Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Harcosok 2


Warfoki

Recommended Posts

Ante

Olyat nem lehet, srácok, hogy mindig csak az szavaz, aki látta mindkét adott filmet? Én persze most nem számítok, de majd a következõ rundban...

(btw, a Guiness a kedvenc söröm)

Aszittem utálod az alkoholt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Már ne haragudj, de ha pl. az egyik kedvenc filmem van olyan ellen amit nem láttam, hagy ne érdekeljen az, h nem láttam a másikat...

Am. ez a szavazatom nem oszt nem szoroz...

(mértékletesen mindent szabad)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Szerintem az Apocalypse Now egy zacskó LSD, egy nagy pohár Guinnessel, a Blade Runner meg három kiló marijuana, két doboz Guinessel. A hatás valahol ugyanott van, csak a Blade-ben kevesebbet lõnek, meg azt Dick (Philip K) írta és nem Dick (Nixon).

(btw, a Guiness a kedvenc söröm)

Hmmm, szép hasonlatok :)

Kóstold meg a Belhaven Scottish Stoutot, sokkal jobb stout, mint a Guinness...

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Hatalmas szégyen, de a kettõ közül egyiket sem láttam (illetve az Apocalypse Redux felét kb)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Hatalmas szégyen, de a kettõ közül egyiket sem láttam (illetve az Apocalypse Redux felét kb)

Drake, WTF?! :o

Pár embernek jó lesz ez a cucc, eszébe jut, hogy meg kéne sasolni dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Olyat nem lehet, srácok, hogy mindig csak az szavaz, aki látta mindkét adott filmet? Én persze most nem számítok, de majd a következõ rundban...

És ezt nekem hogyan is kéne ellenõrizni? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ante

És ezt nekem hogyan is kéne ellenõrizni? :rolleyes:

Sehogy, becsületi alapon.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Sehogy, becsületi alapon.

Ergo mindenki szavaz ugyanúgy, csak ha nem látta a filmet, akkor azt megtartja magának, és nem mondja el a kommentben. Nem igazán látom értelmét őszintén szólva... :rolleyes:

Szárnyas fejvadász (Blade Runner) VS. Apokalipszis most (Apocalypse Now)

10 - 3

Ádám almái (Adams æbler) VS. Jég veled! (Cool Runnings)

B0bikF2KYjY

wLlmymHRNZg

Bocsánat, de az "Ádám almái" c. fimhez nem találtam angol nyelvû trailert. :rolleyes:

Határidõ: csütörtök éjfél

Link to comment
Share on other sites

Real013

(nem játszom, csak halkan annyit jegyeznék meg, hogy: meglepõ, hogy a Szárnyas fejvadász ennyire megverte az Apokalipszist... Illetve még annyit, hogy ha a Jég veled megveri az Ádám almáit, akkor... nem lennék meglepve, de nagyon gáz lenne szvsz:D)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Ergo mindenki szavaz ugyanúgy, csak ha nem látta a filmet, akkor azt megtartja magának, és nem mondja el a kommentben. Nem igazán látom értelmét õszintén szólva... :rolleyes:

Nem értem, hogy mért nem mehetne becsületi alapon. Annyira megbízhatunk egymásban, hogy azt mondjuk, hogy "oké, srácok, ezt nem láttam, ebben a körben nem szavazok", és kész :unsure: Egy kis bizalom legalább egy ilyen közösségben legyen már meg.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem szavazok. Egyiket sem láttam. Errõl az Ádámról még csak nem is hallottam... :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Honi

Ha jól vettem ki, bárki betársulhat, szóval legalább most láttam mindkét filmet...

Ádám almái 

Egy-két hete néztem meg, ritka fekete humor van benne. Basszus, a varjas rész, megszakadtam :D .

Persze az elsõ jamaicai bobcsapat! sem rossz, de nem feszeget túl nagy kérdéseket, ezt meg kell vallani. Az Ádám nagy dráma.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Warfokitól kérdezném, hogy szavazni csak az tud, aki jelölt filmet? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Bár nem vagyok Warfoki, de bárki szavazhat.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Adams aebler

Bár a jég veled gyerekkorom meghatározó filmje. :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Jég veled

-_-

A dán csoda egyáltalán nem tetszett. Szar vagyok Reál, igen B)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

(nem játszom, csak halkan annyit jegyeznék meg, hogy: meglepő, hogy a Szárnyas fejvadász ennyire megverte az Apokalipszist... Illetve még annyit, hogy ha a Jég veled megveri az Ádám almáit, akkor... nem lennék meglepve, de nagyon gáz lenne szvsz:D)

(eléggé meglepő, de azért... számítottam rá, hogy ez lesz... amikor megláttam a sorsolást, elkezdtem félni, hogy dirr, ennyi volt az Apokalipszis Mostnak)

Link to comment
Share on other sites

Kalti

(eléggé meglepõ, de azért... számítottam rá, hogy ez lesz... amikor megláttam a sorsolást, elkezdtem félni, hogy dirr, ennyi volt az Apokalipszis Mostnak)

A Blade Runner-tõl kikapni nem szégyen B) . A mostani körbõl mindkét versenyzõt ütné, de ez van, pont összesorsoltak két zseniális alkotást.

Ádám almái

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Mindenki szavazhat, nem kell hozzá nevezni is! :)

Én egyelőre tartózkodom, mert erről az Ádám almáiról akkor hallottam először, amikor jött vele a PM nevezésképpen. Viszont a trailer felkeltette a figyelmem, szóval még a határidő előtt megnézem szépen. A Jég veled!-et láttam a tévében még valamikor. Poénnak poén, de igazából semmi maradandót nem sikerült nyújtania. Plusz nem annyira szeretem a vígjátékokat (kivételek, Bud Spencer filmek, mert nosztalgikus élmény minden évben megnézni párat, Oscar - nem a Stallonés, az szar szvsz - és a Nekem 8).

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ádám Almái 

A Jég Veledet is imádom,de ez különösen nagy hatással volt rám.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki
Ádám almái (Adams æbler) - Jég veled! (Cool Runnings)
4 - 1

Harcosok klubja (Fight Club) VS. Ponyvaregény (Pulp Fiction)

2QgFWXLN-ug

lDbSbOsoRnY



Határidõ: hétfõ éjfél
Link to comment
Share on other sites

Real013

De sze.ét párosítás... Simán Ponyva amúgy :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nehéz döntés.

 Fight Club 

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

De sze.ét párosítás... Simán Ponyva amúgy :D

De mi lenne, ha szavaznál is ennyi erõvel már? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Derossz párosítás. :D

Fight Club

talán épphogy hajszálnyival..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...