Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórumozók Szakszervezete


Godzillamessage

Recommended Posts

Godzillamessage

...

Jó meglátások, áthelyeztem õket.

Link to comment
Share on other sites

jardo

(jardo: csak azért példáztam veled, mert nem gyõzött meg, amit az elõzõ kommentemhez fûztél.

Igen ezt Te gondolod így, más - köztük én - nem biztos. )

Ez a probléma majd javítva lesz, amint Godzilla tud a rendszergazdával értekezni. :)

Addig bírjátok ki valahogy. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

A 'Köszöntések topiccal mi lett? :blink: Megszûnt végleg vagy átkerült máshova? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

A 'Köszöntések topiccal mi lett? :blink: Megszûnt végleg vagy átkerült máshova? :unsure:

GameStar Fórum > :: KÖZÖSSÉG :: > Társalgó > OFF

Be van zárva, az újranyitás gondolom meg van engedve, de errõl az ott modiskodó moderátort kell kérdezni, de szerintem lehet.

szerk.: tévedtem, nem a méretei miatt lett bezárva... akkor nem tudom mi a helyzet. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Kellene egy topic vagy felhívás, amibe az ilyen nem újranyitható tiltott topicok (ki mit eszik a gép elõtt stb.) vannak felsorolva, mert már lassan senki se tudja fejbe tartani.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

társalgóban az off kerüljön lefelelegfelülre szerintem

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

társalgóban az off kerüljön lefelelegfelülre szerintem

Hova? :blink:

:lol:

OFF-ba újra lehet nyitni bármit, amit a szabályzat és a jó ízlés nem tilt.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az Agyromboló kisvideók topikot csak én nem találom?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Hova? :blink:

:lol:

OFF-ba újra lehet nyitni bármit, amit a szabályzat és a jó ízlés nem tilt.

szerintem a fórum leglátogatottabb topikjai ott vannak és ezért

szerk:látom a fényképes topik átkerült,nem szóltam

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Hova? :blink:

:lol:

OFF-ba újra lehet nyitni bármit, amit a szabályzat és a jó ízlés nem tilt.

Az egyértelmûség kedvéért: olyan topikokat is, amiket korábban újranyitás lehetõsége nélkül zártak be a moderátorok. Azért OFF, hogy bármit lehessen. Már amit a szabályzat nem tilt, nyilván az OFF-ban sem fér el mondjuk egy "Hogyan Flasheljünk PSP-t?" topik.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

OFF-ba újra lehet nyitni bármit, amit a szabályzat és a jó ízlés nem tilt.

Ezt jó lenne tisztázni h mik ezek (úgy nagyjából)

Az egyértelmûség kedvéért: olyan topikokat is, amiket korábban újranyitás lehetõsége nélkül zártak be a moderátorok. Azért OFF, hogy bármit lehessen. Már amit a szabályzat nem tilt, nyilván az OFF-ban sem fér el mondjuk egy "Hogyan Flasheljünk PSP-t?" topik.

tehát a "ki mit ezsik a gép elõtt" vagy a "köszöntések" és ilyenek engedélyezettek? (nem szeretnék azért warn-t mert félreértettük egymást)

Link to comment
Share on other sites

jardo

A jó ízlés határain belül mindent újra lehet nyitni: amely téma nem tilos a szabályzat szerint, ami nem gusztustalan, erkölcstelen, illetve nem teljesen értelmetlen.

De azért a korábban létezett "Ki milyet szart legutóbb?" és ezekhez hasonló topikokból továbbra sem kérünk. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Ezt jó lenne tisztázni h mik ezek (úgy nagyjából)

Szabályzat miatt tilos:

- vallássos téma

- kifejezetten wareznek nyitott topik

- rasszista vagy más módon diszkriminatív topik

- nem nonprofit szervezeteket reklámozó topik

- kifejezetten gyûlölet- és indulatkeltõ témájú topik

Jóízlés részét hadd ne kelljen magyarázni, úgysem tudok lefedni minden tabu témakört, de némi gondolkodással kitalálható, hogy pl. nem feltétlen célszerû egy "Mit hánytál utoljára?" topikot nyitni...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A jó ízlés határain belül mindent újra lehet nyitni: amely téma nem tilos a szabályzat szerint, ami nem gusztustalan, erkölcstelen, illetve nem teljesen értelmetlen.

De azért a korábban létezett "Ki milyet szart legutóbb?" és ezekhez hasonló topikokból továbbra sem kérünk. :lol:

Nyilván gondoltam h ez nem fér bele vagy amiket warfoki írt.

A "ki mit esz ik a gép elõtt" vagy a "köszöntések" akkor ezekszerint engedélyezett lett?

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

tehát a "ki mit ezsik a gép elõtt" vagy a "köszöntések" és ilyenek engedélyezettek? (nem szeretnék azért warn-t mert félreértettük egymást)

Az OFF-ban igen. Máshol továbbra sem.

Az OFF részleg pont azért készült, hogy legyen egy lazábban moderált (de továbbra is moderált, ez nem a /b/!), kötetlen témakörû OFF részleg, ahol a lentebb említett megkötéseken belül bármirõl lehessen írni, társalogni. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Az OFF-ban igen. Máshol továbbra sem.

