Jump to content
GSForum - Segélyvonal

S.T.A.L.K.E.R. sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

nyrfan

lenne 1 kérdésem.aki használt modokat a CoP-ban melyiket tette fel?

én elõször a complete modot telepítettem,nagyon jó,felturbózza a grafikát,+ megnõ a látótávolság(gyakorlatilag a magasabb helyekrõl,az egész pálya belátható)plusz a hengok is jobbak,más különbséget nem láttam,viszont mikor át akarok kelni pripyat-ba a töltésnél megfagy a gép.tölt sokáig,aztán semmi,nem írja ki a szöveget h nyomjak meg 1 gombot a folytatáshoz.ha meg space-t v vmi-t megnyomok kilép,v kiírja h az x-ray 1.6 engine hibát észlelt.

eredeti a játékom!6.2-es patchelt gyárilag,angol verzió.3 rajta van a magyarosítás.vkinek ötlet?

a másik meg a Redux mod volt,ott feltettem a telepítõvel a modot+ a patcheket,de ott is állandóan kifagy...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mustang42

Hali.A Clear Sky-ban ott tartok hogy eljutottam a Janatari tóhoz és dumálni kéne a dokival a kutatóintézetben,de a bázis bejárata zárva. meg tudja mondai valaki hogy jutok be?

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Hali.A Clear Sky-ban ott tartok hogy eljutottam a Janatari tóhoz és dumálni kéne a dokival a kutatóintézetben,de a bázis bejárata zárva. meg tudja mondai valaki hogy jutok be?

Rakd el a fegyveredet.

Link to comment
Share on other sites

mustang42

Hiába rakom el semmi nem történik...pissed UI::este van

Edited by mustang42
Link to comment
Share on other sites

jim78

Az ajtó azért van zárva , mert 1. vagy ellenfél van a közelben , 2. valamiért meghülyült a játék. Szal vagy széttnézel ellenfelek után a környéken , vagy visszatöltöd egy régebbi mentésed. A fegyvert ha bemégy automatikusan elfogja tenni... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Az ajtó azért van zárva , mert 1. vagy ellenfél van a közelben , 2. valamiért meghülyült a játék. Szal vagy széttnézel ellenfelek után a környéken , vagy visszatöltöd egy régebbi mentésed. A fegyvert ha bemégy automatikusan elfogja tenni... :lol:

Ha nem teszed el a stukert akkor az ajtó soha nem fog ki nyílni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mustang42

Megoldottam a probet... Na azt kell csinálni ha valakinek esetleg megkergül akkor szét kell nézni nincs e ellenfél,ha nincs akkor én úgy csináltam hogy a labor tetejére fölmásztam (bal oldalt van egy létra) (este) majd hangtompítós pisztollyal 1-et de tényleg csak egyet bele lõttem az egyik õrbe;ilyenkor elkezdenek riadózni majd ha nem találnak senkit akkor a riadó elmúlik ilyenkor lehet bemenni.Nekem ez mûködött. ögüü Ja és nem fognak visszatámadni,ha hátúlról lövöd meg!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gerro

hali

S.T.A.L.K.E.R.: Lost World Requital

ez micsoda? mondanátok valamit róla? új rész vagy mi..? :huh:

Link to comment
Share on other sites

jim78

a hazai stalker fanatikusok fóumárol idézet :D

Némi ismertetõ:

Sajna a nyelv orosz. de van néhány KEZDETLEGES fordítás...

http://www.isogamesxpw.com/2011/04/28/s-t-...ld-requital-pc/

http://www.gsc-game.com/index.php?t=commun...8&sec_id=16

Némi screenshot:

http://imageshack.us/f/822/051611150748predbannik.jpg/

És most: beszéljük meg hogyan lehet üzembe helyezni!

Letõtöttem egy exét, feltelepült (úgy ahogy)

de nem indul

instrukciót meg ugye nem találtam...

oblakoder

"here is official site for this mods LWC-LWR

http://gktmods.com/index.php?/forum/64-lost-world-requital/

you can download everithing from there"

"so I downloaded LWC and patched it with

LWC patch 2.5

LWC patch 3

LWC patch 3.6

LWC patch 4.2

LWC Patch 4.3

minifix5 от SYNC

fix_0.3.2_LW

szal ez egy mod semmi különös, a gsc állítólag nem ment ki az e3-ra szal nem kapunk semmi infót a sztóker 2-rõl :D

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

a gsc állítólag nem ment ki az e3-ra szal nem kapunk semmi infót a sztóker 2-rõl :D

gondolom jó szarul állnak a fejlesztéssel,és nincs is mit bemutatni...(bár ne legyen igazam)

remélem azért erre nem kell majd 3-4 évet várni.bár ha új engine+vmit kellene kezdeni az MI-vel is.

azért jó volna,ha vmi infó jövögetne a fejlesztésrõl...

Link to comment
Share on other sites

jim78

valami olyasmi a helyzet az biztos, elég régen jelentették be a cuccot, azér valami kép kijöhetne

Link to comment
Share on other sites

mustang42

Hali.Tud Vki segíteni mert a Soc-ba fölvettem egy olyan küldit hogy a srácnak vissza kellene vinni a családi ereklyét (egy puskát).Ha a közelébe vagyok akkor hallom hogy pittyeg valami de nem találom sehol. A S.T.A.L.K.E.R 2 -röl pedig annyit hogy ha sokáig fejlesztik akkor akkor 'tán csak jó lesz. Inkább fejlesszék tovább és legyen jó, mit hamar kiadni valami sz*t.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Hali.Tud Vki segíteni mert a Soc-ba fölvettem egy olyan küldit hogy a srácnak vissza kellene vinni a családi ereklyét (egy puskát).Ha a közelébe vagyok akkor hallom hogy pittyeg valami de nem találom sehol. A S.T.A.L.K.E.R 2 -röl pedig annyit hogy ha sokáig fejlesztik akkor akkor 'tán csak jó lesz. Inkább fejlesszék tovább és legyen jó, mit hamar kiadni valami sz*t.

azt a puskát egy alagutban találod,a vad területen(asszem így hívják azt a részt-rég játszottam már a Soc-al)ahol van a tudósok lezuhant helikoptere,a hullákkal,na ott tudsz lemenni,és a konténerek között lesz a fegyver.+egy Ester Egg is :)

a fejlesztésről meg annyit,pont az 1. stalker volt olyan,h rengeteget csúszott,de mégsem tudták normálisan kiadni,csak a hibajavítások után lett normálisan játszható(arról nem is beszélve,h mennyi mindent kivettek a csúszás alatt,ami eredetileg benne lett volna,pl autók,részletesebb sérülésmodell,stb,stb.a 2003 februári GS-ban van róla a cikk,érdemes elolvasni!)

Link to comment
Share on other sites

mustang42

Újra itt! Na felpakoltam a C.S-t. Csak az a kérdésem hogy a volometrikus ködöt és az vizes felületeket mikor engedi bekapcsolni? Egyátalán hozzátesz valamit a látványvilághoz?

Link to comment
Share on other sites

jim78

win 7 és dx 10.1 kell hozzá

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DarkSl4yer

JIM TE ITT NE OKOSKODJÁL MERT ÉLETEDBE NEM JÁTSZOTTÁL STALKERREL

Te meg huzzál el, ha már egy topicban sem tudsz értelmesen megnyilvánulni. ;)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

JIM TE ITT NE OKOSKODJÁL MERT ÉLETEDBE NEM JÁTSZOTTÁL STALKERREL

ez meg mi volt?ha gondod van vele,légyszíves pm-ben beszéld meg vele,ne itt szólj be neki ;)

Link to comment
Share on other sites

jim78

off: a gyereket életembe nem láttam/nem szóltam be neki :blink: , a kedves moderátorok már kitették szal nincs para :lol:

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

off: a gyereket életembe nem láttam/nem szóltam be neki :blink: , a kedves moderátorok már kitették szal nincs para :lol:

akkor jó.

egyébként nincs vkinek vmi infója a 2. részrõl?mégis h áll.

én tegnap találtam egy cikket(bár már nem emlékszem hol volt)

ott tettek fel pár kérdést a fejlesztõknek.

pl h mi lesz az újdonság,ott írták az új engine-t

régi szereplõk feltûnnek majd,a helyszínek közt lesz az erõmõ környéke,plusz még 1-2 hely,+ a laborok.

ugy néz ki lesz újra benne Sidorovich is ha minden igaz.

új fegyverek,meg elvileg az egész túlélés dolog még jobban ki lesz dolgozva,részletesebb lesz.

na így hirtelen ennyi jutott eszembe,gondoltam megosztom veletek, :)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

ez meg mi volt?ha gondod van vele,légyszíves pm-ben beszéld meg vele,ne itt szólj be neki ;)

Fórum arany szabály ne etesd a trollt :D ilyenre még reagálni sem szabad csak szimplán jelenteni kell és szia :)

2.rész.

Kíváncsi vagyok milyen lesz, melyik irányba mozdulnak el játék vezetés/dizájn/környezetileg, nameg az a fránya gépigény :D amikor kijött az elsõ rész iszonyat akadt a gépemen, remélem itt azért nem lesz ilyen vészes majd.

Link to comment
Share on other sites

jim78

Semmi infó sajnos, gondolom majd az orosz igromir kiállítás alkalmával többet megtudunk a játékról, esetleg pár kép netán videó is lesz.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Fórum arany szabály ne etesd a trollt :D ilyenre még reagálni sem szabad csak szimplán jelenteni kell és szia :)

2.rész.

Kíváncsi vagyok milyen lesz, melyik irányba mozdulnak el játék vezetés/dizájn/környezetileg, nameg az a fránya gépigény :D amikor kijött az elsõ rész iszonyat akadt a gépemen, remélem itt azért nem lesz ilyen vészes majd.

ok,legközelebb az ilyenre nem válaszolok. :)

én mondjuk kicsit tartok attól h új engine lesz,és emiatt az egész hangulat megváltozik.+ ugye ez a túlélõsdi mennyire sikerül.

bár én személy szerint örülök ennek,én pl imádok azzal szöszülni,h összegyûjtök mindent eladok,veszek,és a fegyver/felszerelés fejlesztése is nagyon bejött a coP-ban,szal remélem ez is fejlõdni fog.

Semmi infó sajnos, gondolom majd az orosz igromir kiállítás alkalmával többet megtudunk a játékról, esetleg pár kép netán videó is lesz.

ez mikor lesz egyébként?mármint ez a kiállítás.

Link to comment
Share on other sites

jim78

elméletileg október 3. és 10. között

Link to comment
Share on other sites

bobomccrazy

Hellóka én szeretnék érdeklõdni hogy a STALKER Lost World Requital-hoz nemtudna valaki magyarosítást??? elõre is köszi :unsure:

már mindhárom résszel játszottam és nagyon király csak ez a legújabb orosz nyelvû és így lehetetlen végigvini........

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...