Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rift: Planes Of Telara


Machine_Head

Recommended Posts

Richo25

Sziasztok! Lehet, h elég noob problémám van, de megvettem a tegnap steamen, fel is raktam, regeltem is accot, viszont nem enged be a játék. Amikor account managementnél megyek az apply code-ra és beillesztem a steam által adott kódot, akk is csak gamecardot tudok venni. Ilyenkor mi a teendõ? Bár lehet, h még csak nekem van korán és nem látom át a dolgot=) elõre is köszönöm!

Én nem értek hozzá de gondolom akkor egybõl venni kell hozzá egy gamecardot is, bár ez eléggé unfair.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Én nem értek hozzá de gondolom akkor egybõl venni kell hozzá egy gamecardot is, bár ez eléggé unfair.

Sajna általában az ingyen 1 hónap csak úgy aktiválható ha az accountodra meg adsz egy bankszámla számot, vagy veszel egy 1-2 hónapos gamecardot, és annak a kódját beírva jóvá írod az adott idõt. Sajnos a pay to play game-k átka, hogy az ingyen 1 hónap a csali, és sokszor elfelejtik oda írni milyen feltételek mellett tudod ezt aktiválni.

Link to comment
Share on other sites

Machine_Head

Viszont addig nem veszik le a pénzt a számládról, amíg tart az egy ingyen hónap. Ha nem tetszene, akkor simán lemondhatod az elõfizetést.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hi! Aki szeretne ingyen sapkát annak itt egy kód:

7GJL-XDR3-QME2-GLJY-9J2Y

remélem valaki hasznát veszi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Hi! Aki szeretne ingyen sapkát annak itt egy kód:

7GJL-XDR3-QME2-GLJY-9J2Y

remélem valaki hasznát veszi :rolleyes:

Ezekszerint én voltam a leggyorsabb :) Köszi! :metal:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
szgero

látom nem túl aktív a thread, de azért az esélytelenek nyugalmával bepróbálkozom:

egy cimborámmal keresünk defiant oldalon játsszó magyar pve guildet. ha jól olvastam akkor a free character transfer miatt bármelyik shardon lehet, mert ahol kezdtünk a steampike-on, csak hullaszag van (mármint defiant oldalon).

Link to comment
Share on other sites

szgero
látom nem túl aktív a thread, de azért az esélytelenek nyugalmával bepróbálkozom:

egy cimborámmal keresünk defiant oldalon játsszó magyar pve guildet. ha jól olvastam akkor a free character transfer miatt bármelyik shardon lehet, mert ahol kezdtünk a steampike-on, csak hullaszag van (mármint defiant oldalon).

mondjuk az durva, hogy egy hete senki nem is válaszolt :troll::troll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
kaszman1

Akit érdekel kaptam egy ingyenes Rift digitális példányt 1 hónap előfizetéssel. Mivel a játékról azt sem tudom eszik vagy isszák gondoltam elpasszolom.

Nem ígérem, hogy működni fog, mert a Raptr acc-omon keresztül kaptam a DDO elit státuszomért, de mivel csak egy kód elvileg mennie kéne.

Az aktivációs kód: D99M-T696-MTX7-X7WZ-6D2W

A link, ahol fel kell használni: https://www.riftgame.com/en/products/thankyou.php

Sok szerencsét hozzá a leggyorsabbnak :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Akit érdekel kaptam egy ingyenes Rift digitális példányt 1 hónap elõfizetéssel. Mivel a játékról azt sem tudom eszik vagy isszák gondoltam elpasszolom.

Nem ígérem, hogy mûködni fog, mert a Raptr acc-omon keresztül kaptam a DDO elit státuszomért, de mivel csak egy kód elvileg mennie kéne.

Az aktivációs kód: D99M-T696-MTX7-X7WZ-6D2W

A link, ahol fel kell használni: https://www.riftgame.com/en/products/thankyou.php

Sok szerencsét hozzá a leggyorsabbnak :)

Valaki már felhasználta. Mondjuk igazán szólhatott volna az illetõ, mert vagy tíz percet elszívóztam azon, mire sikerült újra belépnem az utoljára bétában használt accountommal...

Kaszman, neked azért köszi a felajánlást! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Richo25

ingyenesen szerezhetõ alap + kieg 30 nap elõfizetéssel:

http://raptr.com/game/Rift/rewards/rift-storm-legion

Ha valaki a jún. 12.-i free to play-re váltás elõtt unlockolni szeretne mindent

Én most tartok 31esen ezzel a megoldással. Kíváncsi vagyok dínó összegyûlik-e, bár elég addiktív játék :D

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a következõ karim, Warrior - Tempest; Mage - Dominator/Archon alkalmas PVP-re? Valamint lehet only PVPzéssel fejlõdni? Azt tudom, hogy sok xp-t ad, de 2-t mentem csak, és mind2x fegyvert adott, ad másfajta felszerelést is?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomiee17

hali.régebben leszedtem az a lvl20 ig vagy meddig játszható verziót amikor még nem voltingyenes.most h f2p lett nem kell ujra leszednem igaz gondolom elég ha patchel egyett....?

thy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...