Az OFF részleg pont azért készült, hogy legyen egy lazábban moderált (de továbbra is moderált, ez nem a /b/!), kötetlen témakörû OFF részleg, ahol a lentebb említett megkötéseken belül bármirõl lehessen írni, társalogni. :)

Vajon hányan dobálnának meg tojással ha újranyitnám? [sm41]

De miért is ne? :D

Gondolom a szólánc is mehet az offba...

Nyitottam egy kajareceptes topicot a hobbik közé... ha esetleg nincs jó helyen, akkor majd valaki modi tegye át ...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Krok, azért mert lehet, még nem kell megnyitni mindent, ami eszedbe jut, vagy ami korábban volt. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Nem kell, de ellene sem szól konkrétan semmi. Amíg az off az OFF-ban marad, addig nincs gáz. :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

A formázásnál kérjük vissza a régi módszert, miszerint pl ahhoz, hogy félkövérbe tegyek valamit, elég kijelölni a már beírt szöveget, és rányomni a nagy fekete B betûre. Ez a mostani módszer (benyomod a B-t, beírod a szöveget a bejövõ kis ablakba, enter) nem kényelmes. :( Nagyon nem. (Legalábbis én úgy szoktam írni, hogy elõször megírom, amit akarok, aztán utólag formázgatom, kiemelem, döntöm, stb. Na ezt így most nem lehet.) Értelemszerûen ez nem csak a félkövér írásra vonatkozik.

Ami a cenzúrát illeti: nekem mindegy, hogy van-e, megértem ha kell. De ne így, ezekkel a bugyuta átírásokkal. Akkor legyen helyette csillag, vagy (cenzúrázva) felirat, vagy bánomisén. Az meg a másik, hogy alaposan át kéne nézni a szókincset, és kiszedni olyanokat, amik nevetségesen szerepelnek a listán. Miért ne írhatnám le azt, hogy "p.dofil" (nem sértegetem a többi fórumozót)? Tudom, volt ennek valami története a mangás topicban, dehát ez nevetséges! De ugyanígy a kih.rél (kimerevlemez) is röhej, sõt szerintem abból sem lesz automatikusan politika, ha valaki le meri írni azt, hogy Gy.rcsány (Ezen a fórumon nem politizálunk).

Ha hozzányúltok a cenzúrához, akkor remélem ezeket is átgondoljátok. És akkor majd én is elmondhatom, hogy ez is az én ötletem volt, mint bizonyos mérhetetlenül intelligens, pótolhatatlan fórumtársam tette azt majdnem minden újítás említésére. B)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Teszt:

hgfdasgidsag

Hmm, nálam gond nélkül megy a kijelölt szöveg utólagos szerkesztése. :unsure: Próbáld ki mégegyszer, elvileg nem kéne problémának lennie. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Oh, kiderült, hogy valamikor rákattintottam arra a "Guided mode"-ra ott lent a jobb alsó sarokban, az tette ezt.

Ezesetben tárgytalan a dolog. Most már legalább azt is tudom, hogy az mire jó. :) Csak itt a nagy változások közepette automatikusan feltételeztem, hogy ez is valami újítás lenne. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

A látszat ellenére nem az a cél, hogy szétcsesszük a fórumot :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Krok, azért mert lehet, még nem kell megnyitni mindent, ami eszedbe jut, vagy ami korábban volt. Szerintem.

Itt az volt a hangsúly h lehet ... :D

Kipróbáltam. De mivel van egy oylan sanda gyanúm, hogy viták melegágya lesz, már kezdem bánni... :(

Ha továbbra sem megy a topic a "rendes kerékvágásba" akkor megkérlek benneteket h zárjátok be.

Jobb lenne ha mégis bezárnátok.

Lucky_Strikenak igaza van : "Csak emlékezz milyen vége volt az elõzõnek, és milyen ellenszenvet váltott ki az emberekbõl."

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Ami a cenzúrát illeti: nekem mindegy, hogy van-e, megértem ha kell. De ne így, ezekkel a bugyuta átírásokkal. Akkor legyen helyette csillag, vagy (cenzúrázva) felirat, vagy bánomisén. Az meg a másik, hogy alaposan át kéne nézni a szókincset, és kiszedni olyanokat, amik nevetségesen szerepelnek a listán. Miért ne írhatnám le azt, hogy "p.dofil" (nem sértegetem a többi fórumozót)? Tudom, volt ennek valami története a mangás topicban, dehát ez nevetséges! De ugyanígy a kih.rél (kimerevlemez) is röhej, sõt szerintem abból sem lesz automatikusan politika, ha valaki le meri írni azt, hogy Gy.rcsány (Ezen a fórumon nem politizálunk).

Szerintem is felesleges, a legtöbben akárcsak jó magam is pontozva vagy más ékezetekkel, betûkkel de úgy is leírják, pl rá bacott. De pl egyszer írni akartam egy sorozat címet pl Így jártam valakitekkal (@nyátokkal) amit szintén kijavított :unsure:

Hogy lehetne letiltani Firefox alatt a reklámokat, mert valami iszonyat mód le lassítják a fórumot, szerintem kapásból ez a böszme nagy film reklám húzza le a sebességet.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Pl Adblockplus, de kismillió egy van még, én azt használom :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...