Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fesztiválok


-Dan-

Recommended Posts

-Dan-

Na ma estétõl VOLT feszt., jóság lesz én már látom :rolleyes:

Ha érdekel valakit, majd élménybeszámolok :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na ma estétõl VOLT feszt., jóság lesz én már látom :rolleyes:

Ha érdekel valakit, majd élménybeszámolok :)

engem

fõleg pendulum

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na ma estétõl VOLT feszt., jóság lesz én már látom :rolleyes:

Ha érdekel valakit, majd élménybeszámolok :)

Nekem holnaptól,mi csak holnap megyünk. Én is várom már :)

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Urak Hegyaljára kik jönnek? Elég epicnek ígérkezik.

Link to comment
Share on other sites

Real013

engem

fõleg pendulum

Pendulum-ot meg 30 seconds-ot ki ne hagyja senki, rohadt nagy bulit csináltak a Nován! ^_^

Link to comment
Share on other sites

marco045

Urak Hegyaljára kik jönnek? Elég epicnek ígérkezik.

Én biztos ott leszek. Másokat nem tudok a fórumról.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Pendulum-ot meg 30 seconds-ot ki ne hagyja senki, rohadt nagy bulit csináltak a Nován! ^_^

sejted h nem viccből hagyom ki :angry: :lol:

Urak Hegyaljára kik jönnek? Elég epicnek ígérkezik.

bátyám pl.--- :ninja:

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

VOLT 0. nap tegnap, pipa.

6kor volt kapunyitás, mi 8ra mentünk hogy kiváltsuk a karszalagot ha már egyszer nem sátrazunk (azért nem rossz ha helybe jön a fesztivál :)). Azt hiszem érzékelteti a tömeget, hogy így is 2 órát álltunk sorba, de 10 után el volt intézve minden:

- VOLT hetijegy a csuklómon: check

- Elmúltam 18 kaphatok alkoholt a csuklómon: check

- Fesztiválkártyára lóvé feltöltve: check

Megindultunk hát befelé a Lõvér campingbe, és ami elsõre brutális volt, az a tömeg. Tavaly a 0. napon elhanyagolható számú ember volt, egyetlen fellépõvel Ganxsta Zolival. Idén annyi ember volt, mint tavaly kb a 2. napon, meglepõ volt, jövõre könnyen elõfordulhat hogy 5 napos lesz a Volt szerintem. Ment a kapkodás rendesen, minden boltos igyekezett kinyitni már tegnap, gondolom erre õk sem számítottak. A koncertek tegnap még nem voltak olyan nagy cuccok, meghallgattunk valami random bandát akik covereket toltak leginkább, de a Blur, Subways és társaik zenéi kellõen felpörgettek minket. Éjfélkor kezdett az MR2 színpadon a Magna Cum Laude, aminek én személy szerint messze nem vagyok a rajongója, de a csajok nagyon meg akarták nézni, és ha már más úgysem volt, hát miért ne? Igazából meglepõen korrekt hangulatot csináltak (bár a közepén leültek kicsit). Ami teljesen meglepett, hogy zárásnak betolták a Smells Like Teen Spirit-et, tõlük erre nem számítottam :D Vissza után jött természetesen a Pálinka dal, és ezzel le is zárult a 0. nap kb 2 körül.

Megérte kimenni, felmértük a terepet, jóság van. Rengeteg árus, színpad, leülõs hely, durva mennyit változott a Volt pár év alatt. Szinte mindenhol egyenárak vannak, a sör pl mindenhol 500ft ha dobozos, 450 ha csapolt. Találtunk egy egész jó kebabost is ha megéheznénk, de amúgy is akkora ennivalófelhozatal van, hogy az nem igaz.

Ma du. is voltunk kint, körbenéztünk kicsit a komolyabb részeken is, egész napra le tudja magát foglalni az ember, mindig van vmi program.

