Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Modiboldogító


Godzillamessage

Recommended Posts

Godzillamessage

"Itt lehet rinyálni a modiknak mit kellene kókányolni. :) " by borz2

Vol2.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Törölve

Link to comment
Share on other sites

mark44

Valaki lenne szíves megnevelni Damnedking-et? Egyszerûen nem tud normális stílusban írni egy topikban se.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Valaki lenne szíves megnevelni Damnedking-et? Egyszerûen nem tud normális stílusban írni egy topikban se.

Linkelj légyszi pár topikot, ahol rendetlenkedett. Egyébként tudom milyen nemrég kapott warnt hasonlóért.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Linkelj légyszi pár topikot, ahol rendetlenkedett. Egyébként tudom milyen nemrég kapott warnt hasonlóért.

Pl most legutóbb TF topik.

Aztán itt egy kicsivel régebbi a BF topikból.

A gyerek egyszerűen képtelen normális stílusban írni.

WOops a BF topik link nem sikerült oO Amúgy a második oldalon van, idézem:

"Miért kapok palya valtaskor folyton lost connection to game server-t?!!?!?!?! Mindent updateltem : punkbuster,router,jatek stb stb de még mindig kidob ez a retkes hogy rothadna le az összes low diceos...."

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Ne linkelj közvetlenül hozzászólást, mert a fordított listázás miatt nem mûködik rendesen a funkció.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Pl most legutóbb TF topik.

Aztán itt egy kicsivel régebbi a BF topikból.

A gyerek egyszerûen képtelen normális stílusban írni.

WOops a BF topik link nem sikerült oO Amúgy a második oldalon van, idézem:

"Miért kapok palya valtaskor folyton lost connection to game server-t?!!?!?!?! Mindent updateltem : punkbuster,router,jatek stb stb de még mindig kidob ez a retkes hogy rothadna le az összes low diceos...."

Köszi, a TF 2 topikban és PM-ben is felhívtam a figyelmét, hogy a jövõben mellõzze ezt a stílust, ha folytatja egy kis (vagy hosszabb) kényszerpihenõ lesz a "jutalma".

Link to comment
Share on other sites

Err

Én hogyhogy csak most tudtam meg, hogy van egy warn-om, hogy alul kiírja? 3 év után. Elévül valamikor amúgy, vagy örökre priuszos maradok?

Link to comment
Share on other sites

mark44

A GSF csevegõ topikunkban lezárná a mostani szavazást h csinálhassak újat?

Link to comment
Share on other sites

Balee

A GSF csevegõ topikunkban lezárná a mostani szavazást h csinálhassak újat?

Hajrá.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Valaki csináljon egy szavazást, mer én úgy látszik nem tok.

Valamelyik kedves moderátor csinálja meg lécci.

Mivel játszunk?

LOTRO

LOL

WOW

VINDICTUS

Link to comment
Share on other sites

Balee

Valaki csináljon egy szavazást, mer én úgy látszik nem tok.

Valamelyik kedves moderátor csinálja meg lécci.

Mivel játszunk?

LOTRO

LOL

WOW

VINDICTUS

Tudtam, hogy nem fog menni, egyedül glob mod tud új szavazást kiírni.

Link to comment
Share on other sites

Benitojuve

Hello! Bennem csak egy ötlet merült fel, hogy mondjuk egy olyan téma, hogy ,, Mivel játsszak" lehet keresett lenne.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Hello! Bennem csak egy ötlet merült fel, hogy mondjuk egy olyan téma, hogy ,, Mivel játsszak" lehet keresett lenne.

Üdv! Ide csak a konkrét moderátorokkal kapcsolatos kérések jönnek, az általános ötletelés a Fórumozók Szakszervezete topikban folyik. A topikok nyitásához egyébként sem kell moderátori engedély, ha úgy gondolod, hogy van rá igény nyisd meg! :) Viszont előtte mindig érdemes körülnézni, jelenleg konkrétan ilyen topik ugyan nincs, viszont van több másik, ami helyettesíti:

Milyen Játékot Tolsz Most?

Mit Játszottál Végig Legutóbb?

Keresek Egy Játékot, Ha Tudtok Segítsetek

Ezen kívül a népszerűbb konzoloknak is van egy-egy külön topikja az Egyéb Játékok alfórumon.

Szóval több olyan topik is van, ami általánosságban adhat ötleteket, ha pedig egy adott műfajban gondolkodsz, akkor külön alfórumok állnak rendelkezésre, így szerintem nem szükséges egy ilyen topik külön.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Fórum bug miatt (fagyott, nem küldte a kommentet) sikerült egy floodot tolni a Sport részleg, Gyúrás topikjában, valaki illetékes eliminálhatná, ha van ideje - nem egy nagyon lényeges dolog, csak hülyén néz ki. (eleve nem értem, hogyan lehetséges, miért nem fûzte össze)

Köszönöm elõre is!

Link to comment
Share on other sites

Balee

Fórum bug miatt (fagyott, nem küldte a kommentet) sikerült egy floodot tolni a Sport részleg, Gyúrás topikjában, valaki illetékes eliminálhatná, ha van ideje - nem egy nagyon lényeges dolog, csak hülyén néz ki. (eleve nem értem, hogyan lehetséges, miért nem fûzte össze)

Köszönöm elõre is!

Töröltem.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Törölve. Kösz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...