Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Modiboldogító


Godzillamessage

Recommended Posts

Leon121

A srác szerintem Media Markt beépített ügynök. Visszanézve majdnem minden hozzászólásában benne van az MM. Ki kéne vágni innen a .csába, ha javasolhatom. Nem mintha olyan sok vizet kavarna, de akkor is.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Lerendezve. -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest

Sziasztok!

Van egy régi accountom http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showuser=41293

Valamiért nem tudok belépni, azt írja ki vagyok tiltva. Nem teljesen értem hogy ez miért lehet, legyetek szívesek minél elõbb orvosolni!

Köszönöm!

Edited by TheAlphaMale
Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Orvosoltuk. Ezt is. -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
csg76

(otthon laksz anyucival = egy béna f*sz vagy)

Lehetnek súlyosabb okok is...

Kedves M. ! Kérlek töröld az idézett (Mennyire otthon az "otthon") hozzászolásomat mert rossz emlékeket idéz :( akárhányszor idetévedek ! Elõre is köszi -

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Kész.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lendova87

Mivel nem tudok 2 számot egymástól megkülönböztetni, ezért legyen szíves az 1ik moderátor törölje a hozzászólásom itt:

komment

A 10-es topic-jába szándékoztam írni.

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Köszi a jelzést!

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Duplaposzt :(

rendezve!

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
joshuam

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az alábbi esetben:

Regisztráltam a fórumra, de kb minden le volt korlátozva, nem láttam topic-okat, nem tudtam keresni. Ma reggel kaptam egy e-mailt, hogy validated lettem, de mivel munkában voltam, csak most tudtam megnézni. Topic-okat ugyan látok, de se keresni (Keresés funkció), se pü-t írni, a saját nevemre rákattintva nem ugrik a profilomra az oldal. Csak egy olyan üzenetet kapok, hogy: Nincs jogosultságod ehhez a szolgáltatáshoz, nem érheted el. Ha nem vagy bejelentkezve, akkor alább megteheted.

Próbáltam keresni itt valami olyan részt, hogy mikor leszek amolyan teljes jogú tag, de sajnos nem találtam, ezért is írok ide.

A kérdésem pedig az lenne, hogy hogy lehetek olyan tag, hogy pl keresni is tudjak? Van valami kritérium, hogy regisztráció után x napig csak korlátozott a profilom?

Válaszaitokat / segítségeiteket elõre is köszönöm!

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Szia!

Elnézésedet kérem, hogy kicsit megakasztottam a regisztrációd (nyaralás). A fórumra minden regisztrációt egyesével engedélyezek: sok a spammer, sok a "regisztrációs űrlap kitöltése alkalmából másként gondolkodó, magát viccesnek gondoló" (=hülye)... Amolyan előszűrést végzek.

Egyet már hozzászóltál, így bekerültél a Fórumozók csoportjába, így keresni már tudsz. A többi funkciót 25 hozzászólás elküldése után éred el, ekkor kerülsz át a Tagok közé (Szabályzat 3/B pont).

Érdekelne a mail amit kaptál a regisztráció engedélyezésekor. Elküldenéd nekem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
wYth-NRG

Pontosan nem rémlik, de szerintem 2-3 év volt az elévülési idő. De idővel (amint lesz szabályzat, stb) akkor erre is rátérünk.

Viszont volt valami olyan is h 3 havonta (?) csak 1x lehetett kérni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Lord_KROK

Itt kérdezem, mert talán ideillik : Godzi : mennyi manapság az átlag napi hozzászólás szám a fórumon? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
XCube

Nem találok megfelelő helyet, ezért ide írom.

Felmerült bennem egy kérdés, mégpedig hogy nem-e lehetne egy sötét témát is installálni a fórumhoz? A jelenlegi fehér háttérről pár perc után golyózik a szemem :D .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

moody
4 hours ago, XCube said:

Nem találok megfelelő helyet, ezért ide írom.

Felmerült bennem egy kérdés, mégpedig hogy nem-e lehetne egy sötét témát is installálni a fórumhoz? A jelenlegi fehér háttérről pár perc után golyózik a szemem :D .

Támogatom az ötletet. :D Egyébként volt róla szó, hogy lesz ilyen opció is, csak sztem Godzi a hàzfelújítàs miatt nem ér rà vele foglalkozni.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Az ilyen kérdések inkább a fórumozók szakszervezetébe menjenek. :)

Valóban kissé elvagyok havazva az utóbbi időben. Otthon a ház felújítása belülről szinte kész, kívülről még minden vissza van (meglehet, nem is lesz belőle idén már semmi). Cégünknél az év végi hajrá a rossz idő beköszöntével beindult, úgyhogy szabadidőm nem nagyon van. Este meg agyhalott vagyok és csak aludni bírok. -_-

Október végétől még hosszabbak lesznek az esték (korábban hagyjuk abba a melót a sötét miatt), akkor ismét ráfekszem a fórumtémára.

  • Szeretnék még legalább két skint egy sötétet és egyet ami nyomokban emlékeztet a régi, megszokottra.
  • Szeretném magyarítani a fórumot.
  • Szeretnék reklámpartnereket találni (mmounion-os kapcsolat is sorra kerül előbb utóbb), hogy minél több helyen kinn legyen az elérhetőségünk.

Meglátjuk mi fér bele ebbe az évbe.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK
On 2016. 10. 10. at 8:23 PM, XCube said:

Nem találok megfelelő helyet, ezért ide írom.

Felmerült bennem egy kérdés, mégpedig hogy nem-e lehetne egy sötét témát is installálni a fórumhoz? A jelenlegi fehér háttérről pár perc után golyózik a szemem :D .

Igen, azt én is nagyon szeretnék. (Végre, nem csak nekem van ezzel gondom) 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Lord_KROK

A hardver részen az Intel VS AMD topicban, egy mélységesen elavult szavazás foglal helyet.

Ha összeállítok/tunk egyet, akkor ki lehetne cserélni? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Godzillamessage

Bocsi a megkésett válaszért (nyaralás rulez):  ki lehet cserélni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
kaszman1

Na most egy epikus UP keretein belül megkérnék valakit, hogy nevezze át a Szerepjáték topikban a Baldurs Gate I-II-t, mivel most érkezett meg a 3. rész.

Lehet Baldurs Gate Sorozat, vagy aminek értelmét látjátok.

Köszike!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ok. :smile:

 

Lehetett volna Baldurs Gate I-II-III is, nem? :troll:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
23 minutes ago, Godzillamessage said:

Ok. :smile:

 

Lehetett volna Baldurs Gate I-II-III is, nem? :troll:

Igen, vagy Baldurs Gate I és a folytatásai (II, III)

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...