Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Harcosok 2


Warfoki

Recommended Posts

Warfoki

A Fórum Harcosok topik egyik folytatása. Ez a része a filmekkel kapcsolatos vetélkedésre ad alkalmat.

Szabályok: "bajnokságonként" 16 játékos indulhat, véletlenszerûen párokba lesznek rendezve az indulók és a páros valamelyik tagjára mindenki leadhat egy szavazatot. A több szavazatot kapott nyer, a kevesebbet kapó kiesik. Ebbõl következik, hogy négy kör lesz (16, 8, 4, 2 versenyzõvel) és egy bronzmeccs (a negyeddöntõben vesztes két játékos között). A szavazatokat [ code ] tagbe kell elhelyezni:

szavazat

Az enélkül betett szavazatok nem számítanak.

A játékban bárki részt vehet. A egy-egy "bajnokság" elõtt lesz megbeszélve, hogy miket lehet indítani pontosan (filmek, szereplõk, rendezõk, stb.), de mindenképpen a filmvilághoz közvetlenül kapcsolódó téma lesz.

Folytatás innen: Fórum harcosok

Link to comment
Share on other sites

efperel

Szerintem legyenek filmszereplõk. A témakör elég tág, hogy sok jelöltet lehessen indítani, és egy laikus is könnyebben hozzá tud szólni, mint mondjuk ha rendezõk közül kellene választania.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Szerintem legyenek filmszereplõk. A témakör elég tág, hogy sok jelöltet lehessen indítani, és egy laikus is könnyebben hozzá tud szólni, mint mondjuk ha rendezõk közül kellene választania.

Vagy ez, vagy simán filmek.

Link to comment
Share on other sites

Real013

A Fórum Harcosok topik egyik folytatása. Ez a része a filmekkel kapcsolatos vetélkedésre ad alkalmat.

Szabályok: "bajnokságonként" 16 játékos indulhat, véletlenszerûen párokba lesznek rendezve az indulók és a páros valamelyik tagjára mindenki leadhat egy szavazatot. A több szavazatot kapott nyer, a kevesebbet kapó kiesik. Ebbõl következik, hogy négy kör lesz (16, 8, 4, 2 versenyzõvel) és egy bronzmeccs (a negyeddöntõben vesztes két játékos között). A szavazatokat [ code ] tagbe kell elhelyezni:

szavazat

Az enélkül betett szavazatok nem számítanak.

A játékban bárki részt vehet. A egy-egy "bajnokság" elõtt lesz megbeszélve, hogy miket lehet indítani pontosan (filmek, szereplõk, rendezõk, stb.), de mindenképpen a filmvilághoz közvetlenül kapcsolódó téma lesz.

A bronzmeccs az elõdöntõben vesztes két játékos között lesz nem? :)

Egyébként benevezek, akármi is ez:D

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

A bronzmeccs az elõdöntõben vesztes két játékos között lesz nem? :)

Egyébként benevezek, akármi is ez:D

De igen.

Az elõdje most még az OFF részlegben van, ha Godzilla archiválta, akkor bekerül az elsõ posztba egy link, ha megnézed egyértelmû lesz az egész (ha esetleg nem az), elmagyarázva nem az igazi.

Én filmekre gondoltam, szereplõs kör volt a régiben kettõ is azt hiszem. nem mintha ez annyira releváns lenne, de na... :rolleyes:

A nevezéseket PM-ben kérném. Ami nem ártana mellé: egy leírás (Wiki, port.hu, stb.) és egy kép, ami jelképezi. Esetleg egy jelenet, ha van fenn ilyen a YouTube-on vagy valahol.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Most akkor az meg fog szûnni, és minden altémában lesz neki külön topic? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Most akkor az meg fog szûnni, és minden altémában lesz neki külön topic? :huh:

Igen. Pontosabban nem mindegyikben, csak a potenciálisakban.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ja értem. Utána olvastam...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én az egész filmek indítására szavazok, mert ha csak bizonyos szereplõket indítanánk, akkor lehet hogy annak valódi "értéke" nem igazán lenne a film nélkül, amiben látható.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Az a baj, hogyha nem mindenki látta az adott filmeket, nem lesz túl igazságos a szavazás. Trailer alapján meg nehéz ítélni.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Ezért lenne jó ötlet egy-egy jelenetet belinkelni (már ha lehet), az alapján sem lehet megítélni egy filmet, de több jön le belõle, mint egy trailerbõl, vagy kritikából.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Vagy ezért lenne jó ötlet venni a fáradtságot és megnézni az adott két filmet, ha kimaradt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Vagy ezért lenne jó ötlet venni a fáradtságot és megnézni az adott két filmet, ha kimaradt. :unsure:

Nem hiszem, hogy erre sokaknak lesz ideje.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nem hiszem, hogy erre sokaknak lesz ideje.

Én sem. Viszont szavazni nem kötelezõ.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Én sem. Viszont szavazni nem kötelezõ.

Igen, de ha elvárjuk, hogy az után szavazzanak, hogy mindenki látta a filmeket, akkor az egésznek semmi értelme, mert 5 embernek fölösleges ez a topik.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Épp ezért az a legjobb megoldás, ha ismertebb filmeket indítunk. -_-

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Épp ezért az a legjobb megoldás, ha ismertebb filmeket indítunk. -_-

És akkor mindenki Avatart, Star Warsot meg Inceptiont fog indítani, újat senki nem fog megismerni. Egy idõ után a vanília fagyi is unalmas lesz.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

És akkor mindenki Avatart, Star Warsot meg Inceptiont fog indítani, újat senki nem fog megismerni. Egy idõ után a vanília fagyi is unalmas lesz.

Akkor nézd meg azt a kib.. filmet és ne akadékoskodj. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Akkor nézd meg azt a kib.. filmet és ne akadékoskodj. :rolleyes:

Szerintem félreértettél. Csak annyit szeretnék, hogy ha nem is minden körben, de legalább összesen 1 (lehetõleg emlékezetes) jelenetet válasszanak ki a nevezõk a filmjükhöz, mert lesz aki nem látta és nem nézi meg csak ezért, legalább lesz valami összehasonlítási alapja.

Én meg személy szerint megnézem a filmeket amit nem láttam, ha csak nem fog valaki Meet The Spartanst indítani. Bocs, ha kötekedõnek tûntem, csak leírtam a saját elképzeléseim.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

maradhatott volna a topik a helyén, azt többen látogatják mint a Filmes topikot.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Vagy ezért lenne jó ötlet venni a fáradtságot és megnézni az adott két filmet, ha kimaradt. :unsure:

Pont ilyen célból indítottam anno egy Filmklub topikot. Az elsõ kör végét nem érte meg sajnos. :(

maradhatott volna a topik a helyén, azt többen látogatják mint a Filmes topikot.

Igaz, de ezt a részt meg több filmek után érdeklõdõ látogatja szvsz. De ez amúgy is egyfajta kísérlet: ha nem válik be,akkor megyünk vissza az OFF-ba egységes topikkal. :)

Más: Egész filmes kör lesz. Tessék küldeni ajánlásokat!

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Valaki ajánlja a GyU-t, léccci (nekem nincs kedvem meg idõm (nem otthon vagyok a napokban) :D ) [sm21] :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Szerintem kategorizálni kellene...tehát legyen, dráma, akció, sci-fi, vigjáték stb...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Lesz valami, jött össze elég jelentkezõ, vagy ennyi volt a topik?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Copiedname

Ebbõl a topikból hatalmas siker lett :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...