Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bulletstorm


killermonkey

Recommended Posts

_Maxtreme_

Ez akkor gondolom 16:9-nél is így van.

16:9-nél rendben van a dolog, de az attól eltérõ képarány használata drasztikus fps csökkenést okoz. Ugyanis az utóbbi esetén csak 50%on járatja a játék a gpu-t..

Link to comment
Share on other sites

smoke04

próbáld meg a postprocess effektek állítgatását, a legtöbb esetben nagyon sokat segít(persze konkrétan arról van szó,hogy kikapcsolja az effekteket amiket valamiért ati n szarul számol a játék, de legalább nem lesz minden foltos.)

edit: már ha ati n játszol, nvidia n nem írtak ilyen hibát.

Igen atival játszom, próbáltam levenni a post processt és ha low-ra állítom akkor valamivel jobb a helyzet, de így is szörnyen néz ki néha, meg az árnyékok is bugosak! A karakterek árnyékai néha csak kockák!

Nem értem am miért nem tudták megcsinálni normálisan, a gow pc verziójával nem volt semmi gond pedig ugyanaz a csapat csinálta!

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

azzal? áááhhh ugyan :)

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

GOW után én már nem csodálkozok semmin :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

nem tudom ti hogy vagytok vele, de én meg akartam venni ezt a játékot... (most a bug-októl tekintsük el egy pillanatra) aztán eszembe jutott h ugyanattól az epic games-tõl jött, akik a gears of war-t is csinálják, amibõl megkaptuk az elsõ részt, a többit nem. a gow a kedvenc játékom lett pc-n miután végigvittem vagy 7x és most nem játszhatok a folytatással. nem akarok a bulletstorm-mal is így járni szóval nem hiszem h valaha fizetni fogok érte.

Link to comment
Share on other sites

Cori

nem tudom ti hogy vagytok vele, de én meg akartam venni ezt a játékot... (most a bug-októl tekintsük el egy pillanatra) aztán eszembe jutott h ugyanattól az epic games-tõl jött, akik a gears of war-t is csinálják, amibõl megkaptuk az elsõ részt, a többit nem. a gow a kedvenc játékom lett pc-n miután végigvittem vagy 7x és most nem játszhatok a folytatással. nem akarok a bulletstorm-mal is így járni szóval nem hiszem h valaha fizetni fogok érte.

és cliffhanger a vége :D szval tényleg nem jó 5let :/

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

de ez elég nagy Edény!ség,hogy itt lógatják a story elejét,de a végét csak akkor látod,ha váltasz xboxra. <_<

Link to comment
Share on other sites

Cori

de ez elég nagy Edény!ség,hogy itt lógatják a story elejét,de a végét csak akkor látod,ha váltasz xboxra. <_<

üzleti fogás? o.O

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

üzleti fogás? o.O

rohadt szép üzleti fogás az xboxnak és nem a cégnek. :lol:

mert attól ugyanúgy letölthetik a játékot,csak kell hozzá egy rohadt xbox. <_<

mellesleg sose értettem,ha pc-re adnak ki valamit,általában az is nyereséges szokott lenni,akkor mért csak az elsõ részt adják ki rá? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Raven

rohadt szép üzleti fogás az xboxnak és nem a cégnek. :lol:

mert attól ugyanúgy letölthetik a játékot,csak kell hozzá egy rohadt xbox. <_<

mellesleg sose értettem,ha pc-re adnak ki valamit,általában az is nyereséges szokott lenni,akkor mért csak az elsõ részt adják ki rá? :blink:

a gears of war ps3-ra sincs, szóval e mögött egy exkluzivitási szerzõdés van valszeg a microsoft-tal. nyilván õk pótolják a kiesett bevételt.

de ez elég nagy Edény!ség,hogy itt lógatják a story elejét,de a végét csak akkor látod,ha váltasz xboxra. <_<

a másik h ha a microsoft online boltjában, a live marketplace-en veszed meg pc-re a bulletstorm-ot, adják hozzá ajándékba a gears of war 1-et. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Ehh jó bugos ez a játék ,szerintem hanyagolom is amíg ki nem jön egy értelmes patch hozzá mert amúgy a hangulata rohadt jónak tûnik az elsõ pálya alapján.