Most viszont elköszönök, nagyszínpadon este Asias Dub Foundation, Kiscsillag és My Chemical Romance kombót végigpörögjük, holnap jelentkezem megint :)

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hát én itt dolgozok Volt-on a közönségszolgálatnál (külsõ infós konténerhez vagyok beosztva). Hívtak Sound-ra is, de akkor pont Salzburgban leszek, de Szigetre lehet, hogy megint be kell ugornom valaki helyett végig, mondjuk ott sokkal rosszabb a szállás... De ez a Volt-os most tök jól meg lett oldva. :)

De tök jó, mert ha valami koncert érdekel, akkor így bármikor lehet cserélni másokkal és el tudok menni, meg a Crew-s kártyával és a Staff-os karszalaggal több helyre is beengednek, kapok ebédet és vacsorát, fizetik az ide- és hazautat, van 1 jó koliszobás szállás, munka közben adnak laptopot nettel, és még ezen felül kapunk pénzt a munkáért. Mondjuk igazából elég alacsony az órabér, de még így is több, mint Zalaegerszegen bármelyik diákmunka közvetítõnél.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Hát én itt dolgozok Volt-on a közönségszolgálatnál (külsõ infós konténerhez vagyok beosztva). Hívtak Sound-ra is, de akkor pont Salzburgban leszek, de Szigetre lehet, hogy megint be kell ugornom valaki helyett végig, mondjuk ott sokkal rosszabb a szállás... De ez a Volt-os most tök jól meg lett oldva. :)

De tök jó, mert ha valami koncert érdekel, akkor így bármikor lehet cserélni másokkal és el tudok menni, meg a Crew-s kártyával és a Staff-os karszalaggal több helyre is beengednek, kapok ebédet és vacsorát, fizetik az ide- és hazautat, van 1 jó koliszobás szállás, munka közben adnak laptopot nettel, és még ezen felül kapunk pénzt a munkáért. Mondjuk igazából elég alacsony az órabér, de még így is több, mint Zalaegerszegen bármelyik diákmunka közvetítõnél.

hogy keveredtél be a crew/staff-ba? :)

Link to comment
Share on other sites

Arwy

hogy keveredtél be a crew/staff-ba? :)

Legjobb barátnõmnek köszönhetõen, aki meg egy modellügynökségen (aminél elvégzett egy modell/hostess tanfolyamot) keresztül. :) Az az ügynökség csinálja ezen a 4 fesztiválon a közönségszolgálatot. A Gourmet-en, Volt-on, Sound-on, és Sziget-en.

De úgy volt, hogy neki alapból nem sikerült beszervezni, de aztán lemondta 1 srác és 0. nap elõtti délután felhívtak, hogy elvállalnám-e, én meg mondtam, hogy persze. :D

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Volt 1. nap is megvolt :)

Tegnap még nagyon rámentek erre a romás témára ami nekem annyira nagyon nem jön át, ezért nagyrészt mászkáltunk jobbra-balra estig, végül pedig kikötöttünk a nagyszínpad elõtt.

Az Asian Dub Foundation nem volt rossz, nekik annyi számukat nem ismerem. Talán amikor az NFSU kijött anno és benne volt a

akkor hallgattam bele más számaikba is - de azért külön öröm volt, amikor a vissza után ezzel a számmal folytatták. Adta B)

Kiscsillag jött utána, igazából nem nagyon tudok nyilatkozni róla, õket többször hallottam, hozták a szokásost.

Zárásnak pedig My Chemical Romance. Nekik ismertem néhány számukat de különösebben soha nem hallgattam õket (nos igen, nem az 1. nap fellépõiért vettem hetijegyet :]), ennek ellenére nagyon durván jók voltak. Eléggé elöl is álltunk, zene, hangulat, fények, minden rendben volt. Ha ismertem volna a számaikat még a hangom is elment volna, így csak sántítva jöttem haza :D Video lent, ha érdekel valakit.

Mai program még nem fix, majd lesz valahogy :) Ami tuti az a Tankcsapda majd a Sum 41 kombó, ami elõre megmondom hogy gyilkos lesz :D

n_FHQko2vpE

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hát a My Chemical Romance hangosítása siralmas volt. De azért jó volt. :)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Megvolt a 2. nap is.

Az idõjárás eléggé megszivatott minket, haza kellett jönnöm hosszú gatyáért meg hosszú ujjúért. Estére nagyon feltámadt a szél és gyorsan le is hûlt a levegõ. Szerencsére semmi extráról nem maradtunk le, amikor elléptünk a Primus kezdett de nem volt túl meggyõzõ. Szerencsére közel lakom (~7p) meg haverok is nálam cuccolnak, így 20 percen belül megfordultunk. A Primus még nagyban játszott, de annyira béna volt, hogy inkább mászkáltunk mert egyszerûen nem volt semmi olyan ami érdekelt volna minket. Mindegy, söröztünk meg vettünk ezt-azt legalább :)

Ez után fél9 körül befoglaltuk a nagyszínpad elõtt durván a 10. sorban a helyünket, hogy "ez itt bõven elég gyilkos lesz." 10kor kezdett a Tankcsapda, akikkel nekem semmi bajom, sõt kifejezetten bírom a (régi) számaikat, több koncertjükön voltam már... Ennek ellenére olyan csalódás volt, hogy az nem igaz. Talán 3-4 régi slágert nyomtak, inkább az újabb dalokra mentek rá, hangulatot sem sikerült átadniuk vagy nem tudom, de azt vártam már, hogy mikor lesz vége.

11 után aztán némi csúszással (pontosan nem tudom, kb 20-25p lehetett) jött a Sum 41, hát O...M...(F)...G! :blink: Nem voltak túl hosszúak, ~70 percre saccoltam õket, de olyan tömény pörgés, ugrálás volt az egész, hogy óráknak tûnt. Minket nagyon elkapott a hangulat, a hangosítás is korrektül sikerült (jobban mint 1. nap az MCR-nek).

A koncert közepén Deryck úgy tûnt húzni akarja az idõt kicsit, dumálgatott, spanolta fel a közönséget, miközben a gitárossal játszatott egy kis Black Sabbath - Ironman-t, Iron Maident, meg Metallica-t (Enter Sandman és Master of Puppets volt). Ez után aztán folytatták a pörgést, de nagyon durván jól.

Egyik ismerõsöm aki csak 1 napra jött Bp-rõl, ennyit mondott: "Bár a TCS szégyen volt, a Sum 41 megérte a napijegy és a vonatjegy árát" :) Nekem nagyon nagy élmény volt látni õket, fõleg hogy a Blink 182 mellett ez volt a másik banda amit anno orrvérzésig hallgattam :)

Ma du kinézünk kicsit hátha vannak jó cuccok, szinte tuti hogy beújítok egy idei VOLTos pólót eddig a tavalyiban mászkáltam (I <VOLT3 SOPRON), este meg Quimby, Pendulum(!!) és Moby B) Alig várom már B)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Megvolt a 2. nap is.

....

este meg Quimby, Pendulum(!!), Moby B) Alig várom már B)

pendulum ...ááá :D mesélj !! :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ma du kinézünk kicsit hátha vannak jó cuccok, szinte tuti hogy beújítok egy idei VOLTos pólót eddig a tavalyiban mászkáltam (I <VOLT3 SOPRON), este meg Quimby, Pendulum(!!) és Moby B) Alig várom már B)

Pendulumra túlélõfelszerelés nem árt, ha elöl álltok. :B

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Hazaértem... Haza kellett jönnöm, teljesen végem van.

Pendulum koncert, 2. sor, a színpad közepe elõtt.

Bõvebben ha magamhoz tértem, jóccakát :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hazaértem... Haza kellett jönnöm, teljesen végem van.

Pendulum koncert, 2. sor, a színpad közepe elõtt.

Bõvebben ha magamhoz tértem, jóccakát :)

Na, az gyilkos lehetett, nekem a hetedik, ötödik sor is az volt. De azóta imádom a Pendulumot. :D

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Sikeresen felébredtem, kicsit tompább hallással és totálisan rekedten, de teljesen megérte: VOLT 3. nap letudva.

A (kora)délutánról nem érdemes túl sok szót ejteni, ugyanúgy telt mint az eddigiek: mászkáltunk erre-arra, nézelõdtünk, stb. Belehallgattunk a PASO-ba de annyira nem jött át, majd leültünk a nagyszínpaddal szemben a Soproni sörsátras téma elõtt. Így ment le a Vad Fruttik is, amikor is egy utolsó sör után úgy döntöttünk, hogy irány elõre.

Kb negyed 8kor beálltunk (akkor még) a 4. sorba, de elõttünk 150centis lányok voltak, ami érthetõ is volt, hiszen Quimby következett. Egyértelmû volt, hogy Pendulumon nem maradnak (elöljáróban annyit, hogy volt amelyik megpróbálta, de már az intronál kiszedette magát a security-vel). Na de visszatérve, Quimby jó koncertet adott. Teljesen nyugiban végigment, és nagyon hosszúak is voltak, 2 órát a színpadon lehettek. Mindent összevetve nyugis, de nagyon korrekt felvezetése volt annak, ami ez után következett.

Elég hamar kicserélõdtek körülöttünk az emberek Quimby után, nekünk pedig sikerült jól helyezkedni, úgyhogy 2. sorba keveredtem, haverok pedig mögém a 3.ba. Már a koncert elõtt ~fél órával tudtuk, hogy innen nincs kiút (max a biztonságiak tudnak kiszedni a kordonon) aztán amikor felcsendült az intro... nos ezt nem nagyon tudom így átadni, aki volt már Pendulum koncerten tudja, hogy mi indult be. Tömegnyomor, ordítás, ugrálás, minden amit el lehet képzelni.

Hadd idézzek a volt.hu-ról:

"A tömeg fél tizenegykor konkrétan eszét vesztette, amikor felcsendült az intro. A hívó szóra a Telekom Nagyszínpad felé minden irányból sprinteltek a rajongók, idõnként még testi épségüket is kockára téve – nem egy hatalmas esést láttunk. Meg is telt a küzdõtér, és nyugodtan kijelenthetjük, hogy a 2011-es VOLT fesztiválon eddig a legtöbben a Pendulum-showra voltak kíváncsiak, akik ezzel arányosan a legnagyobb látványt és technikát vonultatták fel."

Amit írnak, teljesen igaz. Ami korábban cucc volt a színpadon szépen letolták, és feltolták a Pendulum cuccát - plusz még hatalmas Hughes & Kettner hangfalakat az eddigiek mellé, és még 32 újonnan érkezett stroboszkópot is megszámoltam, biztos ami biztos ugyebár. A koncert maga hihetetlen jó volt. Rettentõ jó számokat nyomattak, volt minden amit csak el lehet képzelni: Fasten your seatbelts, Propane nightmares, Crush, Witchcraft, Watercolor, hogy csak néhányat említsek. A vége felé volt a híres Voodoo People mix is, egyszerûen ááá... Hatalmas nagy volt a hangulat, dobálták be a pengetõket (az egyik 3 emberrel mellém esett, fájt a szívem érte nagyon), dobverõket is kaptunk, na meg egyszer Ben Mount végigrohant a kordonsorok között, úgyhogy elmondhatom: 1 méteres körzetemben volt a Pendulum egyik tagja ^^ :D

Mindenki (én is) megpróbálta elérni, szó szerint majdnem szétszedték a fesztiválozók ahogy futott, úgyhogy a security végig pakolt félre minden kezet / rángatta ki az agresszívabb embereket. Veszélyesen durva volt... Hogy kicsit érzékeltessem, amikor lehajoltatott minket a banda hogy úgy ugorjunk fel (õk is csinálták a színpadon ofc) a színpad elõtti hangfalsor közepe kidõlt a helyérõl. A technikusok ott rakták össze õket újra a koncert alatt.

Még eléggé nehéz képanyagot fellelni (gondolom késõbb kerülnek még fel), de nagyjából ilyen volt a közönség eleje (én itt voltam). Több tízezer ember volt, Moby 30k-ról beszélt, de Pendulum után sokan elmentek, kíváncsi leszek a hivatalos számokra. Videót sem nagyon lehet még használhatót fellelni,

.

Pendulum után teljese végem volt. Moby-t is nagyon szeretem, de ki kellett jönni a tömegbõl, mert

a.) halálosan elfáradtunk

b.) olyan pörgés volt, hogy a hátamon az egész póló vizes volt, mintha a mosógépbõl lett volna kiszedve. Nem volt mese, mentem megvettem a VOLT pólót amit a tegnapi kommentbe írtam, rávettem az addig pihentetett pulcsit, aztán vissza a nagyszínpad elé.

Moby-n már csak középhátul voltunk, én felhajtott kapucnival és többnyire zsebretett kézzel álltam végig, mert tényleg nagyon végem volt, és fáztam is - de Mobyról már csak nem megy haza az ember. Õk is nagyon jó koncertet adtak, nagyon tetszett - és bármennyire fájt mindenem, a Lift me up és az Extreme ways csak végigordítós ugrálós szám lett részemrõl is. Összefoglalva, a Pendulum volt az igazi csúcspont, Moby már csak amolyan levezetést adott a tegnapi napnak, amire egyértelmûen a tökéletes 10/10es értékelést kell adni :)

Kicsit tömény élménybeszámoló lett, de még nagyon friss minden. Kb el sem hiszem, hogy a kedvenc elektronikus zenét játszó zenekaromat láthattam élõben, ráadásul ilyen közelrõl. Már csak ezért is megérte kimenni a VOLTra idén (a tegnapelõtti Sum 41 hab volt a tortán). Azt hiszem mondhatom, hogy minden (de legalábbis minden ilyen stílusú koncert, beleértve a tavalyi Prodigy-t is) egész egyszerûen elbújhat a tegnapi Pendulum mellett B)

Ma zárásnak megnézzük Parov Stelart, majd hogy utána mi lesz még nincs eldöntve. 30 seconds to mars-ra is megyünk tutira, a többit meg meglátjuk majd :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Sikeresen felébredtem, kicsit tompább hallással és totálisan rekedten, de teljesen megérte: VOLT 3. nap letudva.

....

....

na meg egyszer Ben Mount végigrohant a kordonsorok között, úgyhogy elmondhatom: 1 méteres körzetemben volt a Pendulum egyik tagja ^^ :D Mindenki (én is) megpróbálta elérni, szó szerint majdnem szétszedték a fesztiválozók ahogy futott, úgyhogy a security végig pakolt félre minden kezet / rángatta ki az agresszívabb embereket. Veszélyesen durva volt...

...

...

Összefoglalva, a Pendulum volt az igazi csúcspont, Moby már csak amolyan levezetést adott a tegnapi napnak, amire egyértelmûen a tökéletes 10/10es értékelést kell adni :)

WÁÁÁÁÁÁÁÁá :rolleyes: pendulum :wub: :wub: :lol: :lol: :lol:

a beszámoló alapján 15+/10 inkább :D

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Megvolt a zárás is, a VOLT fesztivál 4. napja.

Részemrõl már annyira nem a pörgésé volt a fõszerep, nagyon fáradt voltam a végére. Csekkoltuk Belgát, akik szokás szerint betegek voltak (:D), majd megnéztük Parov Stelar-t, hozták a szokásosat - tavaly is tetszett amit elõadtak, idén se nagyon lehet panaszkodni.

Utána elléptünk mászkálni egyet, távolról meghallgattuk a Ting Tings-t, majd beálltunk a nagyszínpad elé, kb középelõre az elválasztó kordontól ~3 méterre, mert jött a 30 seconds to mars. Korrekten kezdtek, aztán Jared Leto tolt egy kis akusztikus elõadást is (Hurricane és Alibi ha jól emlékszem). Elkezdte egymagában játszani a The Kill-t is, majd a szám felénél átváltottak az eredeti, pörgõs változatra... Mi viszonylag nyugisan hallgattuk a zenét, messze nem volt meg bennünk az elõzõ napok pörgése, ezért is lepõdtem meg nagyon a következõ eseményeken:

Rezgett a mobilom, ránéztem hogy ki keres, és amire eltettem Jared eltûnt a színpadról. Mondom what? A következõ másodpercben Leto fellépett mellettem a kordonra... Pár pillanatnyi hatásszünet ahogy felfogtuk a kb r=5m sugarú körben hogy mi is történik, majd nem gyenge Pendulum utánérzés következett, ahogy mindenki próbált letaposni minket :D

Leto így nyomta tovább a The Kill végét, nagyon durván nagy élmény volt (nekem), pedig nem is vagyok 30STM rajongó. Ha ez nem lett volna elég a rajongóknak, az utolsó számuk (Closer to the edge) elõtt felhívott rengeteg, kb 20 embert maga mellé a színpadra. Egy srácot megkért hogy fordítsa le neki amit mondani szeretne, így magyarul (meglepõen érthetõen) közölte velük, hogy:

- Szeret minket

- Van egy meglepetésem

- Visszatérünk!

Végül angolul bejelentette, hogy a Szigeten ismét headline banda lesznek, és az iménti fordítósrác tolmácsolta a (valószínûleg) "You're fuckin' awesome!" mondatot magyarul - úgy gondolom a fordítás elég egyértelmû hogy mi lett :) Engem a 30STM, de fõleg Jared Leto nagyon meglepett, rettentõ közvetlen volt a rajongókkal. Komolyan egy élmény volt a koncert, és elmondhatom hogy 2 nap alatt 2 híres együttes tagjai voltak szó szerint karnyújtásnyira.

:)

Zárásnak jött Paul Kalkbrenner (aki mi magunk között csak Mészégetõ Pálnak becézünk, és részemrõl 2 számát szeretem Aaront és Sky&Sand-et). Itt már nagyon fáradtak voltunk, kikészített minket a fesztivál - és a nagyon nagy késés (majdnem 1 óra volt szerintem) sem tett túl jót a hangulatnak. Megvártunk néhány számot, de valahogy nem jött át amit PK nyomott. Teljesen ugyanarra az ütemre épült az elején minden száma, semmi változatosság, egy Moby vagy Pendulum után nagyon gyérnek tûnt... Egy szó mint száz, ezt már nem vártuk végig hanem elléptünk, így kb tegnap hajnali fél3kor véget ért számomra a 2011-es VOLT fesztivál.

Összességében az egész fesztivál hatalmas élmény volt, a vizsgaidõszakot nem is lehetett volna ennél jobban zárni. A tavalyi VOLT is nagyon erõs volt, de az idei lazán bedarálta. Kicsit fájt a szívem ahogy sétáltunk hazafelé, mert realizálódott bennem, hogy megint egy évet kell várni, mire ismét elkaphat ez az életérzés :)

Ha röviden szeretnék írni az egészrõl, kb ezt mondanám:

Nekem úgy tûnt, hogy az egész fesztivál a pénteki napon csúcsosodott ki. A 0. nap pörgése után nagyon erõsen kezdtek az 1. éjszaka (My Chemical Romance -

), a hangulat ívelt egyre feljebb és feljebb (Sum41 -
és
), majd péntek estére elérték a maximumot (Pendulum -
és
, Moby -
). A tegnapi nap még kicsit tartotta magát (30STM - katt), de azok szerint (is) akik végig voltak -és beszélgettem velük- a zárásra már kezdett lefelé ívelni a hangulat - de ez nem azt jelenti hogy rossz lett volna (PK - rossz a hang, de
).

Mindenesetre nem fogom egykönnyen elfelejteni ezt az 5 napot, 2011-es VOLT fesztivál, beváltottad a hozzád fûzött reményeket :)

Jövõre remélem hasonlóan nagy neveket hívnak, el tudnék viselni mondjuk egy Green Day-t és/vagy Muse-t mert VOLT 2012, én ott leszek B) :D

Ezek voltak a 2011-es élményeim VOLT-ról, köszi azoknak akik végigolvasták a beszámolómat :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Megvolt a zárás is, a VOLT fesztivál 4. napja.

....

....

Mindenesetre nem fogom egykönnyen elfelejteni ezt az 5 napot, 2011-es VOLT fesztivál, beváltottad a hozzád fűzött reményeket :)

Ezek voltak a 2011-es élményeim VOLT-ról, köszi azoknak akik végigolvasták a beszámolómat :)

Köszi a beszámolókat! Nagyon fáj a szívem, hogy nem lehettem ott, főleg pendulum miatt, de jövőre remélem megint nagy nevek lesznek és mindent megteszek, hogy ott lehessek! :)

Amúgy még 1 szóra: az időjárás milyen volt (összességében)?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én is megjöttem Volt-ról, állat volt. :D Áh baz, úgy örülök, hogy Sum 41 azt írta twitterén a turné során ez volt az eddigi legjobb koncertjük és visszajönnek, újra ott kell lennem, nem volt elég! :rolleyes: Nagyon jó volt a fesztivál, bár az utolsó 2 napra elégé megfáradtam, plusz megfáztam, de baromi jó volt a hangulat és a felhozatal. B)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Köszi a beszámolókat! Nagyon fáj a szívem, hogy nem lehettem ott, fõleg pendulum miatt, de jövõre remélem megint nagy nevek lesznek és mindent megteszek, hogy ott lehessek! :)

Amúgy még 1 szóra: az idõjárás milyen volt (összességében)?

Változékony. Kedd, szerda nagyon meleg volt, csütörtökön szeles, péntekre néhány csepp esõt is kaptunk, szombat éjszaka meg már póló, ing, pulóver kombóval készültünk az estére - pedig amikor kisütött a Nap nagyon égetett, de a szél végig hideg volt.

Én is megjöttem Volt-ról, állat volt. :D Áh baz, úgy örülök, hogy Sum 41 azt írta twitterén a turné során ez volt az eddigi legjobb koncertjük és visszajönnek, újra ott kell lennem, nem volt elég! :rolleyes: Nagyon jó volt a fesztivál, bár az utolsó 2 napra elégé megfáradtam, plusz megfáztam, de baromi jó volt a hangulat és a felhozatal. B)

Pendulumról nem tudod hol lehet fellelni képeket? Böngészem a netet, de mindig ugyanazok a képek ismétlik egymást, a közönségrõl meg egy rendes felvétel sincs elõrõl... Pedig vagy 30 képen rajta kéne lennem annyiszor pofonvakuztak sõt, még 2-3 kamerás ember is vett minket - erre sehol semmi :\

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én most jöttem meg.Tényleg nagyon király volt. B)

A Sum 41 meg hát ûber volt..kb az 5.sorban álltam,de nem lehetett megmaradni..akkora erõvel toltak hátra,hogy megelégedtem egy kevésbé gyilkolósabb részlegnél is. Vettem egy pólót..ami azt eredményezte,hogy utána kb semmit nem ettem,mert nem volt pénzem :D A 30STM is korrekt koncertet adott,nagyon élveztem. A tavalyi szigetes koncerthez képest egy csoda volt..de a Pendulum/Moby/Kalkbrenner(bár ebbe csak belehallgattunk)/VadFruttik/ThingThings/MyChemicalRomance stbstb..mind jó volt :)

Mondjuk így a végén rájöttem,hogy nem vagyok igazi fesztivál arc..tavaly a Szigetnél is ezt éreztem a vége felé.Szóval ezután,ha valami érdekelni fog,akkor valszeg csak egynapra jövök ki..még ha annyira nem is éri meg anyagilag.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...