elmennék, nem nagyon maradt már olyan. Mondjuk egy LP, de az megint csak nagyon erõsen kétséges. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

marco045

hegyre jön az enter shikari. gááciiiiiiiii

már rossz nem lehet.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na majd hegyalja... nagyon várom már, eddig még ott sem volt bejelentve semmi nagy név.

De szerintem idén Voltra is megyek. Csak legyen már nyár...

Idén jó lenne hegyaljára elnézni... VOLTra nem sok esélyt látok, mivel az nekem pont az ország másik vége. :(

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Björk után további tíz világsztár részvételét jelentették be a Heineken Balaton Sound szervezõi. A névsor nemcsak rendkívül illusztris, de igazán sokrétû is.

‎Heineken Balaton Sound 2012: Avicii | Example | Gossip | Steve Angello | Carl Cox | Dubfire | Sasha | Digitalism | Animal Collective | Caribou | Björk... and many others

még 153 nap. :B

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-Gio-

Hát én vettem bérletet, de eddig felemásak az érzéseim.

Avicii és Example nagy piros pont, Angello is jó lesz, de Björk, Gossip, Kalkbrennerék... Utóbbi 3 nem az én mûfajom, márpedig Björk és Kalkbrenner nagy névnek van titulálva, hát tavaly a "helyettük" érkezõ Tiesto-Dogg kettõs sokkal jobb volt, szerintem.

Guettával meg semmi bajom, szeretem a zenéjét, de picit már uncsinak is hathat a harmadik ízben.

Mindenesetre nem rossz a line-up, csak lehetne jobb is. De én még azért áprilisban reménykedem egy név miatt a Hardwell-Laidback-Afrojack-Romero fogatból. :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

szigetre meg jön lmfao ^_^

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

szigetre meg jön lmfao ^_^

Szigetre mész?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Szigetre mész?

staff -_-

^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-Dan-

Jön vki VOLTra? Én most indulok el lassan átvenni a karszalagomat, csak a sátras tömeg csengjen le :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...