People Can Fly meg nyugodtan átnevezheti magát People Can't Port-á.

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

Ez nagyon nagy játék ! Érdemes többször is végig vinni , nagyon élvezetes, akciódús gamma

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

People Can Fly meg nyugodtan átnevezheti magát People Can't Port-á.

váhhá :D

kb

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

People Can Fly meg nyugodtan átnevezheti magát People Can't Port-á.

na ezt értékelem :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ez nagyon nagy játék ! Érdemes többször is végig vinni , nagyon élvezetes, akciódús gamma

Persze mert annyi irányba ágazódik el a történeti szál meg annyi újdonságot nyújt még második végigjátszásra is amit nem vettél észre az elsõben hogy az hihetetlen. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Persze mert annyi irányba ágazódik el a történeti szál meg annyi újdonságot nyújt még második végigjátszásra is amit nem vettél észre az elsõben hogy az hihetetlen. :rolleyes:

Menjél vissza az rpgkhez ez nem a te helyed.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Persze mert annyi irányba ágazódik el a történeti szál meg annyi újdonságot nyújt még második végigjátszásra is amit nem vettél észre az elsõben hogy az hihetetlen. :rolleyes:

ennek nem ez a célja

Link to comment
Share on other sites

2sd

Igen atival játszom, próbáltam levenni a post processt és ha low-ra állítom akkor valamivel jobb a helyzet, de így is szörnyen néz ki néha, meg az árnyékok is bugosak! A karakterek árnyékai néha csak kockák!

Nem értem am miért nem tudták megcsinálni normálisan, a gow pc verziójával nem volt semmi gond pedig ugyanaz a csapat csinálta!

Szedd le te is amit LorDiablo linkelt, nálam teljes mértékig megoldotta a gondot, se az árnyékokkal se a lila foltokkal nem volt baj. Végigtoltam ennek örömére még egyszer, és továbbra is tartom, hogy egy b.szottul eltalált játékról van szó. Nagyon jó ötlet volt a skillshot, a pályák hangulata is odateszi magát rendesen, és a sztori sem olyan ratyi, mint amit a videók alapján vártam - és még a multi is jó móka. Részemről teljes mértékig megérte megvenni, függetlenül attól, hogy jön-e pc re a további x része, per pillanat nem azokkal vagyok elfoglalva..

mastertitan: ne beszélj már hülyeségeket. A design része a képarány, ugyanúgy ahogy anno a mirrors edge nél - vagy te komolyan azt gondolod, hogy nem tudnak osztani a programozók?

edit: grafikai bugok miatt meg inkább az epic et kell szidni, az udk se azt produkálja ati n jó ideje mint kellene, a glow effekt helyén dög nagy fehér foltok vannak, meg mintha folyamatosan nyomná a világos részekre a noise effektet - a borzalmas hbao ról nem is beszélve.

Link to comment
Share on other sites

Raven

16:9-nél rendben van a dolog, de az attól eltérõ képarány használata drasztikus fps csökkenést okoz. Ugyanis az utóbbi esetén csak 50%on járatja a játék a gpu-t..

ez nvidiánál van csak? nálam 1440*900-ben teljesen jól fut a játék maxon. az fps is jó és a képminõség is.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

aham, visszajelzések alapján csak NV-nél.

Link to comment
Share on other sites

szaraz1993

hát nekem 1440x900 ban maxon van 14 Fps em , 1280x720 ban pedig szintén kimaxolva olyan 60körül... normális ez? Karim nvidia.... Találtatok rá valami megoldást?

Link to comment
Share on other sites

JZlatan

LorDiablo linkje nemjó!

Pedig nekem is árnyékproblémáim vannak!

Valaki tudna adni jó linket?

köszi

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na végigvittem én is, véleményem a

egyéb/Mit Játszottál Végig Legutóbb? topicban van.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vm93

Van egy kis gondom vele.

Ma letöltöttem a Demo-ját, de az intrónál kidob. Nálatok nem volt ilyen??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...