Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Harcosok 2


Warfoki

Recommended Posts

Warfoki

És most komolyan ilyenek fogják eldönteni, hogy melyik jobb két film közül? :D

Ha utánaszámolsz, sokat nem nyom a latba a szavazatom úgy sem, kb. széllel szemben hugyozás. :D

Egyébként meg ja. Nyilván nem fogok két naponta megnézni egy-egy filmduót, hogy döntsek. Bár a jelenlegi indulókra lehet, hogy többségében befektetek némi idõt (nem csak erre a kettõre), mert - ahogy arra azért számítani lehetett - szinte az összes híres kultfilm.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Nekem azért nehéz a helyzetem, mert egyiket se szerettem. Apokalipszist azért nem, mert... mert képtelen voltam végig ülni. Iszonyú hosszú és fárasztó. Bár az utolsó 20 perc hatalmas. Blade Runnernek pedig a hangulata. Végig sötét van, esik a szmötyi. Brr.

Blade runner

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Blade Runner 

Egy paraszthajszállal, a sci-fi, cyperpunk kicsit közelebb áll hozzám.

Link to comment
Share on other sites

Tomina
Blade Runner 

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

 Apokalipszis

Ugyan nem láttam, de a szárnyas fejvadász egyáltalán nem jött be...

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

 Apokalipszis

Ugyan nem láttam, de a szárnyas fejvadász egyáltalán nem jött be...

:lol: Van ám indok, ez a Fórum Harcosok topik akkor látom nem csak a Zene fórumban szörnyû :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Jujj, ellened szavaztam volna?! :unsure: :(

Nem tudom, mi nem elég nyomós érv ezen? :rolleyes: Ami egyszer a szememben rossz, nem fogok rászavazni. Olyan ez, mint tegyük fel Kõbányai világos vs. Guiness... Ugyan nem ittam még, Guinesst de feltételezem jobban fog ízleni, mint a bányai. -_-

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

A Blade Runner a filmek Guinesse?

Jó tudni. :D

Honnan tudod, hogy nem kõbányai és rákóczi között döntesz? :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

A Blade Runner a filmek Guinesse?

Jó tudni. :D

Honnan tudod, hogy nem kõbányai és rákóczi között döntesz? :D

Szigorúan Stif logikát követve Kõbányai. -_-

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Most komolyan, ez lesz a heti téma?

De, ha annyira beleakarsz kötni, akkor már helyesen tedd, hiszen most mondtam egy példát, amiben az Apokalipszist a Guinesshez míg a Blade-t a bányaihoz hasonltottam.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Szigorúan Stif logikát követve Kõbányai. -_-

Igaz, benéztem erõsen.

De akkor is.

EZ AZ ÉN LOGIKÁM. :DD

Most komolyan, ez lesz a heti téma?

De, ha annyira beleakarsz kötni, akkor már helyesen tedd, hiszen most mondtam egy példát, amiben az Apokalipszist a Guinesshez míg a Blade-t a bányaihoz hasonltottam.

Helytelen példára helytelen példával illik felelni. :D

Szerintem nem lesz ez a téma, csak elég furcsa volt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Igaz, benéztem erõsen.

De akkor is.

EZ AZ ÉN LOGIKÁM. :DD

Tõlem aztán tartsd meg, nekem nem kell. Brrrr... :ph34r:

:D

btw,

Bléd Ránner

-_-

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Helytelen példára helytelen példával illik felelni. :D

Szerintem nem lesz ez a téma, csak elég furcsa volt. ;)

Nem tudom ezen mi lenne helytelen. De behelyettesítheted akár két különbözõ cigarettára vagy táblacsokira is... Ha a sörrel nehéz megérteni.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem tudom ezen mi lenne helytelen. De behelyettesítheted akár két különbözõ cigarettára vagy táblacsokira is... Ha a sörrel nehéz megérteni.

Az a helytelen, hogy (maradjunk a példádnál ) az Apokalipszist nem láttad, de Guinesshez hasonlítod. Mi van, ha rosszabb, mint a Blade Runner? Ilyen esetben pedig hatalmasat csalódsz, mert Guinnesst vársz, és meleg pisit kapsz.

Amit nem láttál, arra elég merész azt mondani, hogy mérföldekkel jobb, mint amit láttál és nem tetszett. :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Amit nem láttál, arra elég merész azt mondani, hogy mérföldekkel jobb, mint amit láttál és nem tetszett. :D

Bazz, most akartam leírni ugyanezt a mondatot. XD

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Bazz, most akartam leírni ugyanezt a mondatot. XD

Bõ tiltakozásod ellenére magadévá tetted a logikámat.

Büszke vagyok rád. -_- :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Bõ tiltakozásod ellenére magadévá tetted a logikámat.

Büszke vagyok rád. -_- :D

A logikád egy részét mélyen megvetem, de te abból a tartományból villantottál, amivel hajlandó vagyok közösködni. -_-

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Az a helytelen, hogy (maradjunk a példádnál ) az Apokalipszist nem láttad, de Guinesshez hasonlítod. Mi van, ha rosszabb, mint a Blade Runner? Ilyen esetben pedig hatalmasat csalódsz, mert Guinnesst vársz, és meleg pisit kapsz.

Amit nem láttál, arra elég merész azt mondani, hogy mérföldekkel jobb, mint amit láttál és nem tetszett. :D

Épp ezért ideális, ha az ember egyenlõn ismeri a két választási lehetõséget. Itt vagyok például én: egyiket se láttam, de megmondom melyik a jobb. B) :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Jujj, ellened szavaztam volna?! :unsure: :(

Nem tudom, mi nem elég nyomós érv ezen? :rolleyes: Ami egyszer a szememben rossz, nem fogok rászavazni. Olyan ez, mint tegyük fel Kõbányai világos vs. Guiness... Ugyan nem ittam még, Guinesst de feltételezem jobban fog ízleni, mint a bányai. -_-

Ellenem biztos nem ,mert én nem szavazok :lol: De ezek szerint te teljesen logikusnak tartod ,hogy nem látsz valamit és arra szavazol, mert a másikat láttad és nem tetszett :D Tehát ha látod a sz@rt és a pacalt akkor a sz@rra szavazol ,h biztos jobb kaja ,mert a pacalt nem szereted ,bár a sz@rt még nem kóstoltad úgyhogy lehet finom :lol: Amúgy meg nem a filmekkel van a bajom, metr mindkettõt szeretem, hanem a butasággal :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ismerem az alapkoncepciót, az elég nem?

Mellesleg, ha én buta vagyok, mert nem láttam az apokalipszist, de attól még rá szavazok, mert a bladet végig untam és egyáltalán nem tetszett akkor minek tartod warfokit aki egyik filmet sem látta, de leírja a véleményét!? Nem kell látni ahhoz egy filmet, h egy olyan ellen szavazz amit soha, de soha többé meg nem néznél...

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Szerintem ilyenkor a logikus reakció az ,hogy nem feltétlen veszek részt olyan dologban amirõl mondjuk fingom sincs :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem akarom önmagam ismételni, de meg kell tennem: marha unalmas filmnek tartom a bladet. És mindig ellene fogok szavazni.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Imádlak GSF ^^

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Szerintem az Apocalypse Now egy zacskó LSD, egy nagy pohár Guinnessel, a Blade Runner meg három kiló marijuana, két doboz Guinessel. A hatás valahol ugyanott van, csak a Blade-ben kevesebbet lőnek, meg azt Dick (Philip K) írta és nem Dick (Nixon).

(btw, a Guiness a kedvenc söröm)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Elhiheted, h nem a puskacsõ ropogása volt nálam a mérvadó. ;)

(meg hiszem azt... még akk. is, ha nem ittam, csak majd ne csalódjak benne - enyém eddig Edelweiss.